škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sağ Ön Kapı Altından Gelen Tuhaf Ses

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Scorpion_75

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar benim superb'imde tuhaf bir sorun var ya . Sağ ön kapının altından galiba muhafazanında altından araba rolantide çalışırken tık tık tık diye bir ses hafif gaza dokununca ses kesiliyor . sanki böyle metal bişey bir yere sürtüyor. Böyle bişey başına gelen var mı . :confused::confused:

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir şeyler gevşemiş ses yapıyor sanki.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Scorpion_75

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Galiba öyle bir durum var tamircinin lifti doluydu liftin boşalmasını bekliyorum. Umarım bişeyler gevşemiştir :)

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Genelde tarif ettiğiniz yerden gelen ses yakıt borularının sesidir. Öyleyse çözümü kolay.

Çevrimdışı Scorpion_75

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam peki bu sorunum buysa onu nasıl anlayacağım ve nasıl çözeceğim

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir VAG grubu özel servise gidin ve yakıt borularının ses yaptığından şüphelendiğinizi söyleyin. Kaput içinde yolcu tarafından gelen yakıt borularını tutarak kabin içinde ses olup olmadığını dinleyin. Ben de bu şekilde çözdük. Sonra yakıt borularını izalosyon malzemesiyle sıkıştırdılar sanırım ses kesildi.

Çevrimdışı Scorpion_75

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Anladım abicim teşekkürler. Ardahanda ne yetkili ne de özel servis var . Mecburen Trabzon ya da Erzuruma gideceğim . En kısa zamanda halletmem lazım bu sorunu ses artık sinirimi bozmaya başladı :) .