škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 bagaj kapagindaki octavia yazisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı octaviauser

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
S.a. arkadaslar bagaj kapagindaki octavia yazisina ihtiyacim var servise sordum 80 tl.dedi yani her harf 10 tl den cok ::((  bu yazinin cikma veya cakma sini nerden bulabiliri:Dm ?

Çevrimdışı winstoncash

• 1.4 TSI 150hp
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de TSI yazısı yapıştırmak istiyorum, onu da nerden bulabileceğimizi söyleyin biliyorsanız :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aliexpress ve ebay gibi sitelere bakabilirsiniz.

Octavia yazisi zor ama TSI amblemi sahibinden vb sitelerde de olabilir

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviauser;553846
S.a. arkadaslar bagaj kapagindaki octavia yazisina ihtiyacim var servise sordum 80 tl.dedi yani her harf 10 tl den cok ::((  bu yazinin cikma veya cakma sini nerden bulabiliri:Dm ?
Superskoda ve skodadop sitelerine bakabilirsiniz. Onlarda var diye biliyorum ama çok ucuz olmaz ordada

Çevrimdışı chnkty

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Park ederken bagaj kapağını vurup göçük olduğunda servis dışında onarım yaptırdım ve macun o bölgeye ulaştığından dolayı bende ki OCTAVIA yazısı da çıktı mecbur.
Çinde çakması 20 TL civarına satılanları tercih etmedim. Çıkmasını bulmak zor olur diye tahmin ediyorum ve tavsiye etmem. Yurt dışından alınca kargo parasıyla Türkiye satış fiyatını yakalıyor ya da geçiyor.
Yüncüler'den aldım ben, ufak bir parça olmasına rağmen pahalı ama en azından orijinalini diğer yerlere göre daha uygun fiyata almış oldum.