škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık ilanlarından...

turker · 3360 · 1388672

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
araba elden geçmiş bir belli zaten. bazı yerler eski bazı yerler yeni kalmış.

neyse soğudum artık , bi tiksinme geldi :)

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2012-boyasiz-en-dolusu-dsg-bu-temizlikte-yok-bayan-arabasi-277018470/detay
Şuna ne diyorsunuz? Bir arkadaş için bakıyoruz. Elemanı aradık 10 bin lira hasar kaydı var dedi 54 bine indi fazla zorlamadan. Kazası, boyası yok. Hava yastıkları kendiliğinden tetiklenmiş, ön göğüsü komple değiştirmiş servis garantiden. Olabilir mi böyle bir şey? Bolero falanda var ekstradan. Ama bir anda 4 bin lira inince de şüphelendik. Döşemeler falan da çok temiz durmuyor.
« Son Düzenleme: 21 Mart 2016, 20:13:30 Gönderen: ailotana »

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ahmet4283

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;566462
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2012-boyasiz-en-dolusu-dsg-bu-temizlikte-yok-bayan-arabasi-277018470/detay
Şuna ne diyorsunuz? Bir arkadaş için bakıyoruz. Elemanı aradık 10 bin lira hasar kaydı var dedi 54 bine indi fazla zorlamadan. Kazası, boyası yok. Hava yastıkları kendiliğinden tetiklenmiş, ön göğüsü komple değiştirmiş servis garantiden. Olabilir mi böyle bir şey? Bolero falanda var ekstradan. Ama bir anda 4 bin lira inince de şüphelendik. Döşemeler falan da çok temiz durmuyor.

Uzak durun. Airbagin kendiliğinden tetiklenmesi bahanesi çok saçma. Adam akıllı de biz aracın altını vurduk airbagler açtı, direksiyon kutusu dsg şanzıman, vs vs elden geçti. Şu bahanelerle aracın kusurunu gizleyen insanlara gıcık oluyorum.

Babam hava yastıkları açılmış bir golf4 aldı vakti zamanında ayaküstü sanayide expertiz ile. Sonuç araç hava yastıklarını açmış adamlar dirençle sistemi uyutmuş. Allah var çok düzgün araçtı ama sağ çamurluğunda işlem vardı. Ordan aldığı darbe ile olmuş.

Bizzat sanayide airbagleri yurtdışından getirdiklerimle değiştirdim, airbag beyni resetlendi vs vs. İçim rahat olsun diye yaptım bunları. Aracı satarken alan adama herşeyi anlattım. Çıkan airbagleri verdim. Haaa unutmadan bide piyasanın altına verdim.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;566462

Serviste garantiden değişmiş olsa, hasar kaydı olmaz.
Hasar kaydı olması için bir kaza olması gerekir.
Hasar kaydı için mesaj gönderirip, eksper raporunu görmek gerekir..

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hem hasar kaydi var hem airbagleri acmis biraz trajikomik olur acikcasi?

Boyle bir durum basima gelse boya makinesiyle patlak airbagli aracin boya olcum videosunu ceker devaminda da aracin calisip yurudugunu gosterirdim videoda ;)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tanıdık sigortacı varsa sistemde hangi parçaların değiştiği yazar oradan öğrenebilirsiniz.Büyük ihtimal kaskoyu bozup oradan yaptırmıştır.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: digi65;566571
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sahibinden-2012-superb-1.6-tdi-elegance-siyah-hatasiz-262300299/detay/

çok mu istiyorum acaba?

Cok veya az istemek size ait bisey. Onmli olan alicinin verecegi fiyat, ve istediginiz fiyati verecek alici cikmasi. Yoksa her malin bi alicisi cikiyor. Hayirlisi.

Çevrimdışı digi65

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;566635
Cok veya az istemek size ait bisey. Onmli olan alicinin verecegi fiyat, ve istediginiz fiyati verecek alici cikmasi. Yoksa her malin bi alicisi cikiyor. Hayirlisi.

Yani demem o ki değerinden fazla istemiyorum

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
30-35 bine geniş, sedan dizel ya da sorunsuz lpg kitli ne önerirsiniz arkadaşlar?

arkadaşa bakıyoruz , düzgün birşey yok piyasa hep allak bullak

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;570944
30-35 bine geniş, sedan dizel ya da sorunsuz lpg kitli ne önerirsiniz arkadaşlar?

arkadaşa bakıyoruz , düzgün birşey yok piyasa hep allak bullak

A4 octavia hatta collection plus veya focus derim

Çevrimdışı mstyy

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar 35 bine kadar temiz dizel a5 kasa octavia arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.