škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

BRC montaj hatası

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar dün bir arkadaşımla karşılaştım.2009 model 1.6 easytronic vites opel astra hatchback almış.araç 10.000 km de.araba sport paket.arabayı aldıktan sonra brc yetkili satıcısında sıralı sistem lpg taktırmış araca.montaj yapılırken elemanlar kablonun biri fazla diye kesmişler ve montajı yapmışlar.babası almış arabayla tosyaya gitmişler.oradanda düğün için istanbula giderken araba yolda teklemiş ve kalmış.şanzıman dağılmış.çekiciyle arabayı ankaraya getirmişler opel servisi bakmış ve sorun lpg den kaynaklanıyor demiş.sonra brc ye montaj yapılan yere götürmüşler aracı.onlarda bakmış ve hata bizden kaynaklanıyo demişler neden olarakta fazla diye kestikleri kablodan kaynaklandığını kablonun yanlışlıkla kesildiğini belirtmişler.masrafları karşılamışlar ve şanzıman baştan yenilenmiş.durum böyle şaştım kaldım doğrusu
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
işi bilmeyen o kadar denyo usta eleman vs varki.gecen hafta arkının arabayı muayene sokacagımızdan dolayı lgpyı söktuk muayeneye gıttık.ama gecemedık.lpg cı motordakı lpgye aıt regulator denen zımbırtıyı sokmemıs.aynı gun o parcayı söktürüp ertesi gün gittim.sadece bı kablo parcası yuzunden yıne gecemeyecektım ama yalvar yakar gectık muayeneden.çarşamba gunu montaj ıcın gıttım.aksam 6 gibi gel dedı.5.30 da vardım.6 da basladılar.hersey takıldı.fakat içerdekı anahtar ses yapıyor.çözemedi bi türlü.ertesı gun gıttım.abı dun aksam kafam dalgındı eve gıderken aklıma geldi demesinmi,sövenmi öldürünmü.vel hasıl bir araca 4 günüm gitti

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok haklısınız Cihangir bey.bir arkadaşımda başka bir marka taktırmıştı.araba kontağa basınca çalışmıyor arada.fazla hızlanınca tekliyor ve en önemlisi çalıştıktan bir süre sonra düğmeye basınca benzinden lpg ye geçmesi gerekirken geçmiyor benzinde gidiyor.bi çok sorun daha var benim tek binişterastladığım bunlar sadece
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hangi servismiş bende merak ettim valla, normalde direk inkar ederler.

Çevrimdışı Symbol

• M U L T I J E T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://renault9.wordpress.net
Kararlıyım emekli olunca bu sektöre gireceğim ben :)
LPG işinden anlamayan birsürü LPG ustası türemiş.

Halbuki çalışacak eleman konusunda sıkıntı yok. Meslek yüksek okullarından mezun onlarca insan var. Makine Mühendisleri odası var LPG kursları vs leri veriyor. Eğitim almak bu kadar mı zor, teknolojiyi takip etmek araştırmak bu kadar mı zor.