škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sesli komut

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı guthrie

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Slm arkadaslar, bizim araclarin direksiyon sol kolundaki sesli komut nedir neden calismaz bir bilgisi olan var mi acaba? Mirrorlink gibi bunuda mi parayla almamiz gerekiyor

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Seri üretim mantığı maliyet düşürme denebilir. Bu konu daha öncede geçti. Bende de bluetooth yok fakat hem sesli komut hemde telefon tuşları var.

Çevrimdışı gorkem5934

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İngilizce olarak radyoyu kontrol edebilirsiniz

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gorkem5934;556518
İngilizce olarak radyoyu kontrol edebilirsiniz

Ekranda devre dışı yani yok yazıyor bastığımızda.

Çevrimdışı azafrak

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sesli komut çalışıyor.

1.6 TDI Elegance Paket

Sadece ingilizce bilmeniz gerekiyor hepsi bu :)) varsa ingilizceniz komutları söyleyin gerekeni o yapar.

Çevrimdışı guthrie

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Var ingilizcemiz ama nasil kullanacagiz tusa basinca sesli komut yok diyordu sanirim. Yani tusa bastik sesli komut yok diye uyari vermesine ragmen mi soyleyecegiz ingilizce olarak

Çevrimdışı azafrak

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: guthrie;557211
Var ingilizcemiz ama nasil kullanacagiz tusa basinca sesli komut yok diyordu sanirim. Yani tusa bastik sesli komut yok diye uyari vermesine ragmen mi soyleyecegiz ingilizce olarak

O zaman aracınızın paketinde bu yok hocam. Bende de sesli komut tuşu var, bastığım zamanda da söylediğim komutları yerine getiriyor. Müzik değiş, duraklat arama yap gibi.

Benim ki full paket elegance serisi.

Çevrimdışı guthrie

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azafrak;557247
O zaman aracınızın paketinde bu yok hocam. Bende de sesli komut tuşu var, bastığım zamanda da söylediğim komutları yerine getiriyor. Müzik değiş, duraklat arama yap gibi.

Bizimki style paket 1.4 tdi dsg sanirim bizde bu ozellik yok

Çevrimdışı coder32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azafrak;557247

Merhaba hocam,  aynı model benimki de. Komutlar nelerdir yazar mısın sana zahmet :)  belki kullanırız [emoji5]

Çevrimdışı azafrak

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coder32;557838
Merhaba hocam,  aynı model benimki de. Komutlar nelerdir yazar mısın sana zahmet :)  belki kullanırız [emoji5]

Sedat abi, ingilizce olarak standart komutlar kullanılıyor. Yani ekstra olarak benimde bildiğim bir şey yok :)

Play music, next music, call Ahmet, mehmet vb gibi.. :)

Çevrimdışı coder32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azafrak;557911
Sedat abi, ingilizce olarak standart komutlar kullanılıyor. Yani ekstra olarak benimde bildiğim bir şey yok :)

Play music, next music, call Ahmet, mehmet vb gibi.. :)
Eyvallah kardeşim peki call Ahmet kelimesinde Ahmeti nasıl anlıyor?  Eleştirmek gerekiyor mu kayıt ile?

Çevrimdışı erser

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.telefonhastanesicayyolu.com
ben bu isi anlamadim 2015 model spaceback elegance model aldim sesli komut aktif degil sesli komut ozelligi olan arkadaslar teyplerinin modelini ve mfd ekranda ki goruntuyu bizimle paylasabilirlermi acaba sikinti neyse cozelim arkadaslar .

BILGI PAYLASTIKCA GUZELDIR.....