škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İphone Car Play Servisi

bilen · 59 · 16425

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı webxxxx

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün itibariyle smartlink kampanyası servislerde başlamış.Servislerden bilgi alabilirsiniz.

Çevrimdışı webxxxx

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlara naçizane tavsiyem smartlink için acele etmeyin bence. Ben smartlink i 1 ay önce aktif ettirdim o Zaman'dan beri smartlinki ne Zaman açsam bir müddet sonra sistem komple kapanıp tekrar açılmaya başladı . Yani şu anda çok sağlıklı çalışmıyor bende O sebepten dolayı bugün tekrar servise geldim ve bekliyorum bakalım ne sonuç çıkacak

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: webxxxx;557872
Arkadaşlara naçizane tavsiyem smartlink için acele etmeyin bence. Ben smartlink i 1 ay önce aktif ettirdim o Zaman'dan beri smartlinki ne Zaman açsam bir müddet sonra sistem komple kapanıp tekrar açılmaya başladı . Yani şu anda çok sağlıklı çalışmıyor bende O sebepten dolayı bugün tekrar servise geldim ve bekliyorum bakalım ne sonuç çıkacak

Hocam senin Bolero da sorun vardır. SmartLink sağlıklı çalışmıyor diye bir şey yok.

Çevrimdışı webxxxx

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ELYASA;557874
Hocam senin Bolero da sorun vardır. SmartLink sağlıklı çalışmıyor diye bir şey yok.

Bende aslen senin gibi düşünüyorum ama servis sorunun smartlinkten kaynaklanabileceğini söylüyor. Sd kart takılı ikende aynı durum oluyor sadece telefonu şarj amaçlı usb ye bağladığımda da aynı sorunu yaşıyorum

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: webxxxx;557876
Bende aslen senin gibi düşünüyorum ama servis sorunun smartlinkten kaynaklanabileceğini söylüyor. Sd kart takılı ikende aynı durum oluyor sadece telefonu şarj amaçlı usb ye bağladığımda da aynı sorunu yaşıyorum

Sen servise mi inanıyorsun bana mı? Emin ol hiç bir servis tüketici tarafını tutmaz.

Hocam bu konuyu bi incele : http://skodaturkey.com/showthread.php?t=32380

Ne yazık ki 2015 modellerin çoğunun Bolerosu sorunlu...

Çevrimdışı webxxxx

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ELYASA;557880
Sen servise mi inanıyorsun bana mı? Emin ol hiç bir servis tüketici tarafını tutmaz.

Hocam bu konuyu bi incele : http://skodaturkey.com/showthread.php?t=32380

Ne yazık ki 2015 modellerin çoğunun Bolerosu sorunlu...

Ben zaten bu forumda aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşların yazılarını okuttum burada . Bunun bolero kaynaklı bir sorun olabileceğini belirttim onlarda Yüce ile görüşme yaptıklarını ve ona göre bir işlem yapılacağını belirttiler. Bende değişim kararı bekliyorum zaten

Çevrimdışı webxxxx

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sonunda beklediğim değişim kararı çıktı parçaların gelmesini bekliyoruz

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: webxxxx;558120
Sonunda beklediğim değişim kararı çıktı parçaların gelmesini bekliyoruz

Hadi gözün aydın 2-3 hafta içinde gelir parçalar zaten gelir gelmez seni ararlar...

Çevrimdışı pumperking

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
apple haritaları çalıştırabileniniz var mı?bir arkadaşın telefonunda çalışıyordu.

https://www.youtube.com/watch?v=0YW6hjIygOY
« Son Düzenleme: 05 Şubat 2016, 15:07:27 Gönderen: pumperking »

Çevrimdışı Vetmustafa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bugün bolero kapanması için gittiğimiz serviste hem iphone hem sony z2 ile smartling denedik iphone için tam bir hayal kırıklığı yaşadım sadece telefon defteri, mesaj ve müzik çalar aktif haritalar yoktu 7 ülkede yok olduğunu önümüzdeki yıllar içinde gelebileceğini söylediler. z2 ile denediğimizde çok randımanlı çalışmadı kopmalar oldu fakat ekranı tam yansıtılabiliyordu zaten en randımanlı olarak sony akıllı telefonlarında çalışıyormuş ( mirrorlink sony firması geliştirdiği için ) fiyat olarak kampanya dahilinde 520 tl ( yüce maltepe servisi )olduğunu söylediler İphone sahibi olarak şu an için gerekli olduğunu düşünmüyorum

Çevrimdışı mhaktanir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Apple storeda adres değişikliği ile apple id amerika hesabı ile haritalar kullanılabilir diye umuyorum. Önemli olan haritanın sağlıklı bilgi vermesi. Yandex harita hepsinden daha başarılı. Bu yüzden smartlinkin vakti var.