škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık ilanlarından...

turker · 3360 · 1388372

0 Üye ve 26 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
sabrii ahh sabri..
kimlere kısa devre yaptırmadı ki.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;317071
Valla senin Caddy'i 2-3 kişiye tavsiye ettim ama olmadı. Benim sermayeyi aşıyor. Zaten oralara çıkabilsem direk bırakacağım bu işi. Askerlik parası denkleşmiş olur...

Gökçen inanmazsın, bugün kendi arabamla beraber ellerimle fotoğrafını çekip ilanını verdiğim (arkadaşlarımın) toplam 4 arabası (Toros, Astra Tw Enjoy, Getz DOHC, Corsa Swing OTM) satıldı :D :D :D

Bi şey anlatayım da gülelim :D

2-3 hafta önce arabasız iken bi arkadaşımın Tipo'sunu rica ettim, bi kaç saatliğine aldım. Arabası kırmızı, tavanında falan boya var, Eylül'den beri ilanı var satılmıyor. Arabasını teslim ettim, ertesi gün satıldı :D

2 hafta önce araba pazarında idim, bi vesile ile tanış olduğum bir galerici çıkışta rica etti, şu arabaları (10-15 tane arabaları var, çoğu yüksek model) Safranbolu'ya tükkanın oraya götüreceğiz hocam, sen de 1 tanesini götür, beraber geri döneriz dedi. Tamam dedim. Bana bi Tempra düştü :D Çok severim ya! Yolda gazı da bitti, benzine geçtim neyse... Gittik geldik. Ertesi hafta yine denk geldik, sordum, nasıl işlerden memnun musunuz dedim. Eh işte dedi, pek hareket yok. Sattığımız bi Tempra deyince ben koptum :D

Elin bereketli demek :):ok: satış zamanı sana teslim ederiz araçları iki dokunur, sürersin ertesi git şut aytengen :rm:

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Turker Hocam. Benim satılık clio ya da bi el atıversen? bu konuda linki vardı. ilanı açıp ekrana ellerini filan bi sürüver. :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hazır konu açılmışken geçen yaz puntoyu satarken İlker abiden fikir danışayım dedim.Sağolsun yardımcı oldu.O günde adamın biri 23küsür vermişti.Ertesi günde araba 24küsüre satıldı:D Kafadan bin lira geldi:D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mübarek İlker hocam :hanz:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende dizel arabaya geçmek istiyorum tabi annemi ikna edebilirsem

çok seviyor arabayı ben de öyle. lakin biraz benzininden şikayetçi olmaya başladım litre bazında fiyatlar yükseldi. arabanın da bir suçu yok gerçi.

lastikleri ne zaman biter bilmiyorum 40 bin 50 bin 60 bin kaçta biterse öyle bahanesiyle satayım diyorum. :D

dizel olarak takip ettiğim linea ve corsa var. corsaların 111. yıl serisi ve lineanın emotion donanımı sağlam gözüküyor. onun dışında az yakan benzinlilerden 1.4 yeni kasa jazz ya da 1.2 tsi leon bakınıyorum. bakalım nasip...

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
90lık temiz Punto tavsiye ederim bende.Çoğu kişi linea-punto hemen hemen aynı sanıyor ama arada dağlar kadar fark var:)

Kuzende 1.3 oto ful+ful oto. linea vardı şirket aracı.Bizde de punto epeyi karşılaştırmıştık zamanında.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
nasibimiz açık bu ara çok şükür. De bu işler belli olmuyor bi bakmışsın tepetakla olmuşuz. Ciddi anlamda sıkıldığımı da belirteyim, aslında doğası itibarıyla insanlarla münasebet kısmı sıkıntılı bi zanaat. Askerliği ödeyim, daha işim olmaz.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ha yazmışken, forumdakiler bilir, geçen sene avukat arkadaşa 2006 octi elegance mpi almıştık. Dışı füme içi bej. Ev münasebetiyle haftaya satılığa çıkaracakmış. Belki buradan düşünen olur.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;317564
ha yazmışken, forumdakiler bilir, geçen sene avukat arkadaşa 2006 octi elegance mpi almıştık. Dışı füme içi bej. Ev münasebetiyle haftaya satılığa çıkaracakmış. Belki buradan düşünen olur.
aklımızda bulunsun bir arkadaşa fsi arıyordum mpi de olur lpg de varsa daha iyi olur
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;317601
aklımızda bulunsun bir arkadaşa fsi arıyordum mpi de olur lpg de varsa daha iyi olur

Evet hocam, durum haftaya kesinleşecek haberleşiriz.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
denenmişi var mı acaba? referans verebiliyorlar mı ki?