škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Resmi sitede donanim paketleri revize edilmis!!!

Sertaç · 68 · 16159

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet Can Topal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aracın siparişini 10. Ayda verdik araç 1 hafta sonra gelcek 2015 donanımlı mı olur yoksa 2016 mı

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
verilen siparişte size verilen araç donanım listesi ne ise o olması lazım.

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;556755
verilen siparişte size verilen araç donanım listesi ne ise o olması lazım.

Liste felan  vermediler bize sadece nispetin fişi var ondada aldığımız opsiyonlar yazıyo . Peki. Araç 2015 donanımlı ise 2015 fiyatımı geçerli olur 2016 mı

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ahmet Can Topal;556715
Aracın siparişini 10. Ayda verdik araç 1 hafta sonra gelcek 2015 donanımlı mı olur yoksa 2016 mı
Araç fabrikada banttan 1 ocak 2016 ve sonrası indiyse model yılı 2016 olur. Donanım konusuna gelince, bu tamamen fabrikaya bağlı.yani fabrika hangi tarihten itibaren üretilen araçlarda donanım revizesine gitmişse o tarihten sonraki üretilen araçların donanımı da farklı olur. bir aracın banttan inmesi ile müşteriye tesliminin en erken 20 gün(türkiye için) olduğunu farzedersek, sizin araç 1 hafta sonra teslim edileceğinden hangi donanımla geldiği şuanda bellidir. bayi ile iletişime geçerseniz size en doğru bilgiyi verecektir.

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kolgezer;556757
Araç fabrikada banttan 1 ocak 2016 ve sonrası indiyse model yılı 2016 olur. Donanım konusuna gelince, bu tamamen fabrikaya bağlı.yani fabrika hangi tarihten itibaren üretilen araçlarda donanım revizesine gitmişse o tarihten sonraki üretilen araçların donanımı da farklı olur. bir aracın banttan inmesi ile müşteriye tesliminin en erken 20 gün(türkiye için) olduğunu farzedersek, sizin araç 1 hafta sonra teslim edileceğinden hangi donanımla geldiği şuanda bellidir. bayi ile iletişime geçerseniz size en doğru bilgiyi verecektir.

Bugün gittik and otoya listeyi verdiler 2016 donanımlı acc 19 jant arka konfor paketi sunroof 133000 tl

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ahmet Can Topal;556756
Liste felan  vermediler bize sadece nispetin fişi var ondada aldığımız opsiyonlar yazıyo . Peki. Araç 2015 donanımlı ise 2015 fiyatımı geçerli olur 2016 mı

Sizin araç 2015 içinde üretim planına alınmışsa ve fabrikada üretime geçtiyse sorun yok. en kötü gidin bayiye sorun.

Çevrimdışı Style

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Adamlar resmen 1.6 tdı  active donanıma 6.5 bolero takıp Style diye satmışlar bize :mad::mad::mad:

Çevrimdışı mcanerol

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2016 opsiyon listesini bulabilir miyiz acaba ? Opsiyonlarda ne gibi zamlar geldi acaba ?

Çevrimdışı hadekamfb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
valla en güzeli active alıp bi kaç opsiyon ekletip binmek benim gibi

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Styla donanim artti fiyat aynı. Pirestige donanim aynı fiyat artimis

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim aracim Subat sonu teslim.
Yapilan zammin hepsini yansitmak isterlerse almaktan vazgececegim.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gümrükten girdiği günkü kura bakar ama büyük ihtimal 2016 fiyatlandırması ile satmak isteyeceklerdir.

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
En son zammi, euro 3.40 oldu diye yaptilar. Suan kur 3.23!

Bir model yilinin bedeli 4000+ opsiyon zamlari olmamali.

Ben vazgecerim diye basta soyledim.
Yeni alacak arkadaslarda kararliligini ortaya koymali.

500-1000 anlarim. 4000-5000 kalsin.

Eski aracimi kullanmaya devam ederim.

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen hafta kentpark avm ye, ssanyong tivoli getirmişlerdi. Dizel full donanım 100 bin,benzinli full donanım da 90 bindi. Aracı inceledikten sonra fiyatı duyunca gerçekten şok oldum. Bu araba 100 bin tl ye alıcı buluyorsa 110-120 bin tl ye superb almak gerçekten mantıklı. Benzer şekilde yeni crv yi ve accord u inceleme ve sürme fırsatım oldu. Fiyatları yakın olsa da süperble kıyaslayınca hem malzeme hem de teknoloji ve konfor açısından honda gerçekten geride. Uzun lafın kısası superb almak bence hala mantıklı.
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2016, 11:41:29 Gönderen: kolgezer »