škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Park sensörünü dışardan taktırsak garanti bozulur mu?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tarık tok

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İyi günler ,4 ocakta fabia 1.0 aldık ama malesef park sensörü yok gidip sevise de dünya kadar para bayılamayacağım sanayiye gitsek 100 liraya bip biplinin en iyisini takarlar ama servis bakımında gittiğimde bu garantiyi bozdun derler diye korkuyorum 5 aylık araç garantisi bozulsun istemem . Bilgisi olan varmı bu konuda acaba??

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tarık tok;554253
İyi günler ,4 ocakta fabia 1.0 aldık ama malesef park sensörü yok gidip sevise de dünya kadar para bayılamayacağım sanayiye gitsek 100 liraya bip biplinin en iyisini takarlar ama servis bakımında gittiğimde bu garantiyi bozdun derler diye korkuyorum 5 aylık araç garantisi bozulsun istemem . Bilgisi olan varmı bu konuda acaba??

Park sensoru bilgisi konusuna yazsaydınız daha iyi olurmuş yeni konu açmak yerine.ben geri görüş kamerası taktım aracıma yapılan işlem basit geri vites lambasından ek alınıyor sadece..kotu niyetli servisler bozdu diyebilir zaten öyle Bi servis sizin aracınızda en ufak sıkıntı dahi olsa bunu siz yapmışsınız diyecektir..işinin ehli birine yaptırabilirsiniz bence..sorun çıkmayacağını düşünüyorum aracınız hayırlı olsun aramıza hoşgeldiniz

Çevrimdışı satli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bunlar tamamen uydurma :) iyi bir ustaya gidin sanayide yaptirin olsun bitsin park sensorunden araç bozulmaz. merak etmeyin

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara servisi bozulur dedi. Eğer elektrik aksamıyla alakalı bir şikayetle servise giderseniz park sensörünü bahane ederler.

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tarık tok;554253

Merhaba ben bir şeyi netleştirmek istedim; ikinci el mi aldınız aracı?

Çevrimdışı Tarık tok

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alcanzar;554650
Merhaba ben bir şeyi netleştirmek istedim; ikinci el mi aldınız aracı?
Evet 2. El aldım ama karar verdim sayılır yanlız kameralı sensörsüz  bişi alıcam servise giderken ekranla kamerayı söküp kabloları saklayacağım çok kurcalamazlar diye umuyorum