škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aracınızın gördüğünüz eksileri nelerdir?

kblbn · 174 · 39238

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: teachtr;557197
Selam style paket standart 15" Mato alaşımlı jantlar var aracımda. Gerçekten çok sert süspansiyonları var.

Normalde öyle olmaması lazım ama çok karışık araç ithal ettikleri için belki de spor süspansiyonlu sattılar size. Yoksa benim arabada normal çelik jantlar mevcut en ufak bir sıkıntım yok. Aynı olması lazım diye düşünüyorum. Lastiklerin havası kış için fazla veya lastik markası etkili olabilir mi acaba?

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alcanzar;557265
Normalde öyle olmaması lazım ama çok karışık araç ithal ettikleri için belki de spor süspansiyonlu sattılar size. Yoksa benim arabada normal çelik jantlar mevcut en ufak bir sıkıntım yok. Aynı olması lazım diye düşünüyorum. Lastiklerin havası kış için fazla veya lastik markası etkili olabilir mi acaba?

kış lastikleri ile daha yumuşak hissettiriyor fakat yazlık lastikler ile sertliği hissetiyoruz.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün şehir içinde uzun sure kullandım arabayı havada iyi idi.çukurlardan ya da yollardaki bantlardan geçerken arabadan bi tane bile trim sesi gelmedi bugün arabama bi kez daha aşık oldum havalar ısınınca keyifle biniliyor arabaya...süspansiyon sertliğini çok eleştirmemek lazım sporluğuna veriyorum ben bunu ve gerçekten b segmenti birçok arabadan daha iyi yol tutuşuna sahip..bayan arabası değil tam bi spor küçük erkek arabası

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;557292
Bugün şehir içinde uzun sure kullandım arabayı havada iyi idi.çukurlardan ya da yollardaki bantlardan geçerken arabadan bi tane bile trim sesi gelmedi bugün arabama bi kez daha aşık oldum havalar ısınınca keyifle biniliyor arabaya...süspansiyon sertliğini çok eleştirmemek lazım sporluğuna veriyorum ben bunu ve gerçekten b segmenti birçok arabadan daha iyi yol tutuşuna sahip..bayan arabası değil tam bi spor küçük erkek arabası

bu durumda ilerde spor yay takmak isteyenlerin herhangi bir konfor kaybından korkmaması lazım bence zaten arabalar biraz yüksek  daha şık olabilir.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;557301
bu durumda ilerde spor yay takmak isteyenlerin herhangi bir konfor kaybından korkmaması lazım bence zaten arabalar biraz yüksek  daha şık olabilir.

Spor yay ve buyuk jantlarla biraz daha pat küt girer belki çukurlara vs...ancak hem araba ısınınca hem de havalar ısınınca aracın konforu sınıfına gore iyi bence tek kusuru sert plastikle doşenmiş bi araba olması...biraz daha yumuşak plastik kullansalar tadından yenmezdi...

Çevrimdışı crazyboy3506

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
merhaba
soğuk havada araç içi de soğuk iken yola çıktığımda arabanın sağ tarafından gıcık sesler geliyor. ancak araç içi ısındıktan sonra ses falan kalmıyor.

Çevrimdışı deukampus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar camlarından titreme sesi gelen varmı? benim araçta böyle bi sıkıntı var

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;557292
bayan arabası değil tam bi spor küçük erkek arabası

Aman aga deme öyle. Konu üzerinde en kapsamlı forum bu ondan sonra satarken küçük erkek mi arayacaz :adm:

Çevrimdışı trolley

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deukampus;557313
arkadaşlar camlarından titreme sesi gelen varmı? benim araçta böyle bi sıkıntı var

Hangi camdan geldiğini tespit edebildiniz mi? Yoksa tüm camlardan mı geliyor gibi?

Çevrimdışı deukampus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trolley;557512
Hangi camdan geldiğini tespit edebildiniz mi? Yoksa tüm camlardan mı geliyor gibi?

ön sağ camdan böle boşluktamış gibi geliyor ses..

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alcanzar;557507
Aman aga deme öyle. Konu üzerinde en kapsamlı forum bu ondan sonra satarken küçük erkek mi arayacaz :adm:

Abi küçük olan araba erkek değil :) golfun kardeşi gibi benim gözümde :)

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;557520
Abi küçük olan araba erkek değil :) golfun kardeşi gibi benim gözümde :)

haha :++:

Çevrimdışı teachtr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alcanzar;557265

Selam belkide dediğiniz gibidir. Kontrol ettirmek gerekebilir süspansiyonları normal mi yoksa spor tipinde mi diye. Lastik markasına da bir bakmak gerekiyor.

Çevrimdışı fabiacı06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle