škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia 3 15.000 bakım veya yıllık bakım fiyat hakkında

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Daha öncede yazmıştım benim için garanti önemli değil o yüzden bilgi olması açısından yazmak istedim. Gulf 5/30 yağ 55tl karbon polen filtre 50tl hava filtresi ve yağ filtresi 55tl  işçilik (hava filtresi ve polen filtresini kendim değiştirdim) 30tl. toplam 190tl

Çevrimdışı firat1337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Halilpdr;617457
Bu gün kayseride 687 tlye 6 taksitle yaptirdim 15.000 bakimini.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba,

yapılan işlemlere, değişen malzemelere ait fatura vs. görselini yükleyebilir misin rica etsem.

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yapilan islemder

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Basileos

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Değerli arkadaşlar bugün izmir Vosmer ile yaptığım görüşmede bakım için 706 tl fiyat verdiler. Fakat bugün itibariyle başlayan kampanyayı sorduğumda indirim oranının %15 (1 ay geçerli) olduğunu ve indirim ile bakımın yaklaşık 600 tl olacağını öğrendim, bilginize.

Sizlere sorum; 2015 1.2 tsi düz vites aracımın ilk yıl servisini 8700 km de servise (Vosmer skoda) yaptırdım. İkinci yıl servisi için ise aracım şu an 125000 km de ve servis süresi geldi. Sizce servisin yapılması acilen gerekli mi (araç evin önünde gölgede yatıyor haftada bir yol yapıyor) ve garantisi biteceği için  Vosmer skoda servise mi gitmeli yoksa özel serviste mi yağ filtre değişimi yapılıp devam mı edilmeli?

Çevrimdışı erkan22

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
KAMPANYA: SKODA'DAN YAZA MERHABA; Parca, iscilik ve Castrol Edge Prof. Motor yaglarinda %15 indirim firsati, 15 Haziran - 15 Temmuz tarihleri arasinda sizleri Skoda Yetkili Servislerine bekliyoruz. http://www.skoda.com.tr . Tel:02163838080 Mersis No: 0-9890-0169-2000015 'H' yazip 7382'ye ucretsiz gondererek istediginiz zaman kampanya SMS listemizden cikabilirsiniz. 2123350466 B002 banada bugün bu msj geldi bilginize

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
evet, ben yine kaçırdım kampanyayı. baharda olan erken idi. bu da bakımdan sonra geldi. ancak kampanya varmış, sms ile mesaj geldi bugün.

yaptıracaklar kaçırmasın.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Basileos;617968
Değerli arkadaşlar bugün izmir Vosmer ile yaptığım görüşmede bakım için 706 tl fiyat verdiler. Fakat bugün itibariyle başlayan kampanyayı sorduğumda indirim oranının %15 (1 ay geçerli) olduğunu ve indirim ile bakımın yaklaşık 600 tl olacağını öğrendim, bilginize.

Sizlere sorum; 2015 1.2 tsi düz vites aracımın ilk yıl servisini 8700 km de servise (Vosmer skoda) yaptırdım. İkinci yıl servisi için ise aracım şu an 125000 km de ve servis süresi geldi. Sizce servisin yapılması acilen gerekli mi (araç evin önünde gölgede yatıyor haftada bir yol yapıyor) ve garantisi biteceği için  Vosmer skoda servise mi gitmeli yoksa özel serviste mi yağ filtre değişimi yapılıp devam mı edilmeli?

Hocam garanti bitecekse hiç özel servisle uğraşma bence, zaten düz vitesmiş. Düzgün bir ustaya dilerseniz parçalarınızı kendiniz alarak gidip yaptırabilirsiniz.

Bir de yanlış bilgi vermek istemem ama araç kullanımınıza göre servisin o kadar aciliyeti yok gibi duruyor yine de bir sıkıntı yaşamamak için birkaç hafta içinde bu sıradan bakım işlemini yaptırırsanız en azından içiniz rahat olur.

