škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık ilanlarından...

turker · 3360 · 1388948

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

zibidi gonzales

• Ziyaretçi
yeni kasa octaviaların sw si türkiyeye geldimi?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zibidi gonzales;457467
yeni kasa octaviaların sw si türkiyeye geldimi?

Geldi, forumda fotosu paylaşılmıştı.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nereden nereye; en sonunda dün 2008 Cerato CRDI Advance aldım. Başta küçük araba almak istiyordum, bir kaç testten sonra zor olacağını düşündüğüm için durum değişti. Cerato'nun Kaput değişik, ön tampon boyalı, 105.000km. Aydın dan aldım. İlk izlenimim frenleri zayıf, yakıt/performans yeterli, süspansiyon çok yumuşak, ses sistemi berbat, yol sesi ve rüzgar sesi alıyor:) Octavia sonrası alışmaya çalışacağım:)

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın, ici epey genis, ön ve arka diz mesafesi iyi, f/p aracı,

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;457546
Hayırlı olsun hocam, sattın mı octiyi?

Henüz satabilecek psikolojide değilim. Biraz zamama ihtiyacim var..

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Akif hocam sizi bilemem fakat bana güven hissi vermeyen aracı ben almam bakın cerato ya da başka bir araçtan bahsetmiyorum fakat o aracın içinde hem sizin hem ailenizin canı var ve bu canlar ne aradaki 25 ne de başka birşeye değişilmez siz mükemmel araba kullanabilirsiniz fakat trafikte yanlız değiliz benim kanaatim ve düşüncem modeli eski dahi olsa daha kaliteli bi araç almak olurdu az yakan araç istiyorum suanda max verebilecegim para da 30 bin ve kesinlikle güvenilir olmalı sizce güvenlik nedir bilmem ama hava yastığı olmadığı kesin 2014 model araçlara bakıyoruz çoğu a ve b sınıfı araç small overlap ta içindekini korumuyor hatta hiçbiri c sınıflarında çoğu böyle o yüzden kararsiz kaldım s40 ve fiesta arasında kaldım s40 in eski volvolarla hiç alakası olmadığını biliyorum ama sanki biraz daha güvenilir gibi 2004 model s40 mi 2010 model fiesta mı aslında ikisinide almak istemiyorum fakat düşük yakıt söz konusu olunca bunlar geliyor ilk akla

Ugur A.

• Ziyaretçi

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Akif Hoca;457541
Nereden nereye; en sonunda dün 2008 Cerato CRDI Advance aldım. Başta küçük araba almak istiyordum, bir kaç testten sonra zor olacağını düşündüğüm için durum değişti. Cerato'nun Kaput değişik, ön tampon boyalı, 105.000km. Aydın dan aldım. İlk izlenimim frenleri zayıf, yakıt/performans yeterli, süspansiyon çok yumuşak, ses sistemi berbat, yol sesi ve rüzgar sesi alıyor:) Octavia sonrası alışmaya çalışacağım:)

Hocam hayırlı olsun, seni de keratacı yaptık :D

Fren konusunda benim diskler ve balatalar değişince güzel olmuştu ama Octi tadı alamayabilirsin,

Süspansiyon yumuşak, uzun yol için sertleştirme şart aslında ama kıyamıyorum ben. %90 ş.içi bozuk yollar çünkü. Pek hissettirmiyor, işime geliyor.

Yol sesi konusunda lastikler çok etkili, bir de sizin Octide izolasyon olduğu için fazla gelmiş olabilir. Çok kötü olmaması lazım. Ben lastik değiştirdiğimde yol sesi baya azalmıştı, hele kışlıklarla epey azaldı ama sizin Octi gibi değildir yine. Bugün 2010 symbol kullandım mesela, benimkine göre resmen lastik uğultusundan durulmuyor.

Ses sistemi de orj teyp olanlarda kötü galiba. Bende JVC var gayet iyi.

Şu aralar biradere B sınıfı araba baktığım için piyasayı az çok biliyorum, 25-26 bandında adam gibi araba bulunmuyor kolay kolay. 2007 corsa essentia dizel ancak alınabiliyor. F/P açısından düşünüldüğünde cerato çok güzel yerde hala.

Arkada oturanların tepkileri nasıl hocam?

hele biraz bin hocam, yaz sonu gibi müşterin hazır ;)

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: anamarina;457572
Akif hocam sizi bilemem fakat bana güven hissi vermeyen aracı ben almam bakın cerato ya da başka bir araçtan bahsetmiyorum fakat o aracın içinde hem sizin hem ailenizin canı var ve bu canlar ne aradaki 25 ne de başka birşeye değişilmez siz mükemmel araba kullanabilirsiniz fakat trafikte yanlız değiliz benim kanaatim ve düşüncem modeli eski dahi olsa daha kaliteli bi araç almak olurdu az yakan araç istiyorum suanda max verebilecegim para da 30 bin ve kesinlikle güvenilir olmalı sizce güvenlik nedir bilmem ama hava yastığı olmadığı kesin 2014 model araçlara bakıyoruz çoğu a ve b sınıfı araç small overlap ta içindekini korumuyor hatta hiçbiri c sınıflarında çoğu böyle o yüzden kararsiz kaldım s40 ve fiesta arasında kaldım s40 in eski volvolarla hiç alakası olmadığını biliyorum ama sanki biraz daha güvenilir gibi 2004 model s40 mi 2010 model fiesta mı aslında ikisinide almak istemiyorum fakat düşük yakıt söz konusu olunca bunlar geliyor ilk akla

Kesinlikle katılıyorum, güvenlik önemli..
Octavia yı hiç param yokken güvenlik sebebiyle gidip almıştım..
Kullanım şartlarım değişecek, en çok ta paraya çok ihtiyacım olduğu için değiştirmek zorunda kaldım. Yoksa her açıdan Octavia :ok:

Alıntı yapılan: turker;457575
Hocam hayırlı olsun, seni de keratacı yaptık :D

Fren konusunda benim diskler ve balatalar değişince güzel olmuştu ama Octi tadı alamayabilirsin,

Süspansiyon yumuşak, uzun yol için sertleştirme şart aslında ama kıyamıyorum ben. %90 ş.içi bozuk yollar çünkü. Pek hissettirmiyor, işime geliyor.

Yol sesi konusunda lastikler çok etkili, bir de sizin Octide izolasyon olduğu için fazla gelmiş olabilir. Çok kötü olmaması lazım. Ben lastik değiştirdiğimde yol sesi baya azalmıştı, hele kışlıklarla epey azaldı ama sizin Octi gibi değildir yine. Bugün 2010 symbol kullandım mesela, benimkine göre resmen lastik uğultusundan durulmuyor.

Ses sistemi de orj teyp olanlarda kötü galiba. Bende JVC var gayet iyi.

Şu aralar biradere B sınıfı araba baktığım için piyasayı az çok biliyorum, 25-26 bandında adam gibi araba bulunmuyor kolay kolay. 2007 corsa essentia dizel ancak alınabiliyor. F/P açısından düşünüldüğünde cerato çok güzel yerde hala.

Arkada oturanların tepkileri nasıl hocam?

Hocam, Cerato konusunda karar vermem de etkiniz oldukça fazla. Bir kez daha teşekkür ederim.
Sony CD Player mevcut, bakalım ileride sorunun kaynağını bulup düzenleme yaparım..
Arkaya henüz arabadan anlayan biri binmedi.
İlerleyen günlerde tecrübeleri aktarırım.

Alıntı yapılan: turker;457576
hele biraz bin hocam, yaz sonu gibi müşterin hazır ;)

Normal şartlarda uzunca süre kullanmayı düşünüyorum, nasip;)

Çevrimdışı e3l3

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar şuanda benzinli  arabaya binmek isteyenler için çok güzel bir fırsat var. Aracı ben  alacaktım kaporada yatırdım fakat aksiliklerden dolayı alamadım Araç 2013 model 0  Skoda SuperB 1.4TSİ Active 57.500 e en son  pazarlığımı yapmıştım. Araçta Active donanıma ek Cruize Control, Deri;  Direksiyon simidi Vites topuzu El freni, Maxi-dot bilgi ekranı, radyo  ekranına entegre park sensörü mevcut. Araç Sakarya Skoda Otokurda. Renk  olarakta siyah. Satış danışmanı olarak Serkan beyle telefonla görüştüm  çok yardımcı oldu bana ama kısmet olmadı

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;457685
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sahibinden-hatasiz-boyasiz-76-000-km-de-lpg-li-152194752/detay

Mercekli far yok Classic donanım far yıkama var,ilginç.

Araçta hata yoksa çok iyi bence..Fiyatta indirim yapmam demiş ama bu araç alınır gerçekten hatasız ise.. Param olsa gider bakardım..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ustaları meşhurdur, iyi toplanmış olabilir.