škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık ilanlarından...

turker · 3360 · 1412889

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;541732
Hocam o bütçe ile alınan otomatik bence capon olmalı.

Starlet 1.3 otm tavsiye ederim.
Japonların parçası pahalı diye biliyorum..
Bu yaşta arabada da parça ihtiyacı çok olur gibi..

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Akif Hoca;541741
Japonların parçası pahalı diye biliyorum..
Bu yaşta arabada da parça ihtiyacı çok olur gibi..

Hocam citro elinin altında sayılır, cücüğüne kadar bi baktır istersen.

Ufak tefek de olsa sanayiye gitmekten hoşlanır. Ama bütçeye göre memnun edebilir sorunu yoksa.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;541746
Hocam citro elinin altında sayılır, cücüğüne kadar bi baktır istersen.

Ufak tefek de olsa sanayiye gitmekten hoşlanır. Ama bütçeye göre memnun edebilir sorunu yoksa.

Haftasonu bir bakayım, kronik sorunu var mıdır,?
Otomatiği sorun çıkarır mı?
Neyine baktırmalıyım?
Neelere dikkat etmeliyim?

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Akif Hoca;541747
Haftasonu bir bakayım, kronik sorunu var mıdır,?
Otomatiği sorun çıkarır mı?
Neyine baktırmalıyım?
Neelere dikkat etmeliyim?

Havayastığı lambası yanar fakat yüksek ihtimalle koltuğun altından geçen bi kablo var onunla alakalıdır. Bende 1 diyot değiştiriyordu eleman, düzeliyordu ama 2-3 defa tekrarlamıştı.

Bu gibi elektriksel ufak tefek arızaları olmuştu bende, ucuz ve sık arıza oldu diyebilirim.

Amortisörler klasik citroen, sesli. Takacak bi durum yok. Ani manevralarda arka atabiliyor, lastiği iyi olsun.

Otomatiği hakkında bi şey bilmiyorum. Klima kontrol edilmeli.

Dizelinin sesi mükemmeldi yaf bunun :p sabah siteyi uyandıran arabaydı, ama benzini öyle değildir tabi.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, 2010'dan eski olmayan, 100.000 km'den az, tercihen LPG'li ve Otomatik vites, Dizel de olur, fiyatı 100.000'i geçmeyen SUV-Jeep Rav4 vb.  Bir araba alacağız. Tavsiyeniz ve memnun kalacağımız bir araba var mı?

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;542186
Arkadaşlar, 2010'dan eski olmayan, 100.000 km'den az, tercihen LPG'li ve Otomatik vites, Dizel de olur, fiyatı 100.000'i geçmeyen SUV-Jeep Rav4 vb.  Bir araba alacağız. Tavsiyeniz ve memnun kalacağımız bir araba var mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-derindere-den-2014-forester-awd-2.0-premium-24.000-km-de-221242853/detay bence mantıklı...

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Y.Emre52;542197
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-derindere-den-2014-forester-awd-2.0-premium-24.000-km-de-221242853/detay bence mantıklı...
Bunların tüp uyumu nasıl? İşletme giderleri nasıldır?  Subarudan anlayanlar nerede?

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Prins LPG ile kullananlar çok memnun diye biliyorum, Subaru = 0 sorun...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;542186

Abi 2009 2.0crdi 140 bg 80 binde hatasız 4x2 otomatik makyajlı kasa tucsonumuz var düşünür müsünüz?

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Y.Emre52;542207
Prins LPG ile kullananlar çok memnun diye biliyorum, Subaru = 0 sorun...
Bugün bayiye uğrayalım, araç varsa  test sürüşü yapalım..

Alıntı yapılan: Esariipek;542214
Abi 2009 2.0crdi 140 bg 80 binde hatasız 4x2 otomatik makyajlı kasa tucsonumuz var düşünür müsünüz?
Dayıma alacağız,  bir sorayım..

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-skoda-superb-combi-1.6-tdi-dsg-ozel-siparis-en-dolusu-229083253/detay
Arkadaşlar bu aralar 2014 ve üzeri dizel otomatik sunroof lu Elegance Octavia bakıyorum. Ancak baktığım araçlar 80binin üzerinde. Malum sitede dolanırken Superbin prestij paketlerinin de 85-90 civarı olduğunu gördüm. Hatta 2013 leri daha da uygun
Hiç aklımda yokken Prestij Superb arar hale geldim. Hatta ve hatta sw araçlardan hiç hoşlanmazken yukarıdaki araç baya hoşuma gitti. Superbin combisi hakkında olumlu olumsuz yorumlarınız nedir? Biliyorum Superbin yeni kasası çıktı, hatta prestij, acc, sunroof, kapuçino beji 1,4 tsi dsg için 112,4 fiyat aldım. Ancak araba için hele de benzinli bir araç için bu kadar yüksek paralar şuan için veremem. Max 85 bütçem var. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla sw olsun 3 kuruş fazla olsun. herkes anlamaz sw nin ne demek olduğunu.

paylaştığınız aracın adresi bizim oralar. ancak piyasada hiç görmedim ben bu aracı. geziniyor olsa muhakkak bilirdim.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;542228
Şu nasıl?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-sahibinden-bayan-doktordan-17.000-km-servisli-temiz-elegance-pkt-242831988/detay

İlk çıktığı günden beri bizim peder buna zengin kartalı der ısımamadım [emoji23][emoji2]

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;542227
valla sw olsun 3 kuruş fazla olsun. herkes anlamaz sw nin ne demek olduğunu.

paylaştığınız aracın adresi bizim oralar. ancak piyasada hiç görmedim ben bu aracı. geziniyor olsa muhakkak bilirdim.
Galeriden araç almaya pek sıcak bakmıyorum. Sağ tarafı komple boyalı. Toplamda 8bin hasar kaydı var. Kimbilir sahibinden ne kadar uyguna aldılar bu aracı. Ancak araç görüntü olarak çok hoş, resmen al beni diyor. Acelem olmadığı için titiz bi kullanıcıdan uygun bir araç bulursam düşünüyorum. Benim için Octavia yerine Superb daha doğru bir tercih olacak sanırım.