Çevrimdışı firat1337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erkan22;617976
KAMPANYA: SKODA'DAN YAZA MERHABA; Parca, iscilik ve Castrol Edge Prof. Motor yaglarinda %15 indirim firsati, 15 Haziran - 15 Temmuz tarihleri arasinda sizleri Skoda Yetkili Servislerine bekliyoruz. http://www.skoda.com.tr . Tel:02163838080 Mersis No: 0-9890-0169-2000015 'H' yazip 7382'ye ucretsiz gondererek istediginiz zaman kampanya SMS listemizden cikabilirsiniz. 2123350466 B002 banada bugün bu msj geldi bilginize

Yarın 15.000 bakım randevuma gidecegim. Bakım kampanyasından yararlanabilirim umarım. 700 küsür demişlerdi bakım ücretine. 600 e düşer umarım.

Çevrimdışı erkan22

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: firat1337;618052
Yarın 15.000 bakım randevuma gidecegim. Bakım kampanyası ndan yararlanabilirim umarım. 700 küsür demişlerdi bakım ücretine. 600 e düşer umarım.

İnşallah düşerler zaten hepsi üste​ geliyor kasko bakım trafik sigortası vergisi ağız tadıyla araç larımıza binemez olduk

Çevrimdışı Medic

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: firat1337;618052
Yarın 15.000 bakım randevuma gidecegim. Bakım kampanyasından yararlanabilirim umarım. 700 küsür demişlerdi bakım ücretine. 600 e düşer umarım.

Yaptirabildinizmi bakimi,  neler yapıldı ve ne kdar odediniz acaba.

Çevrimdışı firat1337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Medic;618059
Yaptirabildinizmi bakimi,  neler yapıldı ve ne kdar odediniz acaba.

Evet bugun Ankara And Oto'da yaptırdım yıllık bakımı. 3 saatte teslim ettiler. Ayrıca bi kaç yerde de rötuşluk yerler vardı. Kaporta kısmında onu da hallettiler.

%15 lik bakım kampanyasından faydalandım.
Yıllık bakım 138tl
Yağ filtresi 22.90tl
Hava filtresi 55 tl
5 30 yağ  4lt.197tl
Polen filtresi 62tl
Conta 5tl

Toplamda 566tl ödedim. 5 taksit yaptılar.

Kodiaq test sürüşü de yaptım. Çok hoşuma gitti sürüş çok keyifliydi. İnşallah ilerde nasip olur.

Bu arada bakımları 5 sene boyunca yetkili serviste yaptırmak kaydıyla dsg şanzumana da 5 sene garanti verildiğinin teyidini bir kez daha aldım servis yetkilisinden.
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2017, 21:59:28 Gönderen: firat1337 »

Çevrimdışı Medic

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ciddi bir indirim olmus 700 tl lik rakamlara gore, dsg olayida sevindirici sanirim bu fiyati alabilirsem bakimi 1 ay oncesine cekmeyi düşünüyorum.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şuan 6600km de olan aracimi 0 km olrak Alturdan 2016 1 Eylulde almiştim. Simdi kontagi ceviriyorum periyodik bakima 30 gün kaldi diyor, eklersek 20 Temmuzda bakimi var demektir. Daha senesi dolmamis aracin bakimi nedir bu nasil bir gerekliliktir anlamadim. Acaba servisten bana verilirken bakim sayacini sifirlamadan mi verdiler ki?

Çevrimdışı Medic

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;618264
Şuan 6600km de olan aracimi 0 km olrak Alturdan 2016 1 Eylulde almiştim. Simdi kontagi ceviriyorum periyodik bakima 30 gün kaldi diyor, eklersek 20 Temmuzda bakimi var demektir. Daha senesi dolmamis aracin bakimi nedir bu nasil bir gerekliliktir anlamadim. Acaba servisten bana verilirken bakim sayacini sifirlamadan mi verdiler ki?

Aynisi banada oldu 14 temmuz cikisli aracim haziranin basinda bakima git uyarisi verdi, kmsi de 5000 de idi. Aradim servisi plakayi verdim gelmenize gerek yok yazilim fabrikada yuklendiginden oluyor temmuzun sonuna kadar sureniz var dediler. Ama cok km yapan birisi degilim bu bakim indiriminide kacirmamak icin bu hafta gotrucem.

Çevrimdışı adviser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13909]jackalcarlos_18[/MENTION] aracı aldığın gün sıfırlamaları lazımdı. Anlaşılan unutulmuş. Ben alırken satış görevlisi bilgi ekranından süreleri gösterdi. 365 gün veya 15000 km yazıyordu. Bence sıkıntı olmaz.