škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

4 ay bekledim özel sipariş 1.6 tdi dsg prestij

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Masallah gule gule binin

Ben indirime takildim, o kadarcik mi indirim yapiyorlar koskoca arabada? Mercedes audi bile 10-15 kagit iniyor kafadan...

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;553057
Masallah gule gule binin

Ben indirime takildim, o kadarcik mi indirim yapiyorlar koskoca arabada? Mercedes audi bile 10-15 kagit iniyor kafadan...

Ankara'daki bayilerde bu var, ellerindeki aracı almayıp sipariş verirseniz bir kuruş indirim yapmaya yanaşmıyorlar. Ellerindekini çabuk satmak için kullanıcı yönlendiriyorlar. Diyorlar ki yok Columbus gelmiyor, yok şunda sorun var, krem koltuklar gelmiyor vs. vs Halbuki ticari olarak hiçbir fark yok arada varsa yapabileceği birşey yapması lazım. Bu yüzden Ankara'dan Skoda almak mı, hiç sanmıyorum.
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2016, 13:21:26 Gönderen: rumiexile »

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetkus;553068
Pişman olduk ama araba geldi bi kere bi 4 ay daha beklemek istemedik bu arada istanbulda izmirde sağlam indirim yapıyorlar bende indirim bekledim sipariş girerken bi tanıdık vardı müdürde hallederiz yardımcı olurum söz dedi bunların sözünü sözleşmeye yazdıracaksın onu anladım o yüzden ankara bayilerinden uzak durun rumexile çok doğru söylüyor ve indirim beklerken 2 bin tl yüksek fiyatlı aldım opsiyona zam yapmışlar ama bayinin haberi yok hatta yeni listeyi ben verdim bayiye������

Afedersiniz de bu adamlar bu işten ekmek yemiyorlar mı? Nasıl haberdar olmazlar. Üçüncü bir galeriden araç almıyorsunuz, bayi burası.
Aynı çatı altında olmalarına rağmen Audi ve VW müşterisine gösterilen ilgi, alaka ve hizmetin yarısını Skoda müşterisine göstermiyorlar.

Çevrimdışı mehmetkus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Valla orasını bende anlamıyorum vazgeçecektim almaktan gidip ya izmi adana veya istanbuldan verecektim siparişi tekrar beklemek istemedim düşünceleri şu olabilir araca çok talep var sıraya koyuyorlar ve bizde özel sipariş girince mecbur alacaklar gözüyle bakıyorlar inanırmısınız ben ve benim gibi bu arabayla ilgilenen tüm arkadaşlar st lerden daha bilgiliyiz hatta özzellikleri ben anlatıyordum onlar daha eğitim almamıştı ama st ler kendilerini yetiştirebilirlerdi ve skodanın biraz sorumsuz davranışı var opsiyon fiyatlarına zam gelmiş türkiye çapında çok bayi aradım çok azın haberi vardı bu zamdan durum bu

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle binin. Allah kaza bela vermesin. Özel siparişin faydası istediğiniz aracı almaktan ziyade size özel araç üretilmesidir. Bu güzel bir duygudur. Lakin dezavantajı sizlerin de belirtiği gibi indirim yapılmaması, nasılsa alacak diye düşünülmesidir. Bu forumda 97,5 lik aracı 86,5 e alanı da gördük. Bayinin elindeki aracı iyi bir dönemde denk getirirseniz bu indirimler gerçekten güzel. Ama asıl olan arabaya kaç para verdiğin değil, aldıktan sonra ne kadar mutlu olduğundur.

Çevrimdışı mehmetkus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Amin sizinde aracınız hayırlı olsun cümlemizin güzel yorumlarınız için teşekkür ederim  bizde o düşünceyle alalım geçelim dedim satıcı umrumda değil araba çok güzel kötü şeyleri görmüyorum artık ama insanları bilgilendirmek istiyorum tek amacım o

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetkus;553190
Valla orasını bende anlamıyorum vazgeçecektim almaktan gidip ya izmi adana veya istanbuldan verecektim siparişi tekrar beklemek istemedim düşünceleri şu olabilir araca çok talep var sıraya koyuyorlar ve bizde özel sipariş girince mecbur alacaklar gözüyle bakıyorlar inanırmısınız ben ve benim gibi bu arabayla ilgilenen tüm arkadaşlar st lerden daha bilgiliyiz hatta özzellikleri ben anlatıyordum onlar daha eğitim almamıştı ama st ler kendilerini yetiştirebilirlerdi ve skodanın biraz sorumsuz davranışı var opsiyon fiyatlarına zam gelmiş türkiye çapında çok bayi aradım çok azın haberi vardı bu zamdan durum bu

Bunun sebebi Skoda müşterisi için satıcıların bir veya birkaç fikrinin şunlara benzer olması sebebiyle:
  • fiyat/performans aracı aldığının farkında
  • bu grubun bu kadar kaliteli ürünlerini daha ucuza bulamaz
  • parası çok olsa VW, Audi veya diğer markalarımızı tercih eder
  • ...

Bu kadar rahatlar bence. Kısaca Skoda'ya bakmaya değil almaya gidiyoruz ve bunun farkındalar.

Çevrimdışı mehmetkus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Doğru aslında skoda al sat arabası değil kaliteyi ucuza harmanlanan bi araba aynı özelliklerde passat 170 bin tl yi buluyor ama indirim için söz verilip o sözün tutulmaması ve st lerin bilgilerinin yetersiz olması can sıkıcı birde özel siparişe zaten kesin alıcı gözüyle bakıyorlar

Çevrimdışı ersinkahraman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı serhatsoylu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;553365
Bi göremedik şu makinayı yaav

+1

Ayrıca şunu o kadar çok istiyorum ve bekliyorum ki:

Kullanicilardan birileri adaptif hiz sabitleyici (özellikle şehir içi dur-kalk yaparak?, şerit takip asistani, uzun far asistani gibi özellikleri videolasalar... o kadar guzel olacak ki...

Otopark'tan bekliyordum testi ama o da duz prestij test edebilmis

Çevrimdışı mehmetkus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Fotoğrafın boyutunu küçültemedim atmak istiyorum onu bi becereyim atacam inşallah birde bi video çekip göstereyim inşallah

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetkus;553446
Fotoğrafın boyutunu küçültemedim atmak istiyorum onu bi becereyim atacam inşallah birde bi video çekip göstereyim inşallah
Resim yukleme sitesinden yukleyin. Link buraya kopyalayin

Çevrimdışı mehmetkus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Fotoğraf atmak için yardımcı olurmusuz boyutu küçültüyorum yine atamıyorum