škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Harika kulaklık sadece "9.90" TL

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz önce teknoloji mağazalarını turluyordum.Birde ne göreyim. XXXX isimli teknoloji mağazasının outlet kısmında %50 indirimler var.Gözüme kulaklık çarptı.Tabi normalde olsa markaya bakıp ilgilenmezdim bile.KOSS markasından sonra hepsi kıytırık geliyor.Neyse arkadaş merak edip bakınca açık paketten çıkartıp sesini dinleyeyim dedim.Ve hemen aldım :) Kardeşe lazımdı zaten.Bass ve tizler oldukça iyi.Frekans aralığıda fena değil.Ama en önemlisi malzemesi oldukça kaliteli görünüyor.Fotoğraflardan sizde anlayabilirsiniz zaten..Daha ucuzu varmıdır bilmiyorum ama bu fiyata bu kulaklık kaçmaması gerekir diye düşünüyorum.Eğer kulaklıktan fazla beklentiniz yoksa bu kullanımı kolay ve şık kulaklıkları satın almanızı öneririm.

Mağaza ismini belirtmedim reklam olmasın diye düşünen olursan PM atarım..

Malzeme kalitesi benim koss'tan daha iyi .Özellikle kablosu falan çok iyi duruyor.

2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kulaklığın üstünde markanın altında duran metal kısım kıza zamanda düşer bu çoğu kulıklıkta oluyor bass tiz kalitesi bu tarz kulaklıklarda daha fazla ama malesef dışarıya çok fazla ses veriyor ve çevreyi rahatsız ediyor..

Bende uzun süredir sennheiser markasının kulakiçi kulaklıklarını kullanıyorum f/p olarak bu marka çok başarılı başka kulaklık takınca bu kulaklıkmı diyor insan :D

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İnternetten alma imkanı vaa mı? :)

Yusufa mesaj olarak at sen hemen bence ;)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;51711
kulaklığın üstünde markanın altında duran metal kısım kıza zamanda düşer bu çoğu kulıklıkta oluyor bass tiz kalitesi bu tarz kulaklıklarda daha fazla ama malesef dışarıya çok fazla ses veriyor ve çevreyi rahatsız ediyor..

Bende uzun süredir sennheiser markasının kulakiçi kulaklıklarını kullanıyorum f/p olarak bu marka çok başarılı başka kulaklık takınca bu kulaklıkmı diyor insan :D

Dışarı ses vermesi olayına katılıyorum.En baba kulaklıkta bile bu tarz olanlarında oluyor o sorun.Yapacak bişey yok :)

Düşebilecek metal bir aksam olarak görmedim ama bellide olmaz.Deneyeceğiz..

Alıntı yapılan: ero__;51715
İnternetten alma imkanı vaa mı? :)

Yusufa mesaj olarak at sen hemen bence ;)

İnternetten alma imkanı varmı bilmiyorum..İnternet siteleri mevcut..

Zaten Yusufgille görüşüyoruz bu konuyu şu an  :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI