škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İphone Car Play Servisi

bilen · 59 · 16432

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bilen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Biliyorum yok smartlink - smartgate vb. bir sürü konu başlığı var ancak telefonlar konusunda bugün iphone u kurcalarken CAR PLAY diye bir özellik gördüm menüsünde.

Sonra iphone websitesinde hangi araç modellerinin desteklediğine baktığımda SKODA da listede yer aldığını farkettim.

http://www.apple.com/tr/ios/carplay/

Bunu deneyen var mı acaba ? Bende 2014 model Eylül çıkışlı bir Octavia var. Belki bendekinde yoktur ancak 2015 ve 2016 modellerde destekleme olayı kuvvetle muhtemel diye düşünüyorum.

Çevrimdışı bilen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Skoda showroom da yeni superb de denemiştim ama octavialarda smartlink aktif olmadığı için car play kullanamıyoruz ne kadar güzel değil mi? :gut:

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam bende 2015 rapid var herşey en güncel halinde fakat CarPlay tuşu aktif değil listede olmasına rağmen

Çevrimdışı bilen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda İngiltere Smartlink ile ilgili 25 Mayıs 2015 öncesi üretilen modellerde olmadığını yazmışlar. Öncesi üretimlerde ise smartlinkin sonrada eklenme şansı olmadığıda belirtilmiş.

Benim için konu kapanmıştır maalesef...

İlgili Yazı:
SmartLink has only become available on selected models since 25 May 2015 (the new production year), so if you ordered your new ŠKODA before this date, it will not come with SmartLink. Please check with your local ŠKODA retailer if you’re unsure when you ordered your new ŠKODA.
Unfortunately it is not possible to upgrade the MirrorLink system on existing cars to incorporate SmartLink.

http://www.skoda.co.uk/about-us/mirrorlink-faqs

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bilen;554227
Skoda İngiltere Smartlink ile ilgili 25 Mayıs 2015 öncesi üretilen modellerde olmadığını yazmışlar. Öncesi üretimlerde ise smartlinkin sonrada eklenme şansı olmadığıda belirtilmiş.

Benim için konu kapanmıştır maalesef...

İlgili Yazı:
SmartLink has only become available on selected models since 25 May 2015 (the new production year), so if you ordered your new ŠKODA before this date, it will not come with SmartLink. Please check with your local ŠKODA retailer if you’re unsure when you ordered your new ŠKODA.
Unfortunately it is not possible to upgrade the MirrorLink system on existing cars to incorporate SmartLink.

http://www.skoda.co.uk/about-us/mirrorlink-faqs

Bizimkisi 25 Mayıs sonrasıda ne fark ediyo bizdende aktif etmek için para istiyorlar :gut:

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;554132
Hocam bende 2015 rapid var herşey en güncel halinde fakat CarPlay tuşu aktif değil listede olmasına rağmen

hocam bende de 02/12/2015 üretimi rapid SB style var ve 6,5" bolero'da smartlink, mirrorlink gibi bir özellik yok. Siz de bunlar varmı? aracınız sedanmı?

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ordic;554343
hocam bende de 02/12/2015 üretimi rapid SB style var ve 6,5" bolero'da smartlink, mirrorlink gibi bir özellik yok. Siz de bunlar varmı? aracınız sedanmı?

Nerden anlayacağım mirror falan ama tuş kullanım dışı uyarısı veriyor

Çevrimdışı Vetmustafa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Dostlar 2015 ve sonrası için mirrorling uygulamasın kullanabilmek için bilindiği gibi lisans alınması gerekiyor ve fiyatı 700 tl civarında ( bu ücreti bir defalığına ödüyorsunuz ve sonrasında yıllık ücret gibi bir durum yok ) bugün aracımı servise götürdüğümde önümüzdeki aylarda %40 oranında kampanya olacağını söylediler. Mirrorlig/ smartling özelliğini aktif etmek isteyen arkadaşlar kampanyayı takip edebilirler

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Vetmustafa;556986
Dostlar 2015 ve sonrası için mirrorling uygulamasın kullanabilmek için bilindiği gibi lisans alınması gerekiyor ve fiyatı 700 tl civarında ( bu ücreti bir defalığına ödüyorsunuz ve sonrasında yıllık ücret gibi bir durum yok ) bugün aracımı servise götürdüğümde önümüzdeki aylarda %40 oranında kampanya olacağını söylediler. Mirrorlig/ smartling özelliğini aktif etmek isteyen arkadaşlar kampanyayı takip edebilirler

Kampanya yaparlarsa düşünülebilir yoksa 700 TL çok fazla. Niye fazla özellik zaten araçlarda var parça filan takılmayacak sadece aktif edilecek.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ELYASA;557013
Kampanya yaparlarsa düşünülebilir yoksa 700 TL çok fazla. Niye fazla özellik zaten araçlarda var parça filan takılmayacak sadece aktif edilecek.

İndirim olursa hatta 350 olursa bende yaptırırım ama indirim nerden takip edilecek ki? Servis sağolsun aramaz sormaz

Çevrimdışı Vetmustafa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Herhangi bir bayiye telefon numarasını veya Mail'inizi bırakın bilgilendirme istiyorum şeklinde onlar size haber eder

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Vetmustafa;557266
Herhangi bir bayiye telefon numarasını veya Mail'inizi bırakın bilgilendirme istiyorum şeklinde onlar size haber eder

Hocam seni böyle konularda arayan servis var mı? Bizi pek arayan yok...

Çevrimdışı Vetmustafa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben aracımı servise götürdüğümde öğrendim hatta yaptırmayı düşünüyordum 1-2 ay bekleyin kampanya olacak dediler