škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yağ Sıcaklık Göstergesi...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Elantra

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese merhabalar,
arkadaşlar bir husus dikkatimi çekiyor. Bazı arkadaşlarımız araçlarının maxi dot göstergelerinde yağ sıcaklığını görebildiklerini söylüyorlar. Benim aracım 2013 Ağustos çıkışlı Rapid TDI Elegance. Ancak ne kadar aradımsa da bu veriyi göstergede göremedim. Yanlış bir şey mi yapıyorum, yoksa bizimkinde öyle bir veri gözükmüyor mu?
İlgilenip cevap vereceklere şimdiden teşekkür ederim...

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Elantra;554368
Herkese merhabalar,
arkadaşlar bir husus dikkatimi çekiyor. Bazı arkadaşlarımız araçlarının maxi dot göstergelerinde yağ sıcaklığını görebildiklerini söylüyorlar. Benim aracım 2013 Ağustos çıkışlı Rapid TDI Elegance. Ancak ne kadar aradımsa da bu veriyi göstergede göremedim. Yanlış bir şey mi yapıyorum, yoksa bizimkinde öyle bir veri gözükmüyor mu?
İlgilenip cevap vereceklere şimdiden teşekkür ederim...
Ana ekranda, ayarlar kısmında maxidot içinde hangi opsiyonların aktif olacağı seçilebiliyor. Tam yerini söyleyemem ama orada biyerde.[emoji1]

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Firmadaki 2013 Elegance Rapid araçlarda da görünmüyordu. Hatta Maxidot' tan yapılan bir çok ayar özelliği de yoktu.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!