škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık ilanlarından...

turker · 3360 · 1388336

0 Üye ve 30 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
valla araç iyi görünüyor. düşünürseniz denizli hyundai'de arkadaşım var expertiz için yardımcı olur. Gelirsiniz Denizli'ye hem tanışmış da oluruz. 34.750-35.000 gibi bir rakama biter bu arabanın işi..

1330 kilo buaraca koymaz. 255 nm tork var 115 bg. 11.4 sn 100 km hızlanması var. ağır oturaklı araç. 110 luk era lar gibi uçuşa geçmez  yüksek süratlerde

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1330 Kg Değil Abi Dizeli 1.5 Ton Agırlıgı Var :) Era Da 1200 Kg Oda Uçmuyor Sadece B Sınıfı Oldugu İçin Sınıfının Tutuşunu Veriyor. Sizin Alacagınız 5 İleri Bendeki 6 İleri Viteslisi :) Performansına Bişey Demiyorum Şöyle 200 Kg Daha Hafif Olsaydı O Zaman Mükemmel Olurdu .

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Yine bir Getz aldım, bakalım hayırlısı...

2005, ilk sahibi bayandan, 58 binde, resmen kazık gibi :D Butonları falan hiç basılmamış gibi :D

Lastik bile değiştirmemiş :D Fabrika lastikleri...

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;311424

2005, ilk sahibi bayandan, 58 binde, resmen kazık gibi :D Butonları falan hiç basılmamış gibi :D

Km'i sıfırlat sonra depoda kalmış diye sıfır fiyatından sat gitsin :rm::rm::rm:
Var öyle, bayandan hiçbir yerine dokunulmadan kullanılmış :rm: kapıyı açıyor kontak basıyo sadece bitti gitti :rm:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: turker;311424

Getz veri tabanı oldu senin elinde de Türkerim.:D Getz alırkene sana SMS atacaz he.:rm:
Hayırlısı İnşaallah.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;311684
Ne dersiniz, 30 civarına alternatiflerinizi alayım:)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-1-3-multijet-fun-61799131/detay

Dizel-benzinli? B-C sınıfı tam olarak ne istiyorsun?

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2008 model 1.5 dci 65 bg extreme clio3 hb. verelim. 54000 km. servis bakımlı orjinal. rötuş boyası dahi yok daha. döşemeleri tertemiz yırtık sökük leke yok. ekstradan ön kol dayama park sensörü ve aux in girişi var.
24.500 net rakam. pazarlıksız.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;311439
Km'i sıfırlat sonra depoda kalmış diye sıfır fiyatından sat gitsin :rm::rm::rm:
Var öyle, bayandan hiçbir yerine dokunulmadan kullanılmış :rm: kapıyı açıyor kontak basıyo sadece bitti gitti :rm:

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;311480
Getz veri tabanı oldu senin elinde de Türkerim.:D Getz alırkene sana SMS atacaz he.:rm:
Hayırlısı İnşaallah.

Getz konusunda biraz tecrübe oldu olmasına da yazmaya fırsat bulamadım. Peşine bi Fabia düşünüyorum, biraz unuttum gibi oldu Fabia'yı. Fabia'm varken Getz çok basit gelmişti bana zira...

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;311684
Ne dersiniz, 30 civarına alternatiflerinizi alayım:)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-1-3-multijet-fun-61799131/detay

2 yaş büyük olsun ama emotion olsun

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2. Getz dönemi de bitti. Şimdi ne var dersiniz?

:++::++::++::++::++::++::++::++::++::++:

Yaw nereden denk geldi diyeceniz de arkadaşım ile takas yaptık :D

1 gün kullandım, kar ederim diye düşünüyordum ama kar mar bırakmasın boşver, 1-2 güne uygun fiyat falan vereceğim. Çekilir mi yaw :D Direksiyon kazığın da kazığı, favo bunun yanında hidrolik. Viteslerin yerini bulamıyorum böyle bi şey var mı? Yolda giderken 2'den 3'e geçeceğim, 3 yok :rock1::rock1::rock1: denk gelmiyor bazen... Tam tersi, rampada vites düşüreceğim. Tam ihtiyacım olduğu anda o vites orada değil... Bizim ufaklık da sevmedi zaten hafta içi yolcudur :D Başkası nasiplensin...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
turker buda nerden çıktı dmeyeyim sen yazmışsın olanları:++:bende kullanmıştım bu makinadan ehliyet almadan önce 2002 yıllarında.vitesin yerini bende bulamamıştım yanımdaki sahibi atıverirdi:++:.direksiyonu gerçekten acaib bişiydi.1 yıl kullanmış olsaydım pazularım fena gelişir hatta halter müsabakalarına bile katılırdım.:kart:neyse alıcısını 5 dk bulacağından şüphen olmasın.ama şunuda söylemeden edemiyeceğim yakında maliye yakana yapışır demedi deme bak.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet türker abinin sıradaki arabasını açıklıyorum :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: turker;315949
...Viteslerin yerini bulamıyorum böyle bi şey var mı? Yolda giderken 2'den 3'e geçeceğim, 3 yok :rock1::rock1::rock1: denk gelmiyor bazen... Tam tersi, rampada vites düşüreceğim. Tam ihtiyacım olduğu anda o vites orada değil... Bizim ufaklık da sevmedi zaten hafta içi yolcudur :D Başkası nasiplensin...
2. vites, 1. vitesin tam karşısında değil. Az-biraz kendine doğru çekip öyle aşağı alacaksın..:wnk: Ben ilk kullandığımda 1-3 yaparak gitmiştim.:wnk: