škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cam buhusu

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı maymetmgs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu aralar aşırı buğulanma var ne klima ne soğuk ne sıcak önüne geçemiyorum bir fikri olan varmı

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: maymetmgs;552682
Bu aralar aşırı buğulanma var ne klima ne soğuk ne sıcak önüne geçemiyorum bir fikri olan varmı
Bir çorabın içine nem alıcı jellerden koyup ağzını da sıkıca kapatıp aracının içine koyup içerideki nemi alanlar olmuştu.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tuz ve gazete kağıtları da nemi alır Uğur abiye ek olarak. buğu önleyici ürünler var camı içten siliyorsunuz buğu oluşturmuyor diye biliyorum. Araştırıp iyi bir ürün bulursanız belki sorununuza çözüm olabilir.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çaresi burada

[YOUTUBE]watch?v=4t4mzMS-ZZ8[/YOUTUBE]

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: teyo58;552701
tuz ve gazete kağıtları da nemi alır Uğur abiye ek olarak. buğu önleyici ürünler var camı içten siliyorsunuz buğu oluşturmuyor diye biliyorum. Araştırıp iyi bir ürün bulursanız belki sorununuza çözüm olabilir.
Aman diyeyim tuza çok dikkat edin. Allah muhafaza dökülürse bir tarafa bir de nemle eriyip giderse, erkenden çürütür metal olan kısımları.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı maymetmgs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bakalım bir ürün bulmaya çalışacağım videoda baya iyi ama

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gyeon'un cam buğu önleyici ürünü var. Tabii ki belli bir etkinlik süresi var, onu deneyebilirsiniz.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gaste kagidini eksik etmeyin, islak ayakkabilarin suyunu birakasinin nedenidir. Gaste bi hayli ceker islakligi.

Çevrimdışı maymetmgs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çok ilginç ya bütün havalandırma canavar gibi çalışıyor yok buhu almıyor dediğiniz ürünü bulmaya çalışacağım gazete kağıdı vazgeçilmez oldu benim için

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: maymetmgs;552833
Çok ilginç ya bütün havalandırma canavar gibi çalışıyor yok buhu almıyor dediğiniz ürünü bulmaya çalışacağım gazete kağıdı vazgeçilmez oldu benim için

Camı daha önce sildiğiniz üründe belki sebep oluyor olabilir. Camı önce camsil ve gazete ile silip daha sonra sabunlu bez ile üzerinden geçmeniz de buğu problemine çare olacaktır.

Çevrimdışı omark

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cümleten merhaba.uzun zamandır takip ettiğim siteye belki size faydam  dokunur umuduyla üye oldum.2008 octavia sahibiyim. Daha önce fabia vardı  ve aynı buğu sorunuyla karşılaşmıştım. Hatta arabanın içinde bildiğiniz  soğuk buhar makinesi çalışıyor gibi buhar oluşuyordu. Sonrasında  kalorifer peteğinin delik olduğu tespit edildi. Belki sizin araçta delik  küçük ise arabaya buhar üfleyişi gözlemleyememişsinizdir fakat buğunun  bir türlü gitmemesi aklıma kalorifer peteğinizin delik olabilceği  ihtimalini getirdi.

Çevrimdışı bulentperu

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle dikkat etmişsinizdir ama ben yine de hatırlatayım, hava sirkülasyonu düğmesi açıktır herhalde?!

Çevrimdışı maymetmgs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bulentperu;552905
Kesinlikle dikkat etmişsinizdir ama ben yine de hatırlatayım, hava sirkülasyonu düğmesi açıktır herhalde?!
Evet onu açık tutuyorum aslında kapalı mı daha iyi yoksa açık mı onu hiç bilmiyorum :)

Çevrimdışı maymetmgs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: omark;552890
Cümleten merhaba.uzun zamandır takip ettiğim siteye belki size faydam  dokunur umuduyla üye oldum.2008 octavia sahibiyim. Daha önce fabia vardı  ve aynı buğu sorunuyla karşılaşmıştım. Hatta arabanın içinde bildiğiniz  soğuk buhar makinesi çalışıyor gibi buhar oluşuyordu. Sonrasında  kalorifer peteğinin delik olduğu tespit edildi. Belki sizin araçta delik  küçük ise arabaya buhar üfleyişi gözlemleyememişsinizdir fakat buğunun  bir türlü gitmemesi aklıma kalorifer peteğinizin delik olabilceği  ihtimalini getirdi.
Bunu mutlaka dikkate alarak pazartesi baktıracağım belki dediğiniz çıkabilir de

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: maymetmgs;552941
Evet onu açık tutuyorum aslında kapalı mı daha iyi yoksa açık mı onu hiç bilmiyorum :)

Hemen hemen her zaman açık olmalı.

Buradaki "İç hava sirkülasyonu modunda uzun süre kalmayınız" ifadesi yanlış olmuş. Bence "İç hava sirkülasyonunu uzun süre kapalı tutmayın" demek daha mantıklıydı.

Yanılıyor muyum arkadaşlar?