škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Uyuz skoda resmi sayfası

gema · 26 · 5651

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gema

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,
Aracın resmi sitesinde style pakette işte hız sabitleyici, yağmur sensörü veya park sensörü katlanan aynalar ve benzeri ozellikler
yok hatta opsiyonlardada yok. Daha once hiç sıfır arac almadım. Ote yandan ikinci el 1.2 dsg style satılanlarda
bu ozellikler mevcut. Kafam karıştı. ikinci el satılanlarda aynı motor pakette var, resmi sayfada yok wtf  

Yada diğer soru bu ozellikler sayfada olmasada bayide taktırılabiliyormu. Anlayanlardan cevap bekliyorum.  

Elinde STYle pakette olanları ve ek olarak neler ekletebileciğimizi fiyatlarıyla gösteren bi evrak liste varmıdır burada paylaşabilecek.

Birde eklemeliyim. Sayfada modellerin kozmetik tanıtımında bi ton ozellik gösteriyor. Satışta hiç bir donanımda o ozellikler yok çunku avrupa versiyonlarında var. Lam o zaman niye vakit nakit harcayıp gozumuze sokarsınız o ozellikleri.
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2016, 19:45:59 Gönderen: gema »

Çevrimdışı Yasin3418

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Fiyatları aklımda değil ama opsiyonel olanları yazayım
On -arka park sensörü, cam tavan,yağmur sensörü,hız sabitleyici,spor direksiyon,spor koltuk,Airbag, spor süspansiyon,aklıma gelenler bunlar cam tavan hariç sayfiklariminin hepsini opsiyonel olarak aracima eklettim

Çevrimdışı gema

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hız limitleyici olmasın o?uyduruk olan.
spor suspansiyon ne demek?
Birde lastik cant opsiyonları yok mu.
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2016, 19:58:00 Gönderen: gema »

Çevrimdışı deukampus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yasin3418;555082
Fiyatları aklımda değil ama opsiyonel olanları yazayım
On -arka park sensörü, cam tavan,yağmur sensörü,hız sabitleyici,spor direksiyon,spor koltuk,Airbag, spor süspansiyon,aklıma gelenler bunlar cam tavan hariç sayfiklariminin hepsini opsiyonel olarak aracima eklettim

hocam hız sabitleyiciyi alırken mi eklettiniz yoksa daha sonra mı?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu konuyu açmak için mi üye oldunuz? Önce bir forum kurallarını okuyun, sonra "Tanışma " alt forumunda kendinizi tanıtan bir konu açınız lütfen.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Spor süspansyon demek arabadan inince dayak yemişe dönmek demek yani sert demek :) fabia da konfor aramayıp performans isteyenler için. Ayrıca katlanır aynalar falan hiç duymadım ben . 2. El satanlar kafasına göre mi işaretliyorlar bilemiyorum

Çevrimdışı gema

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hemen tanışmaya gidiyorum.  Bir hoşgeldini hakederim inşallah.

Çevrimdışı Yasin3418

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gema;555087
hız limitleyici olmasın o?uyduruk olan.
spor suspansiyon ne demek?
Birde lastik cant opsiyonları yok mu.

Hız limitleyici ile hız sabitleyici ni ayırt edecek kadar bilgiye sahibim.spor süspansiyon aracı 1.5cm daha alcatmaya yarıyor

Alıntı yapılan: deukampus;555092
hocam hız sabitleyiciyi alırken mi eklettiniz yoksa daha sonra mı?

Alırken eklettim 500 tl idi 4ay önce

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Üstat bildiğim kadarıyla ilk aylarda bir opsiyon listesi vardı ve en iyi İstanbul'daki bayilerce kullanıldı. Sonra da ortadan kalktı galiba. Abartıyor olabilirim ama Ispartanın bundan haberinin bile olmadığını düşünüyorum.

