škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

XDS Hakkında

kace · 4 · 1805

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kace

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar önümüzdeki günlerde İstanbul a gitmeyi düşünüyorum gitmişken ender elektroniğe uğrayıp birkaç gizli özellik açtıracam  XDS de aktif hale getirilebiliyormuş fakat bazı sitelerde xds nin olması için ayrı bir hidrolik basıncıyla ilgili bir parçada olması gerektiği söyleniyor yani aktif hale getirilmesi diye bir şey olmadığı para kazanma  amaçlı bir kandırmaca olduğu söyleniyor .Ayrıca doğruysa aktif hale getirmem doğru olurmu benim araç 2013 kasım octavıa elegance aracımda xds varmı ,yokmu aktifmi, değilmi bilmiyorum öneri ve bu konu ile ilgili bilgi ve yardımlarınızı bekliyorum

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
xds yi aktif etmekten ziyade ayarını zayıftan güçlü ye getiriyor ender elektronik. Orjinalde zayıf seçili olarak geliyor.

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu konu daha önceden konuşulmuştu. Tamamen size bağlı. Fakat benim duyduğum kadarıyla 2013' lerde yokmuş. Hatta ben yaptırdım diyince şaşıranlar olmuştu. (2015 Eylül) Strong yaptırtmıştım ender'e aracı aldığımızda. Viraj performansını bariz artıyor, fakat balataların da ömründen ömür gidiyor :) 1 hafta kullanıp medium'a getirtmiştim. Strong modda dönüşlerde balatalara büyük görev düşüyor. Balata çok sıkıntı değil, benim için sürüş daha önemli derseniz ve 2013' lerde oluyorsa strong yaptırabilirsiniz :) Eğer diğer özellikleri de açtıracaksanız zaten sistemden görülür xds ayarı yapılıp yapılmadığı.
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2016, 14:46:37 Gönderen: msami »

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ender Elektronik aracınızda olmayan bir şeyi açamaz zaten. Belli bir tarihe kadar üretilen araçlarda XDS zaten altyapı olarak yok, dolayısıyla açılacak bir özellik değil. Belli bir tarihten ise araçlarda XDS var ve 3 moddan biri seçiliyor.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...