škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SB Arka Silecek

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mertwrc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Selamlar,

Havaların kötüleşmesi ile silecek kullanımı da ister istemez çoğaldı. Sorunlu bir parçamıdır yada banamı denk geldi bilmiyorum ama silecek tam basıp silemiyor, sıfır arabada bu tarz ufak şeylerde göze batıyor.
SpaceBack te Aynı durumu yaşayan varmı acaba

Saygılar.

Çevrimdışı unal43

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bende ön sileceklerden şikayetçiyim özellikle soldaki iz bırakıyor silecek lastiklerinin kalitesiz olduğu düşüncesindeyim.

Çevrimdışı yeren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba, aracımı 2 eylülde aldım. alındığı günden beri kapalı garajda muhafaza ettim ve maalesef özellikle arka silecek çok canımı sıkıyor. güneş, yağmur görmeyen bir silecek nasıl böyle kötü olabilir bilmiyorum.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Garanti şartları değişmediyse; 6 ay/10.000 kilometre içinde silecekleri garantiden değiştirebilirsiniz; tabii dediğim gibi eskiden böyleydi. Bu kapsamda sileceklerimi 2 kez değiştirtmiştim 2010'da.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle arkadaşlara katılıyorum lastikler çok kalitesiz. Değişselerde durum değişmez çünkü daha ilk günden itibaren sorunlu silecek lastikleri. Bosch un kalitelisinden alıp takmak gerek. Benim aracımda da deforme o olacak hiçbir etmen görmedi. Kapalı garaja sahibim. Arka silecek ise eğer kir varsa 5-10 seferde ancak açıyor.

Çevrimdışı _Şkoda_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim de rapid SB'ın arka sileceği iyi silmiyor. Tam ortasina hiç dokunmuyor ve çok sinir bozucu bir durum. İlk sordum, garaantiye girmez dediler, kendi paramla yenisini aldım. Sonuç aynı, ayarlamaya çalıştılar daha beter ettıler.En son tamamen söküp motordan ayarlayacağız garantıden dediler. Daha gidemedim. Şubatta 15.000 bakıma gideceğim o zaman yaptırırım.
Şimdiye kadar karşılaştığım sorunlar: arka sılecek, el freni ses yapıyor çekerken ve gaz pedali çok sınır bozucu şekilde cıy cıy ötüyor basınca.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: _Şkoda_;555314
gaz pedali çok sınır bozucu şekilde cıy cıy ötüyor basınca.

Aracınız yeni mi bilmiyorum ama daha ilk ayda benim debriyajım cıy cıy ötmeye başladı. Servise götürdüm, şöyle dedi usta bazen fabrikadan sıvı gres yağı ile geliyor ve onu üzerinden atabiliyormuş mekanizma. Kendileri katı gresle yağladılar garantiden geçti fakat aslında birdaha yapıp yapmayacağı uzun yol yapınca ortaya çıkacak (problemim uzun yol sonu oluşmuştu) şimdilik aylardır sorunsuz. Ama benim aklıma gelmemişti siz servise işlem için kayıt açtırın.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;555325
Aracınız yeni mi bilmiyorum ama daha ilk ayda benim debriyajım cıy cıy ötmeye başladı. Servise götürdüm, şöyle dedi usta bazen fabrikadan sıvı gres yağı ile geliyor ve onu üzerinden atabiliyormuş mekanizma. Kendileri katı gresle yağladılar garantiden geçti fakat aslında birdaha yapıp yapmayacağı uzun yol yapınca ortaya çıkacak (problemim uzun yol sonu oluşmuştu) şimdilik aylardır sorunsuz. Ama benim aklıma gelmemişti siz servise işlem için kayıt açtırın.

Sileceğe yağ sürülmesini ilk kez duydum. Camda yağsı bir tabaka kalmıyor mu?

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;555329
Sileceğe yağ sürülmesini ilk kez duydum. Camda yağsı bir tabaka kalmıyor mu?

Yok hocam arkadaş gaz pedalından gelen sesten şikayetçiymiş onun için yazdım sadece o kısmı alıntılayıp :)

Silecek konusunda bosch aerotwin i tek geçerim. Benim arka silecek tam basıyor yada siz çok dikkatlisiniz :) onun haricinde silecek lastiklerimiz kötü aynı markasız tekerlek lastiklerimiz gibi.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;555337
Yok hocam arkadaş gaz pedalından gelen sesten şikayetçiymiş onun için yazdım sadece o kısmı alıntılayıp :)

Silecek konusunda bosch aerotwin i tek geçerim. Benim arka silecek tam basıyor yada siz çok dikkatlisiniz :) onun haricinde silecek lastiklerimiz kötü aynı markasız tekerlek lastiklerimiz gibi.

Ben bir sürü silecek denedim ucuzundan pahalısına. Şu an Bosch Aerotwin var ama yine de %100 memnun değilim.

Çevrimdışı vtecman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ön cam sileceklerim gayet iyi ancak arka cam için aynısı söylenemez . Arkadaşların dediği gibi tam ortada leke bırakıyor , daha doğrusu buğu gibi bir şey oluşuyor . Sonrasında kayboluyor . Araç spaceback .

Çevrimdışı ümit Aziz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.piramitinşaatyapimarket.com
Valla benim arka silecekte aynı sıkıntı var,ön silecektende ses yapması beni deli ediyor,güya sıfır araba aldık böyle basit şeylerin olması kafama çok takılmıyo degil