škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık ilanlarından...

turker · 3360 · 1388860

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir öğretmen çocuğu olarak bakumlarını zamanında yaptırır ancak yıkatmaya birtürlü eli deymez yağmurdan yağmura ancak yıkanır arabası :) arabanın döşemesine falan çok dikkat eder ve bagajı aşırı düzenlidir ve her türlü alet mevcuttur, kettle dahil :) öğretmenden öğretmene değişir ama bence bu şeyler çok öyle doktoruna öğretmenine bakmamak lazım

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bi akrabamızın mazdasına da okulda taşla koskoca fenerbahçe yazmış çocuklar.
irfan hocam senin arabay 35 veririm helalinden.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de öğretmen çocuğuyum. Babam köy okulunda çalışırken arabanin bagaji seyyar kırtasiye gibiydi.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Söyle açıklama yazıyorlar ya gıcık oluyorum ..Adam gibi yazsana ya..Ona göre arayan arar, gelen gelir..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-goruntuye-gerek-yok-hersey-ortada-168641383/detay
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Akif Hoca;474008
3 aydır satılığa çıkaracaksın diye bekliyoruz..
Piyasa 25 di 30 oldu:)
Ben  30 a alırım:D

Arabanın müşterisi hazır. Ben vrs' i bekliyorum :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benden bahsediliyor sanırım...:)
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;474063
Söyle açıklama yazıyorlar ya gıcık oluyorum ..Adam gibi yazsana ya..Ona göre arayan arar, gelen gelir..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-goruntuye-gerek-yok-hersey-ortada-168641383/detay

Sen de böyle tuhaf arabalara neden bakıyorsun? Amman diyim, yanlış bir adım atayım deme...!!

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;474088
Sen de böyle tuhaf arabalara neden bakıyorsun? Amman diyim, yanlış bir adım atayım deme...!!
Öylesine bakıyorum. Hani ilerde araba alacak olursam neler alabilirim diye.  Aslında senin arabada gözüm var. Senin sattığın zaman ile benim almak istediğim zaman denk gelse kargoya ver gönder derim. Hiç uğraştırmam :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı jesus41

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;474022
Çoğu kullanıcı gibi öğretmenlerde arabalarına bakmıyor. Birkere devlet memuru parasına kıyamaz.. ne bakımlarını zamanında yaptırır ne bir boya koruma. Ben öğretmenden aldım ve aracın içi tavanına kadar berbattı 53 binde olmasına rağmen.. yani mesleğe göre arabanın temizliğine inanmıyorum. Hele bayandan temiz dediyse aman uzak dur ondan. Bir bayan tanıdığımın 2006 fiestası var. km 20 bin ama arabanın heryeri çizik, yağı ne zaman değiştiğini bilmiyor. Triger ne nasıl olacak bilmiyor, lastikler 8 senelik ama taş gibi diyor. Evet bildiğin taş. Herneyse işin özü bayandan temiz araba olmaz. Araba temiz ise işçi memur farketmez. Bunlar kendi egolarını tatmin etmek için fiyatı şişirip satmaya çalışıyorlar. Bütün mesele bu

söylediklerinin bazılarına katılıyorum... çoğu kişi arabasına bakmaz ama genelleme yapmak doğru değil... bende öğretmenim ama aracımda boya koruma (kendim yapıyorum)  var... aracımı ben 16 binde aldım.  bendeki bakım kilometreleri 28bin-39 bin-50bin.. şu an 57 binde... aracımla 41 bin km yol yaptım en fazla 500 km başkaları kullanmıştır aracım kıymetlidir yani...

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jesus41;474142
söylediklerinin bazılarına katılıyorum... çoğu kişi arabasına bakmaz ama genelleme yapmak doğru değil... bende öğretmenim ama aracımda boya koruma (kendim yapıyorum)  var... aracımı ben 16 binde aldım.  bendeki bakım kilometreleri 28bin-39 bin-50bin.. şu an 57 binde... aracımla 41 bin km yol yaptım en fazla 500 km başkaları kullanmıştır aracım kıymetlidir yani...

Değerli hocalarım üzerinize alınmayın lütfen bu durum kişiden kişiye değişir zaten yukarıda da bu durumu belirttim. Bana arabam kıymetli, çok iyi baktım desin tamamdır. Ama içi geçmiş arabalara öğretmenden, doktordan, bayandan temiz demeyin lütfen. Mesela ben aracın bakımlarını yaptırabildim mi hayır. Öğrenci bütçemle öylece kaldı ve sattım. Ama araç bakım malzemeleri aldım ve belim kopana kadar aracı temizledim. Çiziklerini aldım vs. Yani öğretmenden mafolmuş aracı adam ettim sırf bu malzemelere 300 tl gitti dışardada yaptırırdım ama arabayla uğraşmak zevkli oluyor. Ve kendime söz verdim. Boya korumadan bi haber olan adam. Ne motora bakar ne suyuna..

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;474091
Öylesine bakıyorum. Hani ilerde araba alacak olursam neler alabilirim diye.  Aslında senin arabada gözüm var. Senin sattığın zaman ile benim almak istediğim zaman denk gelse kargoya ver gönder derim. Hiç uğraştırmam :)

HTP sana rezerve artık, alacağın zamana satacağım zamanı denk getirirsek ben 3 e 5 e bakmam, veriririm, güle güle kullanırsın...:)
Adrese teslim, bir de bursa gezisi yapmış olurum...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
At yalanı şı ramazan gününde... Bariz belli arabanın kapısı  ve bagaj kapağı hariç hep boyalı. Bide parça boya diyor :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2001-opel%2C1.4-comfort-orjinal-kasa-ilk-gelen-alirrrrrrrrr-173353873/detay
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Parça boyalı , yada ufak bir sürtmeden kazalı yazanlara inanmaz idim taa ki geçen hafta arkadaşımın başına gelene kadar. 2012 Passat sıfır almıştı çöpçüler çöpü aldıktan sonra tekerlekli çöp konteynerini yolun içine bırakmışlar sen yokuştan başla kaymaya arka kapıdan araca gir canım aracın arka kapı değişti arka çamurluk boya yedi ve kimse de üzerine almadı olan arkadaşa oldu arabanın değeri düştü kasko zamlı çıkacak v.s v.s acaba belediyeden tahsil ediebilir mi zararı?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bakimlari yeni yapilmis olmasina dikkat etmek lazim nede olsa 200₺ :D buyuk para 30mikyarlik arabaya.

Bir de 15.000 de bir yapilan yag yakimiyla bol sans diliyorum kendisine..

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
satılık ilanlarındaki yalanlar:
1- çizik nedeniyle yüzeysel boyalı
2- güneş yanığından komple boyalı (araba da 3-4 yaşındadır)
3- lokal boyalı
4- parça boyalı
5- keyfe keder boyalı
6- (mesela 2004 model) ''araba 2010 trafik çıkışlı''
7- takside 2 ay kullanılmış
8- araç fazlalığından satılık (galerici ya tabii ki fazla olacak)
9- km si uzun yolda yapılmış (nasıl ispatlayacaksa, ya da ne farkederse...)
10- servis bakımlı
11- trigeri dün değişmiş...
12- değişen yok, komple boyalı (boyandıktan sonra değişenin ne önemi var?)
13- bel altı boyalı
14- temizlik boyası atılmış...(ne demekse??)
15 falanca servisin müdürünün karısının, kızının arabası (ne değişecek?)
16- falanca samanlıkta alamancının yatırdığı araba (daha berbat değil mi??)