škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

tanisma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pcqlock

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Gerekli bilgileri uye olurken doldurmustum bu uygylamanin sebebinide merak etmekteyim.

Yas 25 ogretmenim yozgat bogazliyanda yasiyorum

Skoda fabia 2001 mpi hb aracim var. 175bin km de

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldiniz. aracınız hayırlı olsun. Forum yönetiminin aldığı bir yönetim kuralı bu. Daimi olmak amaçlanıyor o yüzden kendinizi ufak da olsa tanıtmanız daha hoş görülüyor. Yönetim ekibinden abilerimiz gerekli açıklamayı yapacaktır. tekrar hoş geldiniz

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aramıza hoş geldiniz.
Bu uygulama forum kültürünün bir parçası. Ayrıca geçmiş tecrübemiz gösterdi ki bunu yapmayan üyeler forumda kalıcı olmuyor; tek bir neden ya da sorundan foruma giriyor; konu açıyor, çoğu zaman 2. bir mesaj daha yazmadan ortadan kayboluyor. Sorunları ile ilgili gelişmeleri dahi paylaşmıyor.
İyi forumlar...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı pcqlock

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
3 yildir bende arabam aslinda bir dunya problemim var ancak forumda yeterli bilgi yok malesef :-)  
Mesela problemlerim
Koltuklar ve dosemeler eski duruyor kirli doseme yenilesem mi
Arka cam isiticini cam filmini sokunce yarisi sokuldu. Gumus karisimi ile denedim olmuyor yapiskan karisim bant ile sokuluyor.
Arka bagaj kapagi sadece icerden aciliyor.
Gunes yanigi heryerde galiba boya gerekiyor.
Lpg tanki 10 yasinda galiba onunda degismesi gerekiyor
İc kisima krom ayrintili cam ve far dugmesi dusunuyorum ama galiba fantezi olur bu

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
koltuk ve döşemeleri detaylı temizlik yapan bi firmayla görüşüp çözülebiliyor mu bi öğrenmenizi eğer maliyeti çok yüksek olacaksa şayet kılıf takmanızı tavsiye ederim. arka cam filmi ne yazık ki sadece bizim araçlarla alakalı bir durum değil. kullanılan filmin sökülmesini işin erbabı kimse yapmayınca haliyle kopuklar meydana geliyor ve can sıkıyor bi yerden sonra. arka bagaj muhtemelen kilit mekanizmasıyla ilgili bi sıkıntı yaşıyordur. güneş yanıklarını görmeden yorumlamak mümkün değil. lpg tankına gelirsek onu da ustasına göstermediğiniz müddetçe daha tecrübeli abilerimizden de alacağınız cevap 10 yıl yüksek bi süre gerekli kontrolleri yaptırmanızı tavsiye ederiz olacaktır.. krom ayrıntılı malzemelerde ise paylaştığınız fotolardaki havalandırma ızgaraları bizim araçlara uyumsuz. far anahtarları da bildiğim kadarıyla a7 kasa octavia için. aracınıza uygun krom detaylı parçaları internette mevcut..

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:hsg:
Kazasız belasız İnşaallah.
:wlc:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Merol

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aramıza hoşgeldin hemşerim, kazasız belasız günler dilerim.
:wlc:

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle