škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara'da buluşuyoruz!

mygokhan · 289 · 68638

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmetarslan81

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
keşke kar yagsın hayatta sıkıntı olmaz karda skoda jeep gıbıdır

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hakan 2 nolu girişi bulamayanlar için ana giriş önünde tertip lazım olurmu.
eskişehir tarafından gelecekler yol danışma problemi varmı. polatlıdaki arkadaş sanırsam biliyor adresi. karşılama komitesi lazımsa haber edin.
otoban çıkışnda alıyım olmazsa.

bu arada her gördüğüm skodanın üstüne yazıyorum bir etiket tarih ve adres verip davet ediyorum.
hakan sende yapsana okul civarında müsaitsen.
bizim kışlada yazdım herkesin camına taktım yağmurdan bozulmadılarsa okurlar inşaallah.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;55708
eskişehir tarafından gelecekler yol danışma problemi varmı. polatlıdaki arkadaş sanırsam biliyor adresi. karşılama komitesi lazımsa haber edin.

bu arada her gördüğüm skodanın üstüne yazıyorum bir etiket tarih ve adres verip davet ediyorum.
bizim kışlada yazdım herkesin camına taktım yağmurdan bozulmadılarsa okurlar inşaallah
.

Süpersin abi :kiki::ok:

Şimdi abi ben eskişehir tarafından geleceğim ya.Bu yol üzerinde karşılayan olacak mı? Yok illaki karşılayayım diye zora girmeyin.Zira ben yolu bulabilirim sanıyorum..Sadece parkın giriş kapısını tutturamayabilirim..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı serdar5306

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;55714
Süpersin abi :kiki::ok:

Şimdi abi ben eskişehir tarafından geleceğim ya.Bu yol üzerinde karşılayan olacak mı? Yok illaki karşılayayım diye zora girmeyin.Zira ben yolu bulabilirim sanıyorum..Sadece parkın giriş kapısını tutturamayabilirim..
bir aksilik çıkmazsa Polatlıda karşılıyacağım ben seni telefonum 0 542 3048552 beraber gideriz
2005 FABİA CHOİCE 101 BG SİYAH

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
mehmet abi ordaki mangallar yetecekmi... ekstra mangal getirmemiz gerekirmi?
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mdindas;55708

bizim kışlada yazdım herkesin camına taktım yağmurdan bozulmadılarsa okurlar inşaallah.

Abi ben Istanbul ekibini alıp direk otobandan alıp geliyorum 2 ye, ha birde te Adanadan gelirse Cihangir Abiyi :D  

Gökhan Abiyide orada bekleyecektim ama Serdar Abi alacak onu. Ankaralı arkadaşlar içinse sorun yok diye düşündüm :D

Varsa eğer, buyurun 2.giriş. Devlet hastanesi dedin mi biter :D

İstanbul Yolundan Harikalar Diyarına giriş yoktur. Ayaş Yolu üzerindedir. (D-140) Harikalar Diyarının bir çok girişi vardır. Biz arabaları park edip bekleyebilmek ve piknik alanına yakın olduğundan ötürü 2. girişi seçtik. Malzeme taşımamız gerekecek zira, içeri araç almıyorlar.

Otopark ücreti 4 TL, zaman sınırı yok.

Yukarıdaki fotoğrafa bakın, beyaz çizgi ile işaretli yol, Ayaş Yoludur. İstanbul Yolundan (Ankara tarafı tabi) gelinecekse önce Ayaş Yoluna çıkılıp, buraya kadar devam edilmelidir.

Beyaz çizgi ile işaretli yol Ayaş Yolu'dur, siz o yolu takip edeceksiniz. Yeşil ile kestiğim köprü, yani Bulvar, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı'dır. Köprünün altından geçmeden önce sağa kıvrılacaksınız, hafif yokuş yukarıdır.

Ben bulvarı bulamam derseniz zaten sağınıza baktığınızda Lunapark ve Harikalar Diyarını göreceksiniz. Gördükten sonra uyanın ve bulvarı bekleyin, oradan dönün, zaten beyaz çizgim devam ediyor tam buluşma noktamıza.

Harikalar Diyarının etrafında olupta buluşma noktamızı bulamama durumu olabilir, onun içinde siyah ile yuvarladığım nokta Sincan Devlet Hastanesidir, kime sorsanız gösterir. Siz devlet hastanesinin arkasındaki fotoğrafta gözüken yola geleceksiniz, zaten tenhadır.

Mor ile işaretlediğim 3. giriştir, onu geçip az yukarı gelin bi kaç metre, orda 2 var, orada olmaya çalışacağız.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;55724
Abi ben Istanbul ekibini alıp direk otobandan alıp geliyorum 2 ye, ha birde te Adanadan gelirse Cihangir Abiyi :D

Gökhan Abiyide orada bekleyecektim ama Serdar Abi alacak onu. Ankaralı arkadaşlar içinse sorun yok diye düşündüm :D

Varsa eğer, buyurun 2.giriş. Devlet hastanesi dedin mi biter :D

İstanbul Yolundan Harikalar Diyarına giriş yoktur. Ayaş Yolu üzerindedir. (D-140) Harikalar Diyarının bir çok girişi vardır. Biz arabaları park edip bekleyebilmek ve piknik alanına yakın olduğundan ötürü 2. girişi seçtik. Malzeme taşımamız gerekecek zira, içeri araç almıyorlar.

Otopark ücreti 4 TL, zaman sınırı yok.

Yukarıdaki fotoğrafa bakın, beyaz çizgi ile işaretli yol, Ayaş Yoludur. İstanbul Yolundan (Ankara tarafı tabi) gelinecekse önce Ayaş Yoluna çıkılıp, buraya kadar devam edilmelidir.

Beyaz çizgi ile işaretli yol Ayaş Yolu'dur, siz o yolu takip edeceksiniz. Yeşil ile kestiğim köprü, yani Bulvar, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı'dır. Köprünün altından geçmeden önce sağa kıvrılacaksınız, hafif yokuş yukarıdır.

Ben bulvarı bulamam derseniz zaten sağınıza baktığınızda Lunapark ve Harikalar Diyarını göreceksiniz. Gördükten sonra uyanın ve bulvarı bekleyin, oradan dönün, zaten beyaz çizgim devam ediyor tam buluşma noktamıza.

Harikalar Diyarının etrafında olupta buluşma noktamızı bulamama durumu olabilir, onun içinde siyah ile yuvarladığım nokta Sincan Devlet Hastanesidir, kime sorsanız gösterir. Siz devlet hastanesinin arkasındaki fotoğrafta gözüken yola geleceksiniz, zaten tenhadır.

Mor ile işaretlediğim 3. giriştir, onu geçip az yukarı gelin bi kaç metre, orda 2 var, orada olmaya çalışacağız.
rezerveyiyi yaptım.ölüm kalım hastalık vs gibi bişiler olmaz ise yarın akşam yola çıkıyorum kısmetse

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: demir_01;55836
rezerveyiyi yaptım.ölüm kalım hastalık vs gibi bişiler olmaz ise yarın akşam yola çıkıyorum kısmetse

Garda iniyon kesin mi?

Şura bak? :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul'a Kar'da geliyormuş , Ankara'ya giden yollar umarım güzel olur..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;55888
İstanbul'a Kar'da geliyormuş , Ankara'ya giden yollar umarım güzel olur..

Lastiğin var abi zaten dikkatle inşaallah problem olmadan gelirsiniz.

demir_01 aradı beni bileti almış gelecek Adana'dan :) :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;55891
Lastiğin var abi zaten dikkatle inşaallah problem olmadan gelirsiniz.

demir_01 aradı beni bileti almış gelecek Adana'dan :) :)

Benim yolda korkum yok kesinlikle..Burdan hakkariye kadar giderim..Millete güvenemiyorum, arkadan çakmasınlarda :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı omer06

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
nerde bulusuluyo yaw:D
hakanım bi ara konusalım ya bana detaylı anlatırmısın?
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2009, 19:38:32 Gönderen: omer06 »

Çevrimdışı omer06

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;54839
Liste : skodam ve skodaturkey

İtirazı olan beri gelsin :D

İrfanT
mygokhan
uğurakar
yng1968
real81
hakanerdoğan
keceli
bluedays
pırtı
umutkubat
yusufbyz
06navy
selim_ank
serdar6306
serhanalkan
serkanalkan
mustişahin
beytullah
cececenk
ersenb
room
fabiasport
hetepe
şahinbey
krykmz
demir01
mdindas
turker
benide alırmısınız listeye :D
tabiki yer zaman söylemek şartıyla :D
bide yol tarifi
hepsini okudum ama bide hakan anlatsa iyi olur :D

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Ooo ortam fena :D Babamla gelme durumumuz var.. Arabayla ilgilenen biri bakmak istiyor araca şaşmazda, ararsa şaşmazdan dönüşte babamı alır gelirim :D Olmazsada 5dk bile olsa uğramayı çok isterim gerçekten.. :(

Eğer gelemezsemde sizlere şimdiden iyi buluşmalar diliyorum..
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Son durum

İrfanT
mygokhan
yng1968- belli değil
real81
hakanerdoğan
keceli
bluedays