škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık ilanlarından...

turker · 3360 · 1389006

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anarche

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;459525
Ercüment hoca geçen sene bi gün kastamonuya doğru gidiyorken aradı beni. İlker, Passat alacağım ama donanımı az, fiyat fazla, şu kadar sonraya gün verdiler falan dedi. Hocam SuperB'e bakın dedim. Ertesi gün And'a gitmişler (biraz da umutsuz) SuperB'in içine binince "budur" demişler, zaten fiyat da gayet iyiydi o zaman. 1.6 TDI elegance'ı 67'ye aldı. Buraya da üye oldu :D Siz ne zamanlar buradaydınız? Ercüment hocada belki 4-5 sene önce makyajsız kasa cerato vardı. Ondan sonra bi ara benim ilk Sephia'ya bindi ben ondan almıştım çok temizdi, bir de S80 T6'sı vardı adanadan beraber almıştık :)

2002-2006 yılları arasında orada öğrenciydim.

Okul eski yerindeyken sadece Ercüment hocada vardı KIA, öğrenciler burun kıvırırdı ama ben çok beğenirdim arabasını, sonra Cevdet (GÖLOĞLU) hocamın efsane bir Mercedes'i vardı, bir de İbrahim (KADI) hocamın hayatımda sadece onda gördüğüm Renault Escape arabası vardı.

Safranbolu yokuşunda az yarışmadık diğer arabalarla.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: anarche;459533
2002-2006 yılları arasında orada öğrenciydim.

Okul eski yerindeyken sadece Ercüment hocada vardı KIA, öğrenciler burun kıvırırdı ama ben çok beğenirdim arabasını, sonra Cevdet (GÖLOĞLU) hocamın efsane bir Mercedes'i vardı, bir de İbrahim (KADI) hocamın hayatımda sadece onda gördüğüm Renault Escape arabası vardı.

Safranbolu yokuşunda az yarışmadık diğer arabalarla.

ey gidi yıllar, ben de göreve 2002 yılında başkarken sınava sizin binada girmiştim. O zamanlar myo 5000 evler'deydi.

İbrahim hocanın espace efsaneydi canım :) bilen bilir :D ercümment hocanın keratada bazı problemler vardı, çelik motorla yıllar boyu süren mahkeme sonunda benzinli keratası yerine makyajlı kasa dizel kerata vermişlerdi ona :) o da ev almak için keratayı kayın pederine verip kayın pederinden beyaz sephia'yı almıştı. Sonra da S80'i alırken ben almıştım sephia'yı. O sephia sonradan aklımda kalmıştı, başka bi sephia almıştım ama o temizliği bulamamıştım. Keza bi arkadaş daha o sephia'yı bildği için yakınzamanda sephia aldı ama onunki de tatmin etmedi. Temiz araba başka oluyor, marka model önemli değil, temiz olsun yeterki...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: guvenmat;459582
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-1-8-turbo-octavia-152812135/detay/
Aracım Satlıktır

arayana bulunmaz fırsat bence 1.8T.

Hayırlı satışlar.

Çevrimdışı guvenmat

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;459586
arayana bulunmaz fırsat bence 1.8T.

Hayırlı satışlar.

teşekkürler hocam daha önce 1.6 si vardı gerçekten çok fark var yakıt olarakta aynı

Çevrimdışı Taner s

• Karadeniz Bölgeler Müdürü
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Slm 4 adet yeni petlas marka kar tipi lastik var, 205/60/R16 bu yıl takmadım çok yeni temiz, geçen sene 6000 km kullanıldı, aracım 2010 model skoda yeti 1,2 tsi experience aracımı sattım, artık benim ihtiyacım olmayacağı için dört adet 400 tl bir ihtiyacı olana verebilirim, servisinde 0312 397 38 23 ararsanız 350X4=1400 tl istenmektedir, beni 0533 521 58 29 arayınız, teşekkürler..
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2014, 12:21:11 Gönderen: Taner s »

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Taner s;459698
Slm 4 adet yeni jant 5 kollu ve yeni kışlık lastik var, 205/60/R16 aracım 2010 model skoda yeti 1,2 tsi experience aracımı sattım, artık benim ihtiyacım olmayacağı için 1000 tl bir ihtiyacı olan verebilirim, 0533 521 58 29, teşekkürler..

Resim var mı hocam jantın resmi ve lastiklerin markası

Çevrimdışı Taner s

• Karadeniz Bölgeler Müdürü
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Slm sadece Petlas marka kışlık lastik var, 205/60/R16 dört adet...skoda servisinde lastikler 350X4=1400 tl istenmektedir...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;459764
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-kucuk-otomotiv-den-2010-laguna-1-5-dci-privilege-97-000-km-154917702/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-ilk-sahibinden-kazasiz-boyasiz-emsalsiz-laguna-154148537/detay

F/P aracı diyebilir miyiz bunlar için???

Laguna 3 coupe 2.0 dci 170 bg vardı dayımda renoya bakışımı değiştirmişti araba 4 kişi 200e sabitleyip virajlarda hiç hız kesmeden izmitten ankaraya gelmiştik. Gel gör ki satamadık arabayı 10 aya yakın durdu ilan

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;459766
Laguna 3 coupe 2.0 dci 170 bg vardı dayımda renoya bakışımı değiştirmişti araba 4 kişi 200e sabitleyip virajlarda hiç hız kesmeden izmitten ankaraya gelmiştik. Gel gör ki satamadık arabayı 10 aya yakın durdu ilan

Bi de onlara bakayım :) nası olsa almıycaz...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;459767
Bi de onlara bakayım :) nası olsa almıycaz...

Herkes öyle diyodu hocam 2000 görülen oluyodu ilk haftada 2 favori bir arayan. "Abi kaç yakıyo" diye :)

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Denetlemeci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Taner s;459724
Slm sadece Petlas marka kışlık lastik var, 205/60/R16 dört adet...skoda servisinde lastikler 350X4=1400 tl istenmektedir...

Rakam yüksek en fazla 900 TL bilginize.. w651 Petlas