škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık ilanlarından...

turker · 3360 · 1411849

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
maşallah, çok hoşuma gitti rengi... :)
bendeki 2000 model 1.4 el idi. 2007 ye kadar daha kaliteli mal kullanmaya başlamışlardır belki... :) o yüzden artık sıkıntı olmuyor olabilir ama 2002 de 2000 e çok yakın... :)

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sağol araç tam memur arabası bakımını yap bin. ondan memnun kaldıgım için ve palio kullanan çok tanıdgım oldugu için palio arıyorum aslında.

sizdeki sanırım HL di abs çift havayastıgı olanlardan. hl 1.6 larda vardı ama

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
satarken biri de arayıp öyle demişti :)
1.4 el lerde abs olmaz, senin arabanda yok dedi :)
peki deyip kapatmıştım ama artık opsiyon mudur nedir bilmiyorum bendeki 1.4 el tek nokta enj. versiyondu... aynen çift hava yastığı ve abs vardı... :) herkes o modelin yakıtından şikayetçi ama bendeki çok çok az yakıyordu... o tarihlerde uzun yolda benzin ile lpg li araç kadar yakıyordu... lpg taktırsam mı diye düşünüp sonra arabanın kalıcı olmadığını düşünmeye başlayınca vaz geçmiştim... :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;264894
ESP yokmu bunda şimdi ?

37.000 TL imiş sıfırının fiyatı. 32ye bırakır tertemiz cillop gibi araba.

ESP yok abi.Foruma fotosunu koyduğum zaman 35e bırakıyolardı.Tabi liste fiyatıda ona yakın bir şeydi.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;264742
Guru oldum :hanz:

Çoğu şeyi buralardan öğrendik işte, bir de elimden geçen arabalar...

Kulaklarım çın çın etti geçenlerde ama başkalarına yormuştum :D
:++::++::rock1:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Sertan_c;264914
parçası ucuz kısmı doğru da toplam maliyet kısmı pek doğru değil...
palio sanırım 8 ay kadar kalabildi bende,
en son arka cam sileceği bozulunca satmaya karar verdim,
tamam ucuz da derdi hiç bitmiyor,
bir gün silecek bozulur, bir gün cam, bir gün kapı kilidi...
istekleri hiç bitmez yani.
üstelik bendeki daha 40.000 km lerdeydi sanırım ve ilk sahibinden gerçekten çok bakımlıydı. ona rağmen hiç bitmedi ve bıktırdığından sattım...

Aynı şeyler yüzünden temprayı satmıştım. 1 senede 2 defa devridaim pompası değişir mi? Yeni takılan bile dayanmıyordu :)

Alıntı yapılan: tufan;264898
önden arkadan bişeylere karışmış diyorsun yani plakadan sorgulatsan çıkarmı sence?

Sigortayı karıştırmadan yapılmış ise sorguda çıkmaz. Araba yakında olsa ilgilenmeye değer ama uzak ve galeride ise söylenenlere pek güvenmemekte fayda var.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim doblo'da çufladı yine :D Turbo dağıldı..Masraf 1000 TL'cik!!!!! konu Fiat olunca aklıma geldi :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;264979
ESP yok abi.Foruma fotosunu koyduğum zaman 35e bırakıyolardı.Tabi liste fiyatıda ona yakın bir şeydi.

Anaaa :( Roomster Scout dan aklımda kalmış o zaman ESP, bunun DSG şanzımanı olanı lazım o zaman :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bugun ilandaki aracı servise gösterdik.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-atik-ve-yakitta-cimri-temiz-arac-58287038/detay/
 önden kazası oldugunu biliyordum . sol çamurluk değişmiş ön kaput orjinal boyanmış tabi ve elinde fotoları vardı sağ etek altı sanırım kaldırımın köşesine değmiş ondan boyatmış fotoları gördüm arkada boya falan yok.

kaportacı kazanın büyük bir kaza olmadıgı tamponda olayın bittiğini söyledi motor ustasıda motor iyi 100bindeki araç için ideal dedi motora karışan bir kaza olmadığını belirtti.5.000 dd arkadan duman falan atmadı baskı balatayı el freni çekip denediler .aracın motor sesi iyi egzozsu paslanmış ama onlar bakılacak şeyler değil. adam bize ne dediyse aynısı çıktı .biz ustalarla konuşurken uzak durdu karışmadı muhabbete.13500 dedik o da kabul etti .urfadayken kuallanıp satıcagım bir araç bakıyorum yani uzun süreli kullanma niyetinde değilim işimi görsün diye.airbag i kontorol ettirdim airbag sağlam dediler .sizin düşünceleriniz nedir karar verme aşamasında sizlerede danışmak istedim.
« Son Düzenleme: 17 Eylül 2011, 16:38:33 Gönderen: tufan »

Çevrimdışı lastdkilly

• Zetec-S
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tufan;265098
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-atik-ve-yakitta-cimri-temiz-arac-58287038/detay/
 önden kazası oldugunu biliyordum . sol çamurluk değişmiş ön kaput orjinal boyanmış tabi ve elinde fotoları vardı sağ etek altı sanırım kaldırımın köşesine değmiş ondan boyatmış fotoları gördüm arkada boya falan yok.

kaportacı kazanın büyük bir kaza olmadıgı tamponda olayın bittiğini söyledi motor ustasıda motor iyi 100bindeki araç için ideal dedi motora karışan bir kaza olmadığını belirtti.5.000 dd arkadan duman falan atmadı baskı balatayı el freni çekip denediler .aracın motor sesi iyi egzozsu paslanmış ama onlar bakılacak şeyler değil. adam bize ne dediyse aynısı çıktı .biz ustalarla konuşurken uzak durdu karışmadı muhabbete.13500 dedik o da kabul etti .urfadayken kuallanıp satıcagım bir araç bakıyorum yani uzun süreli kullanma niyetinde değilim işimi görsün diye.airbag i kontorol ettirdim airbag sağlam dediler .sizin düşünceleriniz nedir karar verme aşamasında sizlerede danışmak istedim.

içinize sindiyse bence alın fiyatı da iyi yalnız ikinci eli hakkında yorum yapamayacağım. saygılar :)

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lastdkilly;265109
içinize sindiyse bence alın fiyatı da iyi yalnız ikinci eli hakkında yorum yapamayacağım. saygılar :)

yorum için sağol hasan kardeş benide düşündüren satmada sorun olurmu diye hoş urfada cogu araba muhakaka bir kaç boyası var.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: tufan;265098

Alınabilir bence, o kadarı kadı kızında da olur... Hayırlısı olsun...

Çevrimdışı lastdkilly

• Zetec-S
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tufan;265113
yorum için sağol hasan kardeş benide düşündüren satmada sorun olurmu diye hoş urfada cogu araba muhakaka bir kaç boyası var.

Urfayı bilmiyorum da abicim malatyada boya hastalığı var. Adamlar boyalı arabaya yaklaşmıyor bile. Tavanı solup da boyatsan takla atmış muamelesi yapıyorlar direkt. Dikkat et urfada varmı bu durum diye :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI