škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık ilanlarından...

turker · 3360 · 1383537

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence Passat değerli bir araçtır golfün yanında golfun passattan aman aman az yakacağını sanmıyorum golfe geçince sınıf düşürmüş olacaksınız.Bence zevkınız için passat ekonomi için Fabia dursun.Forumda bir arkadaşın fabiası vardı çok güzelde yapmıştı sizde bir kaç modifikasyon işlem uygularsanız bence zevkli hale gelecektir

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;452013
Selamlar herkese, bugünlerde Golf kaşıntım tuttu yine.:D Acaba diyorum ki bizim passatı 78-80bin lira civarına satıp, 2014 Golf TDI Highline Man+opsiyonlu bir araç mı alsak?Günlük en az 60-70km yapıyorum Fabiayla.(bu tempo temmuza kadar sürecek sonra azalacak)Arada passatı alıyorum ama 100liralık yakıt anca 3-4 gün gidiyor.Yani sevdiğim istediğim araçla doyasıya gezemiyorum.Ve fabianın sundukları ciddi derecede kısıtlı.Özellikle passattan sonra kesmiyor.Eğer golf alırsam passatın sunduklarına yakın bir konfor-sürüş sunacak ve her gün binebileceğim.Eğer yeni yıl zammı gelmezse 3-4bin lirada fazladan da cebimizde kalıyor..Ayrıca benzinli manuel bir passat ilerleyen yıllarda bizi oldukça zarara sokabilir.Sizler ne dersiniz bu duruma?Bu radikal karara değer mi?

Bu arada yazıyı yanlış konuya yazmışım kusura bakmayın..

Değerli arkadaşım benim Polo bluemotionu verelim size, 100 tl ile 1 ay gezinip durun:))))
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hatasiz-kusursuz-cok-temizdir-145871823/detay/

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: dgn;452013
Selamlar herkese, bugünlerde Golf kaşıntım tuttu yine.:D Acaba diyorum ki bizim passatı 78-80bin lira civarına satıp, 2014 Golf TDI Highline Man+opsiyonlu bir araç mı alsak?Günlük en az 60-70km yapıyorum Fabiayla.(bu tempo temmuza kadar sürecek sonra azalacak)Arada passatı alıyorum ama 100liralık yakıt anca 3-4 gün gidiyor.Yani sevdiğim istediğim araçla doyasıya gezemiyorum.Ve fabianın sundukları ciddi derecede kısıtlı.Özellikle passattan sonra kesmiyor.Eğer golf alırsam passatın sunduklarına yakın bir konfor-sürüş sunacak ve her gün binebileceğim.Eğer yeni yıl zammı gelmezse 3-4bin lirada fazladan da cebimizde kalıyor..Ayrıca benzinli manuel bir passat ilerleyen yıllarda bizi oldukça zarara sokabilir.Sizler ne dersiniz bu duruma?Bu radikal karara değer mi?

Bu arada yazıyı yanlış konuya yazmışım kusura bakmayın..

Böyle düşününce mantıklı geliyor ama Golf'e de o paraları vermek pek akıl karı değil gibi duruyor. Karar sizin tabi.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Chevrolet'deki kampanyayı duydunuz mu? Avrupa pazarındn çıkacakları için ciddi indirim yaptılar. Denk getirebilirsek biradere düşünüyoruz. Liste aşağıdaki gibi. hatta daha da iniyorrlar. Spark'lar 1 günde tükendi, sürücü kursları 8'er 10'ar toplamışlar. Dizel aveo 31,5'a kadar vermişler ama şimdi yok. 8 HY, abs, esp, hillhold, cruise control vs baya donanımlı araçlar. Cruze HB de olabilir, araç gelirse almayı düşünüyoruz bakalım.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Harbidende patron çıldırmış
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fiyatlar süper..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
43 bin tl ye 1.4 140 hp otomatik c sinifi arac cok iyi bir secenek...:)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kapış gitti gibi oldu. Cruze HB zaten gelmiyormuş. HB aveo da gelmeyecek dediler. Spark da öyle... Chevrolet seçeneği yattı gibi, 2. el düşük km Fabia-Ibiza bakabiliriz 25 bine kadar 2010+.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;452088
Böyle düşününce mantıklı geliyor ama Golf'e de o paraları vermek pek akıl karı değil gibi duruyor. Karar sizin tabi.

Abi, şerefsizler highline'a bile u ledli bi-xenonu standart koymuyor.Her şey para.Highline alıp üstüne bi düzine opsiyon almak can sıkıcı..Bakalım kader kısmet birazda bu işler..

