škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aracınızın gördüğünüz eksileri nelerdir?

kblbn · 174 · 39244

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;599415
Aynen ben de Alibabadan en çok sipariş edilen magazadan aldım çok iyi çıktı gup gup kapanıyor şuan kapı
Kimisi iyi tutmuyor atiyor gibi yorumlar yazmış. Link verebilirmisiniz mumkunse ?

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Halilpdr;599516
Kimisi iyi tutmuyor atiyor gibi yorumlar yazmış. Link verebilirmisiniz mumkunse ?

atma ihtimali yok kardeşim çünkü yapıştırma değil çelik şerit var o direk plastik içine gömülü ve kapının girintisine oturtuluyor, sokarken zorlandım mümkün değil çıkması ordan.

https://tr.aliexpress.com/item/2Pcs-Lot-Car-Sound-Insulation-Rubber-Sealing-Strip-For-B-Pillar-Noise-Windproof-Door-Rubber-Seal/32631418079.html?spm=2114.13010608.0.0.RzTpvo&detailNewVersion=&categoryId=200000262

Çevrimdışı dorland

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
1.2 tsi 90 ps kullanıcısıyım,herşey güzel.yakıt,performans,malzeme kalitesi,konfor,yalıtım..ama şu alttan gelen lok lok,takır tıkır sesler keyif kaçırıyor..

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dorland;600760
start stop %70 çalışmıyor
Benim aracım 1.2 tsi dsg 2016 haziran çıkışlı fakat gayet güzel çalışmakta. Devreye girmediği dönemler genelde rampada durmuşsam klima çıkken ya da motor soğukken oluyor. Bu da motoru korumak adına istendik bir durum zaten.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Halilpdr;600766
Benim aracım 1.2 tsi dsg 2016 haziran çıkışlı fakat gayet güzel çalışmakta. Devreye girmediği dönemler genelde rampada durmuşsam klima çıkken ya da motor soğukken oluyor. Bu da motoru korumak adına istendik bir durum zaten.

Eylul 1 çikişli aracim 2000km oldu, start stopdan cok memnunum. Motor sogukken, rampadayken, ya da uzun bekliyorsam, klima acikken devreye girmedigi oluyor onun haricinde tikir tikir. Bu sebeplerde de devreye girmesini zaten istemem motoru korumaktan ve tasarruf etmekten cok zarari olur.2000km boyunca sevmedigim 2 şey, koltuk altinda cekmeceler yuzunden koltuk asagiya cok inmiyor, Nexen lastikler aşiri dandik.. Bunun disinda 10 numara küçük oğlan:)

Çevrimdışı dorland

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
yazın bende klima açıkkende çalışıyordu zaman zaman,klimayla alakalı olduğunu düşünmüyorum..fabıa da start/stop iyi çalışmıyor..hatta sistem devreye girdiği zaman eşimle şaşırıyoruz bu çalışıyomuydu diye hiç abartmıyorum..servise gidicem inşallah çaresi vardır çünkü büyük bir avantaj