škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık ilanlarından...

turker · 3360 · 1383547

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi Allah aşkına katlanır aynanın,farın ağırlığından ne olacak:)Görürsünüz 1 yıl sonra highline da standart olur bu donanımlar.Klasik doğuş, polo ilk çıktığında comfortta ne yol bilgisayarı vardı ne fonksiyonel direksiyon.Şimdi ikiside var.Golf6 çıktığında da böyle oldu.Son 1 yıl satılan golf6lar gırtlak doluydu led stopundan katlanır aynasına kadar.Keza biz passatı aldık 2 ay sonra elektrikli perdeyi standart koydu adam.Kasa bitmesine yakın donanımlı araç getiriyor doğuş.Nasıl bir düşünce içerisindeyse artık.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Düsünceleri tabiki sabit, karlı satış yapmak amacları, onlar bizler kadar duygusal yaklasmıyor, daha ticari yaklasıyorlar, adamların sadece 1.4 tsi motorda yapacagı 1 Euro tasarruf demek, onlar icin milyonlarca Euro tasarruf demek, Skoda, Seat, VW sinin kücügünden büyügüne hepsinde milyonlarca aracta kullanıyorlar aynı motoru,:lol:
Adamlar bagımsız süspansiyonu caldı, boyayı bile incelttiler, gram hesabı yapıyorlar,
Kasanın son senesinde led stopyu satacak diyede 5-6 yılda beklenmezki yav:confused:, aracın yüzü eskiyecek değeri düsecek bu seferde,
Aslında comfort Poloda digital klima bile olmalı, Golf 5 midline da bile vardı eskiden,

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
MK5 kasa Golf ve Jettanın midline donanımı cidden çok güzeldi.Gayet doluydu, dün gibi hatırlıyorum o zamanları.Hatta evde broşürler falan halen durur.:)

Yani açıkçası highline donanımda bu eksikler can sıkıcı.Bana göre maliyet-ağırlık hesabı yapmak doğuşu savunmaktır.Kar marjları çok yüksek her ne kadar onlar çok az dese de.Amaçları müşteriyi yolmak.Her geçen kasada donanımlar dahada eksiliyor.Fiyatlar artıyor.Bence bu durumun savunulacak bir tarafı yok.Chevy'de gördük kar marjını, adamlar nasıl indirdiler fiyatları ve yine kar ediyorlardır.VW de bu marjın daha fazla olduğu kesin.
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2013, 23:38:25 Gönderen: dgn »

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kimsenin kimseyi savundugu yok, sen Passatı satıp Golf mu alsak diye paylasımda bulundun, hatta 'eger Golf alırsam Passatın sunduklarına yakın bi konfor-sürüs sunacak' dedin(segmentinde en iyi oldugunu sen benden iyi biliyorsun, ), bende kısa süre önce yasadığım tecrübelerimi sana aktarıyorum, :ok:
Banane o markadan bu markadan, ben aldığım faydaya bakarım,
Koy cebine parayı, git yeni Auris, Astra, Focus, Civic, Megane HB le test sürüsü yap, arabadan anlayan birisi olarak bakalım hangisini tercih edeceksin, hemen hemen hepsi aynı paralara satıyor, ve 6 ay sonra satmaya calıs, hangisi daha cok zarar ettiriyor, Ama 'Verdigin paranın karsılığını en cok Golf de geri alıyorsun', (Bu arada bundan önceki aracım suanki kasadan önceki kasa Auris 132hp idi, adam katlanır ayna koymus ama otomatik degil her defasında elle tusa basıyorsun, bt koymus ama aracın iceriye aldığı yol sesinden sehirlerarasında telefon görüsmesi yapmak iskence), bu durumda hangisinin kar marjı daha yüksek? belliki para - emek harcamıs adam, para alıyor ama karsılığınıda veriyor, digerleride para alıyor ama karsılığını Golf kadar vermiyor, Adam 5 lira birden indirim yapıyor, kendini indirimden 1 hafta önce sıfır arac almıs bi adamın yerine koy, hangi firma kazık atmıs oldu simdi, hangisi daha güvenilir? ayrıca güvenilir deyincede yanlıs anlama yine TR ithalatcısından degil, tüm dünyadaki en cok satan, en iyi otomobil olmasından anlayabilirsin,
Serbest piyasada fiyatlar taleplere göre kendisi belirleniyor, su aralar 6 ay sıra olan Golf un fiyatının 10 bin düsük oldugunu düsün veya su anki fiyatlarında full + full oldugunu düsün(ki bunu her kullanıcı istemez), 1. si sıra 1 seneye cıkar, 2. si diger c sınıfı hb ler nasıl satacak?, hatta premium 116-a3-v40-a serisinin satısları bile düser:sun:
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2013, 08:48:23 Gönderen: mustisahin »

Ugur A.

• Ziyaretçi
Şirkete iki tane Rapid aldık. Sırf elegance dediler diye alındı, düzgünce araştırılmadı. Sürücü kapısındaki camı tek tıklamayla aşağıya indirebiliyorsun ama yukarı kaldıramıyorsun. Maxidot' la hiç bir ayar yapamıyorsun, sadece görüntü. Keşke o kadar fark vermeyip ambition alsaydık dedim hâlâ "ama bu elegance" diyorlar. Donanımdan çalıp çırpma işi en fazla Skoda' da var maalesef.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;452532
Muhammed hocama gider:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-2006-volvo-s-40-146962928/detay

Bunun için ford focus .. Hiç sevemedim.Ama dıştan güzel..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı anarche

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;452665
değişik bir fabia.. türkiyede pek yok.. ama güzel temiz bişey..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ilk-sahibinden-masrafsiz-hatasiz-orjinal-146171746/detay

178000km araca 14bin istemek. Nasıl satacak?

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: anarche;452672
178000km araca 14bin istemek. Nasıl satacak?

Hemde daha düşük beygir,  komple manuel,  hemde178000 de.. direksiyon , jantlar farklı. ... bu fiyata hayal gibi....
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyatını bilmem 14 yazmış 12 ye verir vermez.. piyasada ucuza temiz araba bulmak zor..
 Yalnız araba inanılmaz boş.. teyp klima otomatik cam hatta torbido gözü kapak bile yok ..

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar yok mu forumda Poloma talip yada eşi dostu olan. Aslında satılır hani satılmaz araba değil de benim biraz acelem var; bir dostlara hatırlatayım el atıversinler dedim. Forum üyelerine normal düşündüğüm fiyatın biraz aşağısına vermeyi de düşünürüm, şurada o kadar muhabbetimiz var. Herkese iyi akşamlar...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: haberci;452854
Arkadaşlar yok mu forumda Poloma talip yada eşi dostu olan. Aslında satılır hani satılmaz araba değil de benim biraz acelem var; bir dostlara hatırlatayım el atıversinler dedim. Forum üyelerine normal düşündüğüm fiyatın biraz aşağısına vermeyi de düşünürüm, şurada o kadar muhabbetimiz var. Herkese iyi akşamlar...

Hayırlısı olsun diyelim.