škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Resmi sitede donanim paketleri revize edilmis!!!

Sertaç · 68 · 16133

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu opsiyonların listesi vardı daha önce onu da yeni rakamlara göre paylaşabilir misiniz?
benim aldığım fiyatlara bakarsak 9400 + front assist kadar zamlanmış oldu prestij donanım.

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;556176
Bu opsiyonların listesi vardı daha önce onu da yeni rakamlara göre paylaşabilir misiniz?
benim aldığım fiyatlara bakarsak 9400 + front assist kadar zamlanmış oldu prestij donanım.
Özdil bey 9400 ün açılımını yapabilirmisiniz?

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben aracı 31 ağustosta aldım. o gün opsiyonları ile birlikte 100500 tlye. opsiyonları düşünce zamdan önceki ilk lansman fiyatı çıkıyor karşımıza hatta 94000 düze denk geliyor çıplak prestij fiyatı.
şu anda 1.4 manuel araç 103900 tl denmiş. 9900 tl gibi rakam çıkıyor karşımıza bir de front assist yok yeni araçlarda. onu da eklemek lazım.
bayide hazır olan araçta bulunan opsiyonlar 19 inç jant, sunroof, acc. yanlış hatırlamıyorsam bunların farkı 6500 tl idi.
zaten zam öncesi ithalat olduğundan yeni liste yayınlanmış olmasına rağmen bu fiyattan vermişlerdi.
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2016, 10:40:15 Gönderen: özdil »

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;556180
ben aracı 31 ağustosta aldım. o gün opsiyonları ile birlikte 100500 tlye. opsiyonları düşünce zamdan önceki ilk lansman fiyatı çıkıyor karşımıza hatta 94000 düze denk geliyor çıplak prestij fiyatı.
şu anda 1.4 manuel araç 103900 tl denmiş. 9900 tl gibi rakam çıkıyor karşımıza bir de front assist yok yeni araçlarda. onu da eklemek lazım.
bayide hazır olan araçta bulunan opsiyonlar 19 inç jant, sunroof, acc. yanlış hatırlamıyorsam bunların farkı 6500 tl idi.
zaten zam öncesi ithalat olduğundan yeni liste yayınlanmış olmasına rağmen bu fiyattan vermişlerdi.
Anladım.Teşekkürler,Ben kasımda aldığım(özellikle dsg istediğim için) için mecburen o ilk zamdan biz de nasibimizi aldık.Tabi siz çok avantajlısınız bu durumda.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim araba Front Assist olmadan gelirse 2016 model olarak sıkıntı çıkar. Sonuçta siparişimi verdiğimde opsiyon listesinde Front Asisst diye fiyatlandırılmış bir seçenek yoktu ve zaten standart paketin içinde görünüyordu.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;556191
Benim araba Front Assist olmadan gelirse 2016 model olarak sıkıntı çıkar. Sonuçta siparişimi verdiğimde opsiyon listesinde Front Asisst diye fiyatlandırılmış bir seçenek yoktu ve zaten standart paketin içinde görünüyordu.

Faruk sen ACC almadın mı ki? ACC aldıysan zaten sisteme entegre diye hatırlıyorum ben.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;556191

sizde sıkıntı olacağını sanmıyorum. siz sipariş verirken standart donanımda idi.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet öyleymiş rahatladım PLI kodu ile ACC alıyorsak geliyormuş. Bu arada 4000 TL zam hayırlı olsun Prestige :wax:

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
valla front asist bence çok faydalı,çok güzel çalışıyor...

iyiki bizde standart gelmiş...

gelmesede almak lazım değer...

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Front assist active donanım da bile vardı ilk gelen araçlarda. Ben aracımda olduğunu bir iki defa uyari verince anladım. Hatta işaret yanınca neymiş diye araştırınca öğrenmiştim.

İlginç olmuş çıkarmaları. Ya da çıkartacaksanız neden ilk basta standart bir donanım olarak konuldu anlamış değilim.
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2016, 16:50:57 Gönderen: promethe »

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Front asist i çikartıp f1 eklemişler yani. Ufak oynamalar var ve üzerine zam :) Açıkçası f1 vites yerine front asist daha kullanışlı ve önemli. Önceki aracım B6 passat idi; f1 kulakçıkları kullanıyordum ancak superbdeki vites daha kullanışlı olduğundan açıkçası bugüne kadar kulakçığa ihtiyaç duymadım.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Front Assist'in çıkarılması kötü olmuş elbette. Zaten Skoda'nın aylardır bu donanım seviyeleri konusunda kafası karışık.

Prestige donanım seviyesinde çok sıkıntı olacağını sanmıyorum zira bu donanım seviyesinde kullanıcıların büyük çoğunluğunun ACC de alacağını tahmin ediyorum.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı ogulcanatmaca

• 1.6 TDI ELEGANCE
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni fiyat listesinde (22 ocak) 1.6 tdi prestige dsg 123.900 1.4 tsi prestige dsg 113.900 ortalama tüm modellerde 4000 tl zam var.
OCTAVİA ELEGANCE 1.6 TDI CR