škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aracınızın gördüğünüz eksileri nelerdir?

kblbn · 174 · 39466

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ruzgar;591061
Sunmaları gereken verileri vermiyorlarmış siz diyorsunuz işte.

Aracı satın alanın istemesi lazım. Satıcıların çoğu uğraşmaz. Fiş istemek gibi düşünün. Çoğu esnaf isteyince ancak veriyor.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;591058
Hillholder deyince yokuş kalkış desteği anlaşılır. AutoHold tam otomatik aracın gazdan ayağını çekince arabanın otomatik olarak arabayı tutması demektir. Her marka kendine göre isimlendirebilir tabi

Şirket aracımız Passat ve Autohold var. Yokuş kalkış sisteminden hiçbir farkı yok bence. Ayağımı frenden çektikten sonra 1-2 saniye içerisinde gaza basıyorum zaten. Ben kullanım olarak hiçbir fark gözlemlemedim.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hillholder eğimli yollarda tutar. Autoholdun amacı ışıkta beklerken frene basmak zorunda kalma diye otomatik araçta. Kullanışa göre değişir tabi.

Çevrimdışı tyanali

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;591139
Şirket aracımız Passat ve Autohold var. Yokuş kalkış sisteminden hiçbir farkı yok bence. Ayağımı frenden çektikten sonra 1-2 saniye içerisinde gaza basıyorum zaten. Ben kullanım olarak hiçbir fark gözlemlemedim.

Işıklarda ayak frende bekleme derdi, bana göre uzun süre şehir içi kullanımlarda sıkıntı. Kiralık passattaki rahatlıktan sonra kendi aracımda ve diğer aracımızda (leon dsg) olmaması yeni alacağım araçlarda mümkün ise aradığım özelliklerden olacak.

Çevrimdışı ncrul

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu yazilanlari okuyunca arabayi almasam mi dedim...
Youtube teki kisi ve kurulus yorumlarina bakinca sinifina gore artikari cok ve avantajli diyolardi... Genelde ses problemi 150 km hizlarda belirgin diyolardi...

Acaba alt paket polo ya da opel corsa mi mantikli olur diye dusundum ya da ne bilim clio ...

Çevrimdışı SKODAFABIA3

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ncrul;599049
Bu yazilanlari okuyunca arabayi almasam mi dedim...
Youtube teki kisi ve kurulus yorumlarina bakinca sinifina gore artikari cok ve avantajli diyolardi... Genelde ses problemi 150 km hizlarda belirgin diyolardi...

Acaba alt paket polo ya da opel corsa mi mantikli olur diye dusundum ya da ne bilim clio ...

Söylediğiniz araçlara göre bicok yönden artıları var fabianin otopark.com  sitesinin yaptığı testi izlemenizi tavsiye ederim artısıyla eksisiyle  söyluyorlar aracınız hangi donanimda olacak bilmiyorum ama ambitionun bile artilari varken style donanim seviyesi ciddi anlamda rakiplerinde olmayan özellikler sunuyor.ufak tefek sestir problemdir aldığınız bütün arabalarda olacak buna emin olabilirsiniz b sınıfı bi araba sonucta.cokta irdelemeye gerek yok bi yerden sonra.

Alıp kullanmaniza bakin severek kullanacağınız bilmeyenlerinde dönüp bakacagi bi arabaya sahip olacaksiniz şimdiden yeni aracınız hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin güzel günlerde kullanin :)

Çevrimdışı ncrul

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SKODAFABIA3;599052
Söylediğiniz araçlara göre bicok yönden artıları var fabianin otopark.com  sitesinin yaptığı testi izlemenizi tavsiye ederim artısıyla eksisiyle  söyluyorlar aracınız hangi donanimda olacak bilmiyorum ama ambitionun bile artilari varken style donanim seviyesi ciddi anlamda rakiplerinde olmayan özellikler sunuyor.ufak tefek sestir problemdir aldığınız bütün arabalarda olacak buna emin olabilirsiniz b sınıfı bi araba sonucta.cokta irdelemeye gerek yok bi yerden sonra.