Alıntı yapılan: haberci;452031
Değerli arkadaşım benim Polo bluemotionu verelim size, 100 tl ile 1 ay gezinip durun:))))
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hatasiz-kusursuz-cok-temizdir-145871823/detay/

Keşke 100lira ile bir ay gezebilsem..:)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;452152
Abi, şerefsizler highline'a bile u ledli bi-xenonu standart koymuyor.Her şey para.Highline alıp üstüne bi düzine opsiyon almak can sıkıcı..Bakalım kader kısmet birazda bu işler..

İşte bu sebeple diyorum ya,

Aslında Golf sınıfında tartışmasız bi araba ama donanımlı olsun deyince mantığın dışına doğru çıkıyor fiyatlar.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;452178
İşte bu sebeple diyorum ya,

Aslında Golf sınıfında tartışmasız bi araba ama donanımlı olsun deyince mantığın dışına doğru çıkıyor fiyatlar.

Yapacak bisey yok, insanoglu hep daha fazlasını istiyor, donanım ise göreceli bir kavram, kisiden kisiye degisiyor, sana özel oldugundanda satarken aldıgın kadar para etmiyor, alan bunun farkında ama mutlu,
Golf müsterisinde gördügüm en büyük fark 'Kendine özel arac istiyorlar', bunun icin aylarca bekliyorlar, su an siparisler Mayıs a kadar uzanıyor neredeyse,

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu bekleme olayı yüzünden param olsa da sıfır golf almam..

Dediğiniz gibi fiyatlar acayip artıyor donanımlısında...O fiyata BMW 116 alınır yav :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;452180
Şu bekleme olayı yüzünden param olsa da sıfır golf almam..

Dediğiniz gibi fiyatlar acayip artıyor donanımlısında...O fiyata BMW 116 alınır yav :)

Beklemeye gerek yok Gokhanım, ara bayileri bosa cıkan araclardan sana uygun olanını al gitsin,

1.16 daha cok zarar ettiriyor :wnk:, ayrıca Golf daha pratik bir arac, ideal hatchback aile aracı denebilir, ici daha genis, yedek parca, bakım masrafları vs, ayrıntılı düsünce mantıklı,
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2013, 14:19:17 Gönderen: mustisahin »

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kişiselleştirme dediğin koltuk rengi olur, iç döşeme rengi olur, ekstra lüks donanımlar olur.Ama bi-xenon farın, katlanır aynanın kişiselleştirme ile alakası yok.Şunu çok açık söyleyebilirim ki highline da u led,sunroof, katlanır ayna standart olsun kimse gidip özel sipariş vermez..

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gönül isterki hepsi olsun Dogan, ama birde isin şu boyutu var, ne kadar teferrüat o kadar sorun demek, artı agırlık demek, bos bir arac ile dolu bir aracın agırlıgı aynı degil, ha bixenon gece sürüsleri icin iyi, onunda uzun vadede balastı bozulur saglam olmaz diye düsünülmüs olabilir, birde bunun sonu yok, o oldumu led stop da olsun isteriz, vs vs,
Highline aracı olupta cc yi bt yi kullanmayan veya kullanamayan bircok insan var(fakat bana göre en kullanıslı özellik), yada katlanır aynayı tercih etmeyenlerde var, adam önce ayna kırılsın aracın kaportasına zarar gelmesin diye düsünüyor mesela,
yada sunroof lu aracı hayatta almam diyen insanlar var, cünkü en kral sunroof un bile 15 yıl sonra su alacağını biliyorlar, bakımıylada ugrasamam diyor, ama bana göre sunroof şahane bisey bakımına riskine katlanırım derim, adamlar sana bana göre degil, herkese göre arac yapmalılar,

Ozel siparis konusunda söyle bir gercek var, sıfır alırken ekletirsen daha ekonomik ve daha orijinal oluyor, örnegin 768tl+vergilere sürüs konfor paketi ekletiyorsun, beraberinde cc+ ön arka park sensörü geliyor, 230tl+vergilere ışık görüs paketi ekletiyorsun beraberinde kendiliginden kararan ic dikiz aynası + coming home leaving home + yagmur sensörü, far sensörü ekleniyor, bunları sonradan yapmak istesen daha pahalıya geliyor, bunlar orijinalinde olursa birbiriyle tam uyumlu calısıyorlar,
yada teybi degistiriyorsun eski teybin parasını düsüyorlar, farklı jant istiyorsun diger jantın parasını düsüyorlar,