škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık ilanlarından...

turker · 3360 · 1411367

0 Üye ve 31 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlker abi yapar valla, bekliyordum böyle birşey :D :D
-------------------------------------------------

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-orjinal-72400915/detay

arkadaşlar octavia a5 fsi mi akıllıcadır yoksa şu yukardaki linkteki vectramı,lpg li hemde d sınıfı hem daha dolu,ama piyasası nasıldır bilemiyorum ucuz olması cabası*
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;316520
Yenilenen 1 serisi bu değil mi? Geçen sene lansmanı yapıldı izmir taraflarında..Yakından gördüm çok şık bence..

Çok kilo almışsın Gökhanım.:D

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;316569
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-orjinal-72400915/detay

arkadaşlar octavia a5 fsi mi akıllıcadır yoksa şu yukardaki linkteki vectramı,lpg li hemde d sınıfı hem daha dolu,ama piyasası nasıldır bilemiyorum ucuz olması cabası*
vectra c gerçekten çok güzel arabadır... dediğiniz gibi dolu bir versiyonu ve kullanırken de güven ve haz verir insana gerçekten ama tek sıkıntısı varsa o da yakıtıdır. şu andaki fiyatlarla şehiriçi 40 krşun altında yakmaz lpg ile... çekişinde falan sıkıntı yok bence 1.6 ile bile güzel gidiyor ama yakıyor işte araba. bir de vectra b kadar tutulmadı bu kasası ve artık üretilmediğinden ve d segmenti olmasından dolayı da fiyatlar bu seviyede... yoksa böyle bir araba bu paralara alınamazdı.

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlker abi al benim Kötüyü güzel kar yaparsın :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sertan_c;316634
vectra c gerçekten çok güzel arabadır... dediğiniz gibi dolu bir versiyonu ve kullanırken de güven ve haz verir insana gerçekten ama tek sıkıntısı varsa o da yakıtıdır. şu andaki fiyatlarla şehiriçi 40 krşun altında yakmaz lpg ile... çekişinde falan sıkıntı yok bence 1.6 ile bile güzel gidiyor ama yakıyor işte araba. bir de vectra b kadar tutulmadı bu kasası ve artık üretilmediğinden ve d segmenti olmasından dolayı da fiyatlar bu seviyede... yoksa böyle bir araba bu paralara alınamazdı.
sadece yakıtından olmasa gerek ayrıca sert süspansiyon yapısı ve masraf açtığı zaman ocağına incir diktiren bir özelliğide olsa gerek.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam masraf açma potansiyeli her araba kadardır, yani kronik dertli, düzelmeyen yada ha bire bozulan bir araba değil, parçası da d segmenti arabalar kadar pahalı, uçuk değil yani. d segmenti laguna ya bakın parça fiyatları ondan bile uygun bulunabilir... fiyatı dediğim gibi b kasadan sonra tutulmamış olmasından, fazla beğenilmedi, ilgi görmedi, yakıtın aynı segment arabalardan biraz fazla tüektilmesi, fabrika verilerinden bile epey fazla yani, ve de kasanın üretilmiyor olması, yerini insignia ya bırakmış olması... halen üretiliyor olsa yine bu paralara satılmazdı, d bile olsa daha yüksek olurdu... neticede sıfır araba olmadığından alan kişi amortisörünü falan çok dert etmez, zaten ya patlak yada ömrünü tamamlamk üzere olacak büyük ihtimalle, o yüzden daha konforlu amortisörlerle çok yüksek olmayan fiyatlara yenileyip binilebilir neticede...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: lrfan;316469
Bakımları masraflı mı acaba?  :)

Hocam ben de onu merak ediyorum. Parçası çok pahalı değilse ilerde bi Avantgarde patlatmak lazım.

Biraz araştırdım, 2004 sonrası kasada öncekindeki devrilme problemini aşmak için baya uğraşmışlar. Yenisi virajlarda en ufak yatma yapmıyormuş. Zaten tekerlekler köşelere çok yakın yerleştirilmiş. Bir de ESP standartmış. parçası uçuk değils ebinilir diyorum.

Bi kere oturduğun masaya yıldız anahtarlığı koyması var :D

Alıntı yapılan: tabteam;316504
türker bey benim aracı verelim size..

Herhalde HB Clio idi aracınız. Tam binici arabası ama buralarda sedan isterler zor satılır.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: G.Antep Şubesi;316637
İlker abi al benim Kötüyü güzel kar yaparsın :)

Valla senin Caddy'i 2-3 kişiye tavsiye ettim ama olmadı. Benim sermayeyi aşıyor. Zaten oralara çıkabilsem direk bırakacağım bu işi. Askerlik parası denkleşmiş olur...

Alıntı yapılan: gokcen59;316539
İlker abi yapar valla, bekliyordum böyle birşey :D :D

Gökçen inanmazsın, bugün kendi arabamla beraber ellerimle fotoğrafını çekip ilanını verdiğim (arkadaşlarımın) toplam 4 arabası (Toros, Astra Tw Enjoy, Getz DOHC, Corsa Swing OTM) satıldı :D :D :D

Bi şey anlatayım da gülelim :D

2-3 hafta önce arabasız iken bi arkadaşımın Tipo'sunu rica ettim, bi kaç saatliğine aldım. Arabası kırmızı, tavanında falan boya var, Eylül'den beri ilanı var satılmıyor. Arabasını teslim ettim, ertesi gün satıldı :D

2 hafta önce araba pazarında idim, bi vesile ile tanış olduğum bir galerici çıkışta rica etti, şu arabaları (10-15 tane arabaları var, çoğu yüksek model) Safranbolu'ya tükkanın oraya götüreceğiz hocam, sen de 1 tanesini götür, beraber geri döneriz dedi. Tamam dedim. Bana bi Tempra düştü :D Çok severim ya! Yolda gazı da bitti, benzine geçtim neyse... Gittik geldik. Ertesi hafta yine denk geldik, sordum, nasıl işlerden memnun musunuz dedim. Eh işte dedi, pek hareket yok. Sattığımız bi Tempra deyince ben koptum :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Türkerim sen marketlere girip raftaki ürünleri, giyim tükanlarındaki elbiseleri, oto pazarlarındaki tüm araçları, alıp satılabilen tüm mamûlleri ellesen Türkiye' nin ekonomisi dünyada bir numara olur yahu!:kiki:

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Köksal Hocam Hayırlı olsun.  Araç olarak ne arıyorsun? Denizli'den varsa ilgilendiğin bir araç yardımcı omaya çalışırım.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: tabteam;317180
Köksal Hocam Hayırlı olsun.  Araç olarak ne arıyorsun? Denizli'den varsa ilgilendiğin bir araç yardımcı omaya çalışırım.
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=17446&highlight=flamingo

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=17143&highlight=flamingo

Ugur A.

• Ziyaretçi
Köksal okuyom Tansel anlıyom
Mal mıyım?
Hayır
Sadece Sabri Sarıoğlu ile çok uğraştım Allah başıma verdi.
:uuu::kiki::gach: