škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cd okuyucu yok!

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı resolute

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Öncelikle indirdiğiniz parçalar CD den sıkıştırılıp alınıyor. Dolayısı ile CD kadar kaliteli olamaz. CD ye yakın kalitede olabilir. O da hepsi için geçerli değildir.
TTNET müzik, TURKCELL müzik sitelerinden indirdiğiniz parçalar CD ye yakındır.

CD kalitesinde olan dosyalar mp3 değil flac dosyalarıdır. Bunları da bulmak zordur.

Bluetooth üzerinden yapacağınız ses transferinin kalitesi bunların çok çok altındadır.

Eğer ki aracınızda CD çalar yoksa ve kaliteli müzik dinlemek istiyorsanız TTNET veya TURKCELL müzik gibi servislerden indirdiğiniz parçaları belleğinize atıp aracınızda dinleyin.

Bu arada swing ve bolero flac formatlı destekliyor mu, bilgisi olan yazarsa biz de öğrenmiş oluruz.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
320 kbps Flac a yakın bir kalite sunar.Turkcell müzik bu konuda en iyisi diyebilirim.

Çevrimdışı Sequenc

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Orjinal cd değil sanatçıların albümlerini itunes dan orjinal kalitede alıp flash bellek veya sd karta atarsınız. böylelikle cd alıp flac-mp3-wma gibi formatlara dönüştürmek zorunda kalmazsınız.

sistem parçaları alfabetik sıraya göre dizdiği için isimlerinin başına 01-02-03 gibi numaralar koyarsanız istediğiniz sırada çalar parçalar. ayrıca bolero sistemde listeden şarkı seçmek oldukça kolay.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de eski kafalıyım sanırım. En son F.D. albümünü aldım, hala cd'den dinliyorum sd kartta da olmasına rağmen. Ne bileyim çok bekleyip aldığın bir albümü direkt ambalajı açıp cd okuyucuya takıp dinlemenin keyfi bir başka.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Walla bu birazda alışkanlık ve zevk meselesi. Eski arabamda hep CD dinlerdim aux girişi olmasına rağmen. Şimdiki aracımda da arıyorum açıkçası.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sutlage;552703
Spotify uygulamasını telefonunuza kurun. Ücretsiz milyonlarca şarkıya CD kalitesinde ulaşabilirsiniz. Zaten Bluetooth bağlantısı var. CD nin gereksiz olduğunu göreceksiniz. Direksiyondan da şarkı değiştirebilirsiniz. Hele bir de satın alarak kullanırsanız tadından yenmez emin olun. CD ye vereceğiniz parayı ücretli uygulama ile kapatabilirsiniz.
Saygılar...

Dediğinize kesinlikle katılıyorum. Artık yeni araçlarda Mirror Link uygulaması mevcut. Bu sayede telefondaki her şeyi bire bir kullanabiliyorsunuz.

Çevrimdışı freemaniac

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kabaca bir hesapla, 32 Gb kapasiteli bir sd kart, sizi en az 450 adet audio cd taşımaktan kurtarır.

Çevrimdışı Devrim25

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar cd changer ve blore teyp soketleri lazım 2016 superb yardımcı olabilecek var mı

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Karoq'ta da yok CD okuyucu, güzel bir SD yaptım mis gibi dinliyorum