škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İstanbul Buluşması 07.02.2016

kadir_ · 246 · 64036

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RCOZKY

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;558229
Sevgili istanbullular, biz angara ekibi olarak bu gun 20 arabaya yakin bulustuk. Hani diyorum 30 falan cikarsaniz saygi duyarim :D :p

Hacı sizin resimlerde 20 araba göremedim.:D

Alıntı yapılan: enoktakenokta;558269
Hakikaten ya, ben unuttum tekrar e-posta atmayı, kusura bakmayın. Ama Emin'in kast ettiği dünkü Ankara buluşması için e-posta göndermedik, onu diyor.
Canın sağolsun Ender,Ben hafta arası broşür dagittim sorun yok....:D:D çok fazla araç olmasida sorun,ağırlamak zor olur.Yazın ama büyük Genel bir buluşma yapmak lazım..

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RCOZKY;558286
Hacı sizin resimlerde 20 araba göremedim.:D

Kelle say sen aravalarin hepsini toplamadik bak benim araba yok mesela fotolarda ;)

Kacan gocen oldu. 18-19 kelle saydim ben bulusmada

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tekstilkent Avek Skoda saat kaç gibi toplanılacak Kumburgaz tarafından geliyorum ve ya bu taraflardan kaç araç geliyor bir saat ve araç sayısı belirlemek amacı ile soruyorum. Sanırım Ozan arkadaş Avek Skoda da  gelecek olanları bekliyor olacak. Aracım Beyaz Yeti

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;558300
Tekstilkent Avek Skoda saat kaç gibi toplanılacak Kumburgaz tarafından geliyorum ve ya bu taraflardan kaç araç geliyor bir saat ve araç sayısı belirlemek amacı ile soruyorum. Sanırım Ozan arkadaş Avek Skoda da  gelecek olanları bekliyor olacak. Aracım Beyaz Yeti

Yazmayı unutmuşum düzelttim 09:00 Avek önü

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Oranın yabancısı değilim,direk buluşma yerinde (Emirganda)topluluğa katılırım.Sanırım oraya gelinmesi toplanması 10  u bulur...

Çevrimdışı RCOZKY

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;558321
Oranın yabancısı değilim,direk buluşma yerinde (Emirganda)topluluğa katılırım.Sanırım oraya gelinmesi toplanması 10  u bulur...

Ok.isteyen direkte gidebilir.

Çevrimdışı Laden

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bende yarın için bi aksilik olmaz ise ölmez kalmazsak katılım sağlarım...

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Otopark İSPARK ise PARAF KART sahipleri katılımdan sonra 150 TL. lik alış-verişle ücretsiz yararlanabiliyor.

https://www.parafcard.com.tr/Kampanyalar/KampanyaDetay/1321

Alıntı
Paraf ile tek seferde yapacağınız 150 TL’lik alışverişte yol üstü  otoparklarda 2 saat, açık ve katlı otoparklarda 3 saat, Sabiha Gökçen  İSPARK otoparkında  ise 48 saat,  ücretsiz park fırsatı!
 İSPARK kampanyasından yararlanabilmeniz için tek yapmanız gereken;

• PARK yazıp,
  • Kartınızın son altı hanesini,
  • Araç plakanızı, aralarında boşluk bırakarak 3404’e SMS olarak göndermek!
Örnek SMS Metni

PARK 456215 34AA1111
[/LIST]
 İSPARK Kampanyası Katılım Detayları

• Kampanyaya SMS ile katılım sağlanmalıdır.
  • Katılım SMS’ i, kart sahibinin Halkbank’ ta kayıtlı olan cep telefonundan gönderilmelidir.
  • Kampanyaya bir defa SMS ile katılım yeterlidir.
  • Uygulama kart bazlıdır. Bir müşteri birden fazla kartıyla  yararlanmak istediğinde, her kartı için ayrı bir plaka ile SMS  göndererek katılım yapması gerekmektedir.Kampanyaya katılım için  gönderilen SMS’ te belirtilen kredi kartı ile harcama yapıldığı takdirde  kampanyadan yararlanılabilir.
  • Katılım sonrasında, tek seferde yapılacak 150 TL tutarındaki  alışveriş işlemi için anında ücretsiz parklanma hakkı kazanılacaktır.
  • Ücretsiz parklanma hakkından yararlanmak için, kampanyadan  yararlanılmak istendiği parklanmadan önce İSPARK görevlisine  iletilmelidir.
  • İSPARK’a ait yol üstü otoparklarda 0-2 saat, açık ve katlı  otoparklarda 0-3 saat, Sabiha Gökçen İSPARK otoparkında ise 48 saat,  ücretsiz parklanma hakkı verilecektir. Süre aşımı durumunda,  müşterilerimiz İspark standart tarifeleri üzerinden  ücretlendirileceklerdir.
  • Kazanılan parklanma hediyeleri, ayın 1’i ile 31’i arasında  kullanılabilecek olup, kullanılmayan haklar bir sonraki aya  devretmeyecektir. Bir sonraki ay, yeniden ücretsiz parklanma hediyesi  kazanabilmek için, ilgili ay içerisinde kampanya kriterlerine uyan yeni  bir işlem gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
  • Kampanyadan bireysel kredi kartları ve ek kartlar yararlanabilir
  • Kampanyaya kayıt yapılan kartın kayıp-çalıntı yada farklı  nedenlerle kapatılması durumunda, kart aynı gün içerisinde yenilenmezse  kampanya başvurusu iptal edilir. Kapatılan kartın aynı gün içerisinde  yenilenmesi durumunda kampanya yenilenen karta otomatik olarak  aktarılır. Aynı gün içerisinde yenilenmeyen kartların kampanyadan  yararlanabilmesi için yenilenen kart numarası ile tekrar SMS  gönderilerek kampanyaya kayıt olunması ve kriterlere uygun işlem  yapılması gerekir.
  • ParafPara kullanımları, nakit avans işlemleri, kredi kartından  kira,eğitim aidat ödemeleri dahil talimatlı işlemler kampanya kapsamı  dışındadır.
  • Kampanya, Çağlayan Adliye otoparkı ve Kartal Adliye otoparkları dışındaki tüm İSPARK otoparklarında geçerlidir.
  • Kampanyaya Parafly ile yapılan işlemler, yurtdışında yapılan harcamalar ve internet üzerinden yapılan harcamalar dahildir.
TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar en erkenci benim sanırım Skoda Avek önündeyim şu an PO bekliyorum yollar açık 2 derece

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hava soğuk olsa da, Skoda ortak paydamızda güzel bir tanışma ve muhabbet ortamı oldu. Bu vesile ile tertipleyenlere ve tanışma fırsatı bulduğumuz tüm katılımcılara gönülden teşekkür ederim.

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Boğazın havası ortam sohbet tüm katılan arkadaşlar ve araçlar süperdi katılan katılamayan herkese çok teşekkürler...

Çevrimdışı Tweety

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Katılımcı arkadaşlara çok teşekkürler muhteşem bir buluşmaydı