škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık ilanlarından...

turker · 3360 · 1389486

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tam Uğraşmalık Vakit Geçirmelik Otomobiller :) Bende Garaj İşini Halledim W115 Mercedes Alacam. Tam Zaman Geçirmelik.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blackbird;367866
Bu gece yola çıkıcam Ankaraya  fotoğraftakine benzer bir Golf mk1 1.5 dizel almaya gidiyorum. :D

Ne zamandır istiyordum eski bir şeyler  cuma gecesi sahibindende ilanı gördüm haftasonu telefonla konuştuk yarında bir sorun çıkmazsa inşallah başıma bir bela  alıcam bende. :)

En kral kasa Golf valla :D hayırlı olsun :ok:

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;367880
Mk1 gol bizim belalı arabamızdı :D 97-98 senelerinde babam aldığı paranın yarısınıda arabaya masraf yapmış kendileri traktör gibi çalışır çok baş ağrıtır :D

Aldığım paranın daha fazlasını harcarım bende büyük ihtimal :) birde şöyle düşün babamın aracının bu yılkı kasko + trafik sigortasına ben Golfu alıyorum :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Bu gece yola çıkıcam Ankaraya  fotoğraftakine benzer bir Golf mk1 1.5 dizel almaya gidiyorum. :D

Ne zamandır istiyordum eski bir şeyler  cuma gecesi sahibindende ilanı gördüm haftasonu telefonla konuştuk yarında bir sorun çıkmazsa inşallah başıma bir bela  alıcam bende. :)

Helal olson diyorum :)

Çok uğraştırmadığı sürece tatlı bela...

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blackbird;367890
Aldığım paranın daha fazlasını harcarım bende büyük ihtimal :) birde şöyle düşün babamın aracının bu yılkı kasko + trafik sigortasına ben Golfu alıyorum :)

Vereceği keyif yanında hiç kalır diğer şeyler :ok: hem efsane hem klasik bir araba :ok: yavaş yavaş toparlanır çiçek gibi olur :ok:

Ugur A.

• Ziyaretçi
...Golf mk1 1.5 dizel...
Zamanında sıfır satılırken, bir akrabamız almıştı. "Traktör falan ama ne zaman yakıt aldığımı bilmiyorum" derdi.

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;367893
Helal olson diyorum :)

Çok uğraştırmadığı sürece tatlı bela...

VWWORTEX te EKKOJ nickli üyeyi takip ediyorum hayrranlık duyuyorum google a ekkoj yazarsanız çıkar.

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tufan;367920
VWWORTEX te EKKOJ nickli üyeyi takip ediyorum hayrranlık duyuyorum google a ekkoj yazarsanız çıkar.

vwwortex te çok güzel projeler va ekkoj aracınıda takip ediyordum aynı renk istememde etkisi olmuş olabilir. :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Keske temizi denk gelse de bende alsam böyle bisey :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı sleep_r

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tufan;368490
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sahibinden-satilik-honda-2006-model-ls-76084261/detay

bu ilan nasıl arkadşlar
şimdi tam tersini söyleyenler de çıkacaktır illa ki ama, ilk sahibinden boyazsız kazasız düşük km bir tane almıştı bir yakınım, onu kullandığımda bende 6 yaş daha ihtiyar bir astra vardı, inan 2000 model opel imi aradım... ses izolasyonu, iç genişliği, yola oturması, gidişi, duruşu, yol görüş açısı ... herşeyi ile astra yı arattı... şahsen almayacağım bir araç...

Çevrimdışı sleep_r

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yanlış anlaşılmasın, ancak söylediğiniz disiplinlerin bazılarında linki verilen model, eski aracınızdan daha başarılıdır.

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle