škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık ilanlarından...

turker · 3360 · 1411636

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fatih54gedik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;491718
Hoşgeldiniz öncelikle,

Sedansa choice olamaz, Special olmalı sanki... 20'ye veriyor mu?

Forumda kısaca kendinizi tanıtmanız ve aktif olmanız dileğiyle...

Hosbulduk tesekkur ederim.
Sedan piyasası biraz dahami düşük oluyor. Çünkü internette 20-24 arası gördüm fiyatları fakat değişen siz full opsiyonları 24.5-25 bile yazılmış ama tabi ne kadar gerçekçi tartışılır..
Opsiyon ismini artik bir şekilde buluruz.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
24 falan afaki rakamlar, sakın vermeyin. Bence 20 etmeli.

Çevrimdışı fatih54gedik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;491723

22.5 - 23 civarı isteniyor fakat ilk sahibi ve değişensiz boyasız daha öncede belirttiğim gibi. Mekanik aksamında da kotu olan bir şey gözükmüyor. Birde tanıdığım olduğu için 6 aylık bir vade de yapacak bu fiyatlara.
Sedan olmasından dolayı satarken bir sıkıntı olurmu diye sorsam abes mi olur?

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sedan daha iyi satılır, o kesin. Vade falan varsa, lpg de mevcutsa temiz araç için belki verilir diycem ama nedense yüksek geliyor :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;491723

abi aynı özelliklerde hb olan buğra abinin arabayı 22.750 den koydu 22.5 a ertesi gün gitti 1 gün içerisinde 15 kişi falan aradı. nerdeyse kapıya kuyruk olacaklardı :) piyasa yüksek

Çevrimdışı fatih54gedik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatih54gedik;491697
Hayırlı günler arkadaşlar,

2004 model 1.4 16V 101 hp Fabia Sedan araç almak uzereyim fakat ilk defa Skoda alacağım için acayip kararsız durumdayım.
Aracın opsiyon ismini sahibi de bilmiyor. Özelliklerini yazarsan belki siz bilebilir siniz.

4 cam otomatik
4 disk fren
Elektrikli ayna
Isıtmalı ayna
Abs, Asr,

Bildiğim özellikler bunlar.. Bana de dediği en dolu opsiyonu.
Arac 145 binde, hasar kaydı yok, değişen ve boyalı parca yok.
Piyasa değeri ve opsiyon ismi , alınabilirliği hakkında yardımcı olabilecek arkadaşımız varmıdır ?

Araç elegance modeliymis garanti belgesinde öyle yazıyor..
Boya kaporta tertemiz bugün gösterdim sıfır sıkıntı diyebiliriz.
Bu sabah yağan kar altında ise yaklaşık 25 km yol yaptım. Yol tutuşu çok hoşuma gitti. Bana çok güven verdi. Aksam ustu mekanik aksamına da baktiricam. İnşaallah oda güzel çıkarsa pazarlığa basliycaz...
Desteğiniz için tesekkur ederim.

Araçta dikkatimi çeken bir konu var. Gösterge panelindeki bilgi ekranında bir şey yanmiyor. Seyir halinde ekran karanlık. Sadece kapılar açılınca uyari göstergesi gözüküyor. Arızalı olabilirmi sizce ?
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2015, 13:58:35 Gönderen: fatih54gedik »

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatih54gedik;491937
Araç elegance modeliymis garanti belgesinde öyle yazıyor..
Boya kaporta tertemiz bugün gösterdim sıfır sıkıntı diyebiliriz.
Bu sabah yağan kar altında ise yaklaşık 25 km yol yaptım. Yol tutuşu çok hoşuma gitti. Bana çok güven verdi. Aksam ustu mekanik aksamına da baktiricam. İnşaallah oda güzel çıkarsa pazarlığa basliycaz...
Desteğiniz için tesekkur ederim.

Araçta dikkatimi çeken bir konu var. Gösterge panelindeki bilgi ekranında bir şey yanmiyor. Seyir halinde ekran karanlık. Sadece kapılar açılınca uyari göstergesi gözüküyor. Arızalı olabilirmi sizce ?

İyi hadi hayırlısı diyelim.

Bilgi ekranı olarak sadece km saatinin bulunduğu yeşil ekran var, ortadaki oşluğu soruyorsanız orası boş. sadece bi ara çıkan charm, active gibi ara donanım vardı az sayıd, onlarda ortada maxidot ekran vardı başka da yok.

Çevrimdışı fatih54gedik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim,.
Motor ustası aracın motorunu genel anlamda beğendi.. 2 problem söyledi.. Motor lambasının niye yandığını bulmak için bilgisayar bağlandığında oksijen sensörü arızası verdi. 3 farklı noktada sensor hata veriyor değişmesi lazim dedi. Birde arka balatalar zayıf dedi..
Yine 400-500 masraf çıkar diye bir değerlendirme yaptı.. Toplam fiyattan düşebilirsek anlaşmak istiyorum..

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sensörler serviste pahalı bosch car servislerde pazarlıkla uygun fiyata yemin edilebilir. .

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;492004
Sensörler serviste pahalı bosch car servislerde pazarlıkla uygun fiyata yemin edilebilir. .

Aynı şekilde internettende:ok:

Bana servisin 280 tl dediği oksijen sensörünü Otostarttan 180 tl ye almıştım :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
lpg'den dolayı yanan "emission workship" uyarısı olmasın?

Çevrimdışı fatih54gedik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bilmiyorum ki cihazı bağlar bağlamaz oksijen sensoru dedi.. 300-350 civarı tutar  dedi..
Bosh car servis Sakarya da varmı bakacağım, dediğiniz gibi internette de bakarım. Sanırım forum içinde de bununla ilgili öneriler vardı.. Tesekkur ederim ilginiz icin..

Bu oksijen sensorunu değişme işini 1-2 ay ertelesem araç için çok sıkıntı olurmu?
Birde aracın triger değişim zamanı gelmiş. Bu masraf 300 bulurmu..?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatih54gedik;492018
Bilmiyorum ki cihazı bağlar bağlamaz oksijen sensoru dedi.. 300-350 civarı tutar  dedi..
Bosh car servis Sakarya da varmı bakacağım, dediğiniz gibi internette de bakarım. Sanırım forum içinde de bununla ilgili öneriler vardı.. Tesekkur ederim ilginiz icin..

Bu oksijen sensorunu değişme işini 1-2 ay ertelesem araç için çok sıkıntı olurmu?
Birde aracın triger değişim zamanı gelmiş. Bu masraf 300 bulurmu..?

Ne değişeceğine bağlı devirdaim vs değişecekse 450-500 tl civarında tutar işçilikle :ok:

Çevrimdışı tan60

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Engelli plakalı tertibatsız yeni kasa octavia arıyorum. Ilgilenenler özelden mesaj atabilirler.

Çevrimdışı Cheyenne06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
fabia arıyorum,satmak isteyenler ulaşabilir...