škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Resmi sitede donanim paketleri revize edilmis!!!

Sertaç · 68 · 16167

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2015 Style'a göre yeni Style'a eklenenler aşağıdadır. Çoğu Eskiden Prestige'de idi.:

1+) Adaptif aydınlatma sistemli (AFS) Bi-Xenon farlar ve ön far yıkayıcısı
2+) İç gözlem sensörlü + yardımcı sirenli alarm sistemi
3+) Renkli-Maxi DOT bilgi ekranı
4+) Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası
5+) Elektrikli sürücü ve yolcu koltuğu (sürücü koltuğu hafızalı)
6+) Hafizalı yan aynalar
7+) Mekanik arka ve yan arka cam güneşlikleri
8+) LED gündüz farları
9+) Üst sınıf arka LED farlar
10+) Ayaklık aydınlatıcısı(arlalar dahil)

Çıkarılanlar:
1-)Ön bölge asistanı (Front assist)
2-) Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi (KESSY)

Agustos-Eylül 2015'te Eski style düz vites 94.900 TL idi. Şu an 99.900 TL. Eklenen ve çıkarılanlara bakınca yenisi daha avantajlı. Tabi 94.900 TL fiyat Kasım ayında artmıştı. Kasım ayında alanlara göre yenisi çok avantajlı
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2016, 10:36:54 Gönderen: magicfriend »

Çevrimdışı Yacops

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smsener;557205
En son zammi, euro 3.40 oldu diye yaptilar. Suan kur 3.23!

Bir model yilinin bedeli 4000+ opsiyon zamlari olmamali.

Ben vazgecerim diye basta soyledim.
Yeni alacak arkadaslarda kararliligini ortaya koymali.

500-1000 anlarim. 4000-5000 kalsin.

Eski aracimi kullanmaya devam ederim.

Bizden 2000 TL kapora aldılar Nasıl vazgeçelim...opsiyon donanım farkı yokta 2016 model farkı koydular 4000 tl

Çevrimdışı Yacops

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Model farkını kabul etmeyelim mi diyorsunuz? Opsiyon için şuan bişey söylemediler fark var diye, bu dediğiniz, donanımların fiyatının değişmesi gibi bir şey mi?

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yacops;558473
Bizden 2000 TL kapora aldılar Nasıl vazgeçelim...opsiyon donanım farkı yokta 2016 model farkı koydular 4000 tl

Kapora problem değil. Tek taraflı olarak vazgeçtiğinizde her bayi kaporanızı geri verir. Mesela ben eylül aynda ankarada bir bayiden özel sipariş verdim. Teslim kasım sonu dediler.Kasım ayı gelince aracın ocakta gelebileceğini söylediler. Ben de kalsın o zaman dedim kaporamı aldım. İstediğim gibi bir aracı kasım ayında
İstanbuldan daha hesaplı aldım.

Çevrimdışı Yacops

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kolgezer;558495
Kapora problem değil. Tek taraflı olarak vazgeçtiğinizde her bayi kaporanızı geri verir. Mesela ben eylül aynda ankarada bir bayiden özel sipariş verdim. Teslim kasım sonu dediler.Kasım ayı gelince aracın ocakta gelebileceğini söylediler. Ben de kalsın o zaman dedim kaporamı aldım. İstediğim gibi bir aracı kasım ayında
İstanbuldan daha hesaplı aldım.

Şimdi de panoramik tavan 350 TL zamla 3850 TL olmuş :(

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün bir arkadaş opsiyon fiyatlarını paylaşmıştı.Tekrar bakıp kıyaslama yaptım. Active donanımda olmayıp style'da olan 23 özellik var. Bu özellikleri tek tek almaya kalktığınızda yaklaşık 21000 TL fiyat çıkıyor. Ancak active ile style arasındaki fiyat farkı 17000 TL. aynı kıyaslama style ile prestij için yapıldığında; prestijdeki ekstra donanımları style pakete tek tek eklediğinizde 16250 TL tutuyor. bu iki donanımın liste satış fiyatları arasındaki fark ise 14000 TL. sonuç olarak, şu anda active almak oldukça mantıksız, style almak ise bir o kadar mantıklı görünüyor. Gelelim prestije, prestij almak eskisi gibi artık karlı gözükmüyor bunun yerine istenilen ekstra donanımlar style pakete eklenerek daha mantıklı bir konfigürasyon yaratılabilir. bence şu anda prestijin fiyatı 1-2 bin TL yüksek. İleride yeni bir dengeleme olacağı kanaatindeyim.

Opsiyon Link: https://drive.google.com/file/d/0B-W37dpKKM8iQjBCd1ZGOXY4RzQ/view?pref=2&pli=1

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: kolgezer;559015
Bugün bir arkadaş opsiyon fiyatlarını paylaşmıştı.Tekrar bakıp kıyaslama yaptım. Active donanımda olmayıp style'da olan 23 özellik var. Bu özellikleri tek tek almaya kalktığınızda yaklaşık 21000 TL fiyat çıkıyor. Ancak active ile style arasındaki fiyat farkı 17000 TL. aynı kıyaslama style ile prestij için yapıldığında; prestijdeki ekstra donanımları style pakete tek tek eklediğinizde 16250 TL tutuyor. bu iki donanımın liste satış fiyatları arasındaki fark ise 14000 TL. sonuç olarak, şu anda active almak oldukça mantıksız, style almak ise bir o kadar mantıklı görünüyor. Gelelim prestije, prestij almak eskisi gibi artık karlı gözükmüyor bunun yerine istenilen ekstra donanımlar style pakete eklenerek daha mantıklı bir konfigürasyon yaratılabilir. bence şu anda prestijin fiyatı 1-2 bin TL yüksek. İleride yeni bir dengeleme olacağı kanaatindeyim.

Opsiyon Link: https://drive.google.com/file/d/0B-W37dpKKM8iQjBCd1ZGOXY4RzQ/view?pref=2&pli=1

Prestije almak ikinci elde kar ettirir. Style'nin donanımı Prestije ne kadar yakın olursa olsun, fiyat farkı çok fazla olmazsa eğer, ikinci el arayan en full donanım olması nedeniyle bence Prestije'ye direk bakar.

Çevrimdışı Hipek

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bu kadar saçma birşey olamaz. biz 107000 TL para verdik Kasım ayında. bu özelliklerden bi-Xenon far hariç hiçbiri yok