Alıp kullanmaniza bakin severek kullanacağınız bilmeyenlerinde dönüp bakacagi bi arabaya sahip olacaksiniz şimdiden yeni aracınız hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin güzel günlerde kullanin :)

Tesekkurlerr aslinda karar verdim de hatta islemleri baslatcam
Fabia 1.2 tsi dsg style paket aliyorum. Dediginiz gibi artilari cezbetti beni tabi b segmentte arabanin ferrari olmAsini beklememek lazim. Ama arkadaslar oyle eksiler demis ki insanin kafasin da ama oluyor sunu anladim bazen cok ta arastirmamak lazim :)))

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam artıları eksilerinin yanında dusundugunde arada uçurum var. Ama son guncel fiyatlamalar ile Polo alinir mesela. 3000tl fark var arada, daha once yani 2 ay once sorsaydin gerek yok derdim arada bildigin 6-7K var vardi. Ha Polo kucuk araba 2 kisilik, arkaya kimse dogru duzgun oturamaz onu soyleyim ama satarken, kullanirken daha cok rahat edersin. Ben tekim ya da iki kisiyiz maximum dersen su fiyatlarla Polo derim. Ben 1.2 TSİ Fabia 3 Manual Style kullanicisiyim, aracimdan da cok memnunum, cok arastirdim aldim. Aldigim fiyat 49.300tl, Polo ayni arac minimum 56.750tl ye dusmuslerdi 30.8.2016 da. 6-7K lik fark yok kalite ve marka farkinda ama simdi Polo 64.400 (dsg), Fabia 61.900 (dsg). Artik fiyat kalite endexini sen yorumlayacan:)) [MENTION=14520]ncrul[/MENTION]

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Polo ile artilarini sorarsan, 110bg, Bagaj, Arka koltuk bas ve diz mesafesi, 1-2 ufak donanimlar. Eksileri ise Skoda olmasi (turk kafasi) satista Poloya gore daha zor, hiz sabitleme yok, sogutmali torpido yok. Geri iki aracta ayni nokta virgule kadar. Dizayn olarak hangisini begeniyorsan o artik kişisel:)

Çevrimdışı ncrul

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;599092
Hocam artıları eksilerinin yanında dusundugunde arada uçurum var. Ama son guncel fiyatlamalar ile Polo alinir mesela. 3000tl fark var arada, daha once yani 2 ay once sorsaydin gerek yok derdim arada bildigin 6-7K var vardi. Ha Polo kucuk araba 2 kisilik, arkaya kimse dogru duzgun oturamaz onu soyleyim ama satarken, kullanirken daha cok rahat edersin. Ben tekim ya da iki kisiyiz maximum dersen su fiyatlarla Polo derim. Ben 1.2 TSİ Fabia 3 Manual Style kullanicisiyim, aracimdan da cok memnunum, cok arastirdim aldim. Aldigim fiyat 49.300tl, Polo ayni arac minimum 56.750tl ye dusmuslerdi 30.8.2016 da. 6-7K lik fark yok kalite ve marka farkinda ama simdi Polo 64.400 (dsg), Fabia 61.900 (dsg). Artik fiyat kalite endexini sen yorumlayacan:)) [MENTION=14520]ncrul[/MENTION]

Bugün itibariyle Fabia III 1.2 TSI DSG yi aldim. Sanırım cuma gelicek ama anca cumartesi teslim alirim. bakalım  :) yakın zamanda 3 kisi olma ihtimalimiz hayirlısı tabim. ondan fabia dan yana kullandım tercihimi.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ncrul;599181
Bugün itibariyle Fabia III 1.2 TSI DSG yi aldim. Sanırım cuma gelicek ama anca cumartesi teslim alirim. bakalım  :) yakın zamanda 3 kisi olma ihtimalimiz hayirlısı tabim. ondan fabia dan yana kullandım tercihimi.

Şimdiden hayırlı olsun kazasız belasız cezasız kullanın inşallah :)

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14520]ncrul[/MENTION] hocam hayırlı olsun, aracınla ilgili münferit bir aksaklık yaşamadığın sürece ben bu aracı ne diye aldım diye asla pişman olmazsın buna emin ol. Şuan alabileceğin en iyi B sınıfı araç diyebilirim. Heleki arkaya çocuk puseti koyacaksan ya da bir aile olarak kullanacaksan. Sana tavsiyem şimdiden aksesuarları, modifleri getirt (aksesuar, ufak dokunuşlar vb gibi konularda bolca var) araca çok yakışıyor. Önce üzerindeki yazlık Nexen'lerden kurtul:)). Sonra kapı içi B pillar Fitil al (ses ve konfor yalıtımı için çok iyi), Kapı eşiği çitaları al, Şaft tüneli kaucugunu al, kaucuk 3D bagaj havuzu al (YPS plastikten al).. Bu gibi şeyleri para buldukça doldur araca çok güzel oluyor. Tekrar hayırlı olsun.

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu B pillar fitili nerden almalıyım tavsiyesi olan var mı ?
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2016, 21:19:19 Gönderen: Halilpdr »

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Halilpdr;599335
Bu B pillar fitili nerden almalıyım tavsiyesi olan var mı ?

Sitedeki herkes alibabadan aldılar taktılar memnun kaldılar. ordan alabilirsiniz.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen ben de Alibabadan en çok sipariş edilen magazadan aldım çok iyi çıktı gup gup kapanıyor şuan kapı