škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia tavsiye

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı snoowmonster

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese merhaba.foruma yeni katıldım 0 km fabia 1.2 tsı style almayı düşünüyorum.fabiası olanlanlar aracınızdan memnun musunuz?şimdiden herkese teşekkürler.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: snoowmonster;553141
herkese merhaba.foruma yeni katıldım 0 km fabia 1.2 tsı style almayı düşünüyorum.fabiası olanlanlar aracınızdan memnun musunuz?şimdiden herkese teşekkürler.

Ben Fabia ile rapid arasında kaldım büyük olduğu için rapid aldım ebat önemliyse rapid değilse Fabia derim.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia güzel araba tavsiye ederim.style modeli birçok eşdeğer araçlara gore oldukça dolu bi araba

Çevrimdışı snoowmonster

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bu arada alırsam ilk arabam olucak inş.seat ıbızaya baktım oyuncak gibi geldi araba.fabia ya kafayı taktım.yarın ilk iş skoda bayisine gidicem incelemeye.bir de skoda servis kalitesi nasıl?

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: snoowmonster;553150
bu arada alırsam ilk arabam olucak inş.seat ıbızaya baktım oyuncak gibi geldi araba.fabia ya kafayı taktım.yarın ilk iş skoda bayisine gidicem incelemeye.bir de skoda servis kalitesi nasıl?

Servislerin ilgi alakası ve bilgi düzeyi sehirden şehire değişiyor mesela  konyadaki berbat.garanti bittikten sonra daha bilgili özel servisler tercih edebilirsiniz

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: snoowmonster;553150

servislerin ilgisi ilden ile değişiyor iyi desek kötü olabilir, kötü desek iyi olabilir eğer bir fabia alacaksanız bende  1.2 tsi dsg style donanım almanızı tavsiye ederim, ben 2.el olarak daha 400km iken uygun fiyata bulduğum için 1.0 lt ambition almak durumunda kaldım.  gücüylle ilgilik sorunum yok ama keşke 1.0lt olanlar style donanım gelseydi sadece ..inşallah gönlünce olur.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;553156
servislerin ilgisi ilden ile değişiyor iyi desek kötü olabilir, kötü desek iyi olabilir eğer bir fabia alacaksanız bende  1.2 tsi dsg style donanım almanızı tavsiye ederim, ben 2.el olarak daha 400km iken uygun fiyata bulduğum için 1.0 lt ambition almak durumunda kaldım.  gücüylle ilgilik sorunum yok ama keşke 1.0lt olanlar style donanım gelseydi sadece ..inşallah gönlünce olur.

Aynen hocam 1.0 style benimde istedgim bi donanımdi yurt dışında var ama turkiyeye gelmiyor

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;553161
Aynen hocam 1.0 style benimde istedgim bi donanımdi yurt dışında var ama turkiyeye gelmiyor

yinede kıymetini bilmeliyiz ara donanım olan ambition getirildi. yurt dışında en baz modeli aktive olanda satılıyor.
*aktive
*ambition
*style

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet o da var arka camları elektrikli olmayan fabialar gordum

Çevrimdışı trolley

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;553163
Evet o da var arka camları elektrikli olmayan fabialar gordum

Biraz önce Avrupa ülkelerinden birinin skoda sitesine baktım, Aktive donanım seviyesinde radyo bile yok! Kapı kolları, aynalar siyah renkte. Farlar merceksiz.

Ambition'da herşey aynı ancak arka camlar manuel.

Bana göre TR ye gelen ambition donanım çok iyi:ok:

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trolley;553179
Biraz önce Avrupa ülkelerinden birinin skoda sitesine baktım, Aktive donanım seviyesinde radyo bile yok! Kapı kolları, aynalar siyah renkte. Farlar merceksiz.

Ambition'da herşey aynı ancak arka camlar manuel.

Bana göre TR ye gelen ambition donanım çok iyi:ok:

Evet merceksiz far olayını ve dokunmatik ekranı olmayan fabialarıda görmüştüm bizimkiler iyi insaf edip donanımlı araba getirmiş helal olsun

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: snoowmonster;553141

Merhabalar,

Yorum yapan tüm arkadaşlar zaten gerekeni söylemişler. Ben de 1.2 Tsi 110 Dsg kullanıcısı olarak arabamdan olan memnuniyetimi dile getirmek istiyorum, fiyat, donanı, konfor ve güvenlik açısından kıyaslayınca segmentindeki bir çok araçtan daha üstün. Gidip test sürüşü yaptığınızda da anlayacaksınız. Eğer alırsanız şimdiden hayırlı olsun

Çevrimdışı snoowmonster

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese teşekkür ederim.fabia gercekten iyi bi araba.bugun antalya skoda bayisine gittim 2015 fabia kalmamış.2016 modeller daha gelmemiş.gelince tabi fiyat artmış olucak fiyatları şubatta belli olur dediler:ban:

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: snoowmonster;553455
herkese teşekkür ederim.fabia gercekten iyi bi araba.bugun antalya skoda bayisine gittim 2015 fabia kalmamış.2016 modeller daha gelmemiş.gelince tabi fiyat artmış olucak fiyatları şubatta belli olur dediler:ban:

diğer bayileride arayın yinede şans ama 1.2tsi dsg style en çok satan modelidir bulmak zor olabilir .

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Konya Konmar gelecek araçlarda tam olarak 1.2tsi Dsg Style var aramanızı tavsiye ederim 0332-3427373