škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İstanbul Buluşması 07.02.2016

kadir_ · 246 · 66190

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RCOZKY

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,
Bulusmaya gelecek olan arkadaslarin çoğunluğu Whatsapp grubuna dahil edilmistir. Eklenmek isteyenler bana özelden mesaj gonderebilirler,iyi gunler

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alttaki konuda olduğu gibi VAG-COM deneyimi olan arkadaşlardan bu tür bir yardımlaşma da programa eklenebilir mi?
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=31407

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
İstanbul pazar günü 7 derece hava açık gözüküyor,yalnız sosyal tesisler pazar günü rezervasyon yapmıyor,özellikle pazar günleri çok kalabalık oluyor umarım yer sıkıntısı olmaz.Ayrıca buluşma saatinin erken olmasından dolayı programda kahvaltı yokmu ? Yoksa bişeyler atıştıralım,aç karna çay kahve muhabbeti keyifsiz olmaz mı  :confused:

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tabi ki gelecek arkadaşların kahvaltı vs önlemini alması gerekiyor. Örneğin ben sabah 5 bile olsa kahvaltı yapmadan kesinlikle evden çıkmadım çıkmam da ama sanırım kahvaltısını tesislerde yapmak isteyenler yapabilir tesisin o saatlerde çok yoğun olmayacağını düşünüyorum.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Emirgan tepedeki yer burası olsa gerek

Bu güzelliği özlemişim,sanırım başka özleyenlerde vardır mutlaka..

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Havalar biraz daha ısınmış olsaydı Florya İBB tesisleri de oldukça büyük ve güzel bir mekan ilerleyen dönemlerdeki buluşmalarda alternatif bir seçenek olabilir.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Bu manzara sanırım kararsız arkadaşlarıma en güzel cevaptır,bence kaçırmamanızı tavsiye ederim

Çevrimdışı Tweety

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar tesise gerekli bilgi verildi. Gerçe pek inanmamak lazım yan komşum olur koru sakinleri ama 30 araç geleceğimizi bildirdik yarın tekrar uğrayıp rezarvasyon işini halledeceğim

Alıntı yapılan: ringcep;558195

Lale festivali zamanı aynen görüntüde olduğu gibi ama hayaller ile karşılaşılacak gerçekler sizi şaşırtabilir :)))))) malum kış ayları

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sevgili istanbullular, biz angara ekibi olarak bu gun 20 arabaya yakin bulustuk. Hani diyorum 30 falan cikarsaniz saygi duyarim :D :p

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;558229
Sevgili istanbullular, biz angara ekibi olarak bu gun 20 arabaya yakin bulustuk. Hani diyorum 30 falan cikarsaniz saygi duyarim :D :p

Bilerek mail de atmadık unutma onu[emoji41]

Çevrimdışı RCOZKY

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;558229

Yarın resim atarim hacı,:D

Alıntı yapılan: Esariipek;558236
Bilerek mail de atmadık unutma onu[emoji41]
Aaaaaa sözde çarşamba gunu mail atılacaktı.Demek lastiğimize çivi soktunuz.Vay angara vay,:D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RCOZKY;558267
Aaaaaa sözde çarşamba gunu mail atılacaktı.Demek lastiğimize çivi soktunuz.Vay angara vay,:D

Ankara adına atmadık.İstanbul adına mailler atıldı:ok:

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RCOZKY;558267

Hakikaten ya, ben unuttum tekrar e-posta atmayı, kusura bakmayın. Ama Emin'in kast ettiği dünkü Ankara buluşması için e-posta göndermedik, onu diyor.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uzaktan gelip kahvaltı yapmak isteyenler mekanın imkanlarından yararlanabilir.Kahvaltı olayını zorunlu tutmak istemedik isteyen istediği gibi kahvaltısını yapabilir o konuda sıkıntımız yoktur.

Girişteki otopark görevlilerine sabah gerekli bilgi verilecektir arkadaşlar sizi otopark alanına yönlendirecektir.

Havanın aşırı soğuk ve yağışlı olması durumunda karting organizasyonumuzu başka bir tarihe erteleyeceğiz.

Anadolu yakasından gelecek arkadaşları 09:30 da kavacık otoban cebinde bekleyeceğim Gri A4 Kasa octavia.

Karşıdan gelecek arkdaşlarıda Rcozky bekleyecektir Tekstilkent AVEK skoda önünda 09:00 onun aracıda parlement mavisi A7 Octaviadır.

Herangi bir aksilik durumunda bana bu numaradan ulaşabilirsiniz 0538 880 97 50

Yarın görüşmek üzere..