škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık ilanlarından...

turker · 3360 · 1390162

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akademisyen;478927
Hayırlı satışlar olsun doğan. İyi fiyat yazmışsın...

Teşekkürler abi.Galerinin biri 28 verdi dün, bugunde biri 29 dedi bakalim, istedigim arabayi almak icin bu fiyattan satmam sart.Acelem yok bekliyorum:)

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;478931
Teşekkürler abi.Galerinin biri 28 verdi dün, bugunde biri 29 dedi bakalim, istedigim arabayi almak icin bu fiyattan satmam sart.Acelem yok bekliyorum:)

Şu anda o kadar cash param yok, olsa senin fabiş i düşünürdüm. Hanıma polo alınca bütçem mecburiyetten azaldı. Sıfır ibiza kafamı kurcalamaya başladı belki bayram sonrası bi ibiza patlatabilirim...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
iyi satışlar Doğan, ilan güzel bence. Müşteri çıkınca çok da nazlanma bence ;)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı satışlar gardaşım. Ne var ufukta fabişin yerine

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akademisyen;478934
Şu anda o kadar cash param yok, olsa senin fabiş i düşünürdüm. Hanıma polo alınca bütçem mecburiyetten azaldı. Sıfır ibiza kafamı kurcalamaya başladı belki bayram sonrası bi ibiza patlatabilirim...

İbizalar gerçekten mantıklı abi, Emin'in ibizayı incelemiştik gayet güzel donanımlı araba.

Alıntı yapılan: turker;478938
iyi satışlar Doğan, ilan güzel bence. Müşteri çıkınca çok da nazlanma bence ;)

Teşekkürler abi.Senin görüşlerin önemliydi:)

Alıntı yapılan: Esariipek;478940
Hayırlı satışlar gardaşım. Ne var ufukta fabişin yerine

Teşekkürler kanka.Valla önceliğim 1.6 tdı mk6 golf.Olmazsa mk2 1.6 tdı leon.Çok uçuk bir ihtimal ama ibiza cupra da listemin içerisinde:D Tadını almak lazım:D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;478942
İbizalar gerçekten mantıklı abi, Emin'in ibizayı incelemiştik gayet güzel donanımlı araba.

Teşekkürler abi.Senin görüşlerin önemliydi:)

Teşekkürler kanka.Valla önceliğim 1.6 tdı mk6 golf.Olmazsa mk2 1.6 tdı leon.Çok uçuk bir ihtimal ama ibiza cupra da listemin içerisinde:D Tadını almak lazım:D

Okul da beşevlere geliyo gölbaşı gibi olmaz bence cuprayı ciddi düşün :) mk2 leonun afsli makyajlı olanları güzel ama diğerleri beş para etmez

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;478943
Okul da beşevlere geliyo gölbaşı gibi olmaz bence cuprayı ciddi düşün :) mk2 leonun afsli makyajlı olanları güzel ama diğerleri beş para etmez

Kanka okul değiştirdim başkente geçtim, meslektaş olcaz kısmetse :) Değiştirmesem affı yoktu zaten alacaktım tsı180 motorlu bi makine:)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;478956
Kanka okul değiştirdim başkente geçtim, meslektaş olcaz kısmetse :) Değiştirmesem affı yoktu zaten alacaktım tsı180 motorlu bi makine:)

Vayy diyodun yaptın demek hayırlı olsun kardeşim :) ozman eco mode devam sen o yol çekilmez tdisız :)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://sahibinden.com/179403954

Sasesi düzgünse alınır garaja çekilir.Efsane olur stok 180 hp 6 ileri
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;479118
http://sahibinden.com/179403954

Sasesi düzgünse alınır garaja çekilir.Efsane olur stok 180 hp 6 ileri

bu canavarlar sağlıklımıdır ki, alıp biraz içimizdeki canavarı ortaya mı çıkarsak.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akademisyen;479133
bu canavarlar sağlıklımıdır ki, alıp biraz içimizdeki canavarı ortaya mı çıkarsak.

Şans işi abi bunlar alıp düzgün binmişte olabilir patates edip atmışta olabilir

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen Emin'in dediği gibi patates değilse alet on numara olur.Yolda ateş ederek gider bu :D
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla bu ara arabasızlıktan bezmiş durumdayım. Hazır bütçemde uygunken patlatsam mı bunlardan bitane?  Şaka biryana modifiye (performans açısından) konusunda pek bilgim olmadığı için bu araçlara ne yapmışlar pek anlamıyorum, yani motoru haşat edip etmedikleri hakkında pek bilgim yok.

Şu anda sahibinden de bunlardan 2 tane var. Ucuz olan fena görünmüyor.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akademisyen;479157
Valla bu ara arabasızlıktan bezmiş durumdayım. Hazır bütçemde uygunken patlatsam mı bunlardan bitane?  Şaka biryana modifiye (performans açısından) konusunda pek bilgim olmadığı için bu araçlara ne yapmışlar pek anlamıyorum, yani motoru haşat edip etmedikleri hakkında pek bilgim yok.

Şu anda sahibinden de bunlardan 2 tane var. Ucuz olan fena görünmüyor.

Abi geçen buluşmada baya konusu geçti 1.8t agu motorların doğukan baya anlattı olsaydın neler yapılabildiğini görürdün :) şaka bi yana modifiyeye bayağı dirayetli motorlarmış sağlam bir usta doğru parçalarla çok komik güçler alabiliyormuş. Ama öyle oynamayım ama şaka makinası olsun dersen yrv turboyu tek geçerim. Dışardan bi cacığa benzemiyo çoğuda sarı renk zaten ama 1.3 130 bg direksiyondan kulakçıklı tam otomatik şanzıman var alette :)