škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İstanbul Buluşması 07.02.2016

kadir_ · 246 · 64192

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Skodaclubtürkiye;557032
Skoda club türkiye ailesi olarak benim adıma pazar günü düzenlediğiniz toplantının reklamını yaptım bizdende 20 araç gelicek eğer sil derseniz yazdığım yazıyı hemen silerim instagram ve facebooktan takip edebilirsiniz

Sizin adiniza ? Siz kimsiniz?

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda club türkiye ailesi olarak benim adıma pazar günü düzenlediğiniz toplantının reklamını yaptım bizdende 20 araç gelicek eğer sil derseniz yazdığım yazıyı hemen silerim instagram ve facebooktan takip edebilirsiniz

Skoda club türkiye olarak düzenledik falan olmamış yalnız. Burda o kadar insan uğraştı organizasyonu üstlenmek ne haddinize ?

Çevrimdışı RCOZKY

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Hakan bey merhaba,Kapimiz açık herkeze ama bu şekilde değil.Kendi sayfanizda etkinliği kendiniz duzenlemissiniz gibi lanse etmissiniz.Yazının içeriğini Acil olarak duzeltirmisiniz.Skodaturkey.com etkinliğine misafirliğe gidiyoruz gibi olabilir.

Çevrimdışı Skodaclubtürkiye

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda Club Türkiye ailesi olarak önümüzdeki toplantıda bizimde bi katkımız olsun diye ortak bir bulusma için kendı sayfamızda siizin düzenlemiş oldugunuz toplantının reklamını yapmıştım ve adminıniz olan ender bey bu konuya tepki gösterdi ve paylasmıs oldugum etkınlıgı kaldırttı amacım toplu bir şekilde kardeşlik çerçevesi içerisinde kaynaşmak ve iki grup birbirini tanımasıysı ama olmadı herkese saygılar yapmış olduğum bu iyilik için sizden özür diliyorum iyi buluşmalar diliyorum ✋

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Skodaclubtürkiye;557077
Skoda Club Türkiye ailesi olarak önümüzdeki toplantıda bizimde bi katkımız olsun diye ortak bir bulusma için kendı sayfamızda siizin düzenlemiş oldugunuz toplantının reklamını yapmıştım ve adminıniz olan ender bey bu konuya tepki gösterdi ve paylasmıs oldugum etkınlıgı kaldırttı amacım toplu bir şekilde kardeşlik çerçevesi içerisinde kaynaşmak ve iki grup birbirini tanımasıysı ama olmadı herkese saygılar yapmış olduğum bu iyilik için sizden özür diliyorum iyi buluşmalar diliyorum ✋

Allah'tan forumdan bu kisinin ilk paylaştığı mesajı okuyanlar oldu. Bu vatandaş burada haftalardır emek verilen bir buluşmayı tamamen kendine lanse etmek istemiştir. Yaptığı paylaşımda açıkça organizasyonu kendisinin yaptığını yazmıstır. Bunun uzerine forumdan bir üyemiz kendisinden konuyu kaldırmasinı rica etmiştir, belli bir süre sonra şahıs konuyu kaldırmıştır. Ancak, bu forumun sorumlusu olarak olayın bu şekilde kapanmasını kabul etmem mümkun değildir. Bu nedenle kendisiyle görüştüm, yaptığının yanlış olduğunu izah ettim. Kendisi "ne olmuş ki yaptıysam, sonuçta reklam" gibi kabul edilmesi mümkün olmayan şeyler söylemiştir. Kısacası kendisi yaptığı yanlısın ciddiyetinin, kabul edilemezliğinin farkında bile değildir.

Görüyorum ki buraya da aslı olmayan şeyler yazmaktan alamamıştır kendini. Eğer kendilari "skodaturkey.com buluşmasına gidiyoruz" şeklinde bir duyuru yapsaydı facebook'ta; biz kendisine ancak teşekkür ederdik. Ancak tarafımızca kendi buluşmamızın başka birileri tarafından kendileri düzenliyormuş gibi lanse edilmesini kabul etmemiz mümkün değildir elbette. Oysa ki buluşmayı doğru şekilde duyursalar ve iki platform bir araya gelebilseydi yine bundan en mutlu olan biz olurduk.

Umarım konunun özü anlaşılmıştır. Uzun uğraşlar sonucunda özür dilemiştir kendisi bu arada, nasıl dilediği de ortadadır...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
@enoktakenokta Söylediklerinize kelimesi kelimesine katılıyorum ve duyarlılığınız için teşekkür ediyorum. Arkadaşın amacı baştan beri belliydi. Amacı iyilik olan adam bizim zamanında 3 araba yaptıgımız bulusmayada getirirdi kendi grubunu.

Çevrimdışı RCOZKY

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Skodaclubtürkiye;557077
yine yanlış beyanda bulunuyorsunuz.Siz bizim reklamimizi yapmadiniz.Siz bizim yapmış olduğumuz etkinligi sahiplenmek istediniz.Sizinle yazismamizda açık ve net belirttim.Eğer deseydiniz Skodaturkey.com un düzenlemiş olduğu buluşmaya misafirliğe gidiyoruz.O zaman size tesekkur eder ve memnuniyetle misafir ederdik.

Çevrimdışı emrsln

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı RCOZKY

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrsln;557096
Benide ekleyin listeye kardeşler ok.

Yönetici arkadaşlar, Gurkantoksoy ve emrsln arkasimizida listeye eklermisiniz.:D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı RCOZKY

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;557124
Herkesi ekledim:ok:

Maşallah liste kabarık.:D Angara duy sesimizi..:))
Not: Bence bu bulusmalar önümüzdeki haftadan sonra yeni boyut kazanır demedi demeyin.:wax: :D

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hadi bakalim. Tatli rekabet :)

Altinda kalmayiz istanbul ekibi haberiniz olaa :D

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;557177
Hadi bakalim. Tatli rekabet :)

Altinda kalmayiz istanbul ekibi haberiniz olaa :D

Havalar ısınsın sağlam bi çıkarma yaparız :)