Çek Cumhuriyeti web sitesinde Active, Ambition ve Style Paket çok rahat anlaşılabiliyor. Bunların dışında Monte Carlo - Edition - Joy şeklinde stil versiyonları var http://www.skoda-auto.com/en

İtalya web sitesinde Active, Bussiness, Ambition, Executive, Style paketler mevcut http://cc-cloud.skoda-auto.com/ITA/ITA/it-IT/nj3/62316

Skoda İngiltere sitesinde ise Fabia Hatch adıyla S, SE, Monte Carlo ve SE L donanımlar var http://cc-cloud.skoda-auto.com/gbr/gbr/en-gb

Fiyatlar da yazdığı için size yardımcı olabilir sanırım. Spor süspansiyon, kötü yol paketi, 17 jant ve lastikler, cam tavan, yağmur sensörü, hız sınırlayıcı ve hız sabitleyici, metalik renkler, çift renk ve 16 renkli jant lastik opsiyonu, multimedya entegre ön arka park sensörleri, skoda surround, spor deri direksiyon, spor koltuklar, ön koltuklarda ısıtma ve perde hava yastıkları alınabildiğini bildiğimiz özellikler. Katlanabilir aynaya hiç bir yerde rastgelmedim.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda türkiye araçları tam olarak sitede yazan donanım ile getiriyor. Birde kafalarına göre ek yapıp o şekilde getiriyorlar. Bu ekler için fark yansıyor. Örn ben octavia alırken elegance paket vardı birde elegance üzerine cam tavan 17 jant ön alt ızgarada korm çıta anahtarsız giriş olan bir üst paket vardı. 5000 fark isteniyordu. Benim elegancede cam altı krom çıtalar vardı sözde 650TL farkı olmuştu. Bayiye gidip eldeki ve stoktaki araçlar arasından seçim yapabilirsiniz. Bu garip bir durum değil işin doğrusu bu şekilde.

Çevrimdışı gema

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tek tek ozellikleri saymıssınız. Teşekkürler.
Anladığım kadarıyla pide sipariş eder gibi ediyoz şöle böle olsun  diye.
3-4 ay sonrada fabrikadan bayiya geliyor. Peki gerek satışta gerekse opsiyonlarda her bayii aynımı yoksa rekabet varmı.
Diğer sorum efsane adam gibi çalışan servis ve bayiler varmıdır.

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gema;555365
Tek tek ozellikleri saymıssınız. Teşekkürler.

Anladığım kadarıyla pide sipariş eder gibi ediyoz şöle böle olsun  diye.

3-4 ay sonrada fabrikadan bayiya geliyor. Peki gerek satışta gerekse opsiyonlarda her bayii aynımı yoksa rekabet varmı.

Diğer sorum efsane adam gibi çalışan servis ve bayiler varmıdır.

Özel siparişte bayiler arasında sipariş anında fark olmaz ha bayi özel siparişle uğraşmak istemez elindekini satmaya bakar o ayrı ama fiyat sabitleyemedikleri için aracın faturasının geldiği gün yapılacak fiyatlandırma ve sizin pazarlık gücünüz asıl kilit noktadır sipariş verirken herkes fiyat konusunda yardımcı olacağını söyler ama uygulamaya koyan çok olmaz bunu detaylı fiyat ve opsiyon bilgisini @crash nickli İnanç beyden alabilirsiniz

Çevrimdışı r.a.i.f.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.qreatif.net
Alıntı yapılan: Alcanzar;555292
Üstat bildiğim kadarıyla ilk aylarda bir opsiyon listesi vardı ve en iyi İstanbul'daki bayilerce kullanıldı.

Spor süspansiyon, kötü yol paketi, 17 jant ve lastikler, cam tavan, yağmur sensörü, hız sınırlayıcı ve hız sabitleyici, metalik renkler, çift renk ve 16 renkli jant lastik opsiyonu, multimedya entegre ön arka park sensörleri, skoda surround, spor deri direksiyon, spor koltuklar, ön koltuklarda ısıtma ve perde hava yastıkları alınabildiğini bildiğimiz özellikler.

Selamlar, elindeki listede yağmur sensörü varsa sipariş opsiyon kodu nedir paylaşabilir misin ? 8L,6F vb gibi

http://vag-codes.info/vag-option-codes

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Aleyküm selam. Bu daha önce de muhtelif forumlarda vardı umarım işine yarar.
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2016, 11:29:19 Gönderen: Alcanzar »

Çevrimdışı gema

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Liste için teşekkür.
Kötü yol paketi ne demek.
Isıtmalı ön cam suyu kar yağdığında buzlanmadamı kullanılıyor.
Köşe dönüş özellikli sis farları şu adaptif xenonlar gibimi geceleyin kullanılırmı. Sormamın sebebi normalde sis farları bilirsiniz öndeki aracın size küfretmesine sebeb olur ve açılması tavsiye edilmez.