škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara'da buluşuyoruz!

mygokhan · 289 · 70094

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beytullah;52985
düzce üzeri gel.... düzceden sonra ben çekerim seni...:hhh::D

:hanz::hanz:

Neyle çekeceksin ? Hangi arabayla :kiki:

Alıntı yapılan: serdar5306;52987
benide ekleyin bende geliyorum Gökhan Eşkişehir üzerinden gel daha kısa olur gerekirse Polatlıda buluşur beraber Ankara ya kadar gideriz Bursa - Ankara en fazla 5 saat sürer sen 4 saate gelirsin tahminimce.

Süper haber!

Eskişehir üzerinden giderim tabi..Ben yavaş gideceğim için 5 saat sürebilir :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı serdar5306

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;52988

Süper haber!

Eskişehir üzerinden giderim tabi..Ben yavaş gideceğim için 5 saat sürebilir :D
Tamam Gökhan sen 4 saatte Polatlıda olursun gerisi kolay yarım saatte Ankarada oluruz ben biraz yavaş sürerimde:cnv:
2005 FABİA CHOİCE 101 BG SİYAH

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Sana bi tarif yazıyom Gökhan Abi, uyuyarak gelecen. Bekle... :D

Oooo Serdar Abide var tamam :)
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2009, 14:28:02 Gönderen: hakanerdogan »

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Gökhan Abi, ilk fotoda düz siyah çizgi ile gösterilen yol Eskişehirden gelen yol. Ordan geleceksiniz. Ankara'ya girişte tepende çıkman gereken köprüleri göreceksin. Yeşil tabelalı yoldur, Ankara Çevre Yolu. TEM'in devamıdır. Sen siyah ile belirttiğim şekilde dönüp, Eskiişehirden geldiğin istikamete göre TEM in sola giden kısmına çıkacaksın.

Aman erken dönme, Gölbaşında bulursun kendini :lol:

=======================================================================

Neyse siyah ok ile seni döndürdüm, tam okumu bitirdiğim yerden sonra 13 km boyunca dümdüz geleceksiniz, 13. km den sonra sağa dönüp ineceksiniz Ayaş yoluna, Optimum AVM var, tam önünden gel. Ama indiğiniz istikametin aksine gelmeniz lazım.

Bunun içinse aşağıdaki fotoda yeşil ile gösterdiğim yere bak, fotoda yok, zira oraya yeni alt geçitli kavşak yapıldı. Sen alta girmeden tam Optimumun önünden sağdan sağdan gelip ''U'' dönüşü yapacaksın yukardan. Çizgiyle gösterdiğim gibi aşağıda.

Siyah çizgiden ağrı gel, mavi ile işaretlediğim yerde bi yerde kafana göre takıl bekle, ben hemen altından geçtiğin köprünün üzerinde sarı ile işaretlediğim yerde İstanbul ekibini bekliyor olacağım eğer erken gelirsen. Sonra onlarla beraber sarı yoldan aşağı inip o mavili yerden devam ederiz.

Harikalar diyarı hemen ilerde. Kahverengiyle karaladığımda bizim site :lol:

« Son Düzenleme: 06 Aralık 2009, 14:50:46 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;52988

:D

daha belli değil...:kiki:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;52998
Sattın mı kırık beyazı :D

yok yaw... satmadım da öle bakınıyom şu anda... daha bişey yok... hayırlısı bakalım... :ok:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Harikalar diyarınamı gideceksiniz.Orası güzeldir.Bence iyi bi seçim.Aslında varya havanın iyi olacağını bilsem madem harik.diyarını göze aldınız beypazarına kadar giderdim :D
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hakan fotolar güzel olmuş
eskişehir yolundan gelecekler ankaraya 20 km kalınca istanbul havaalanı istikametine sapacaklar 7 km sonra sincan etimesgut çıkışında sanırım ben karşılarım onları. polatlıdan gelecek arkadaş biliyorsa buluşma yerini direk getirir

istanbul yolundan gelecekler gişe çıkştan sonra izmir konya istikametine devam edip sincan o.s.b ve beypazarı istikametine dönecekler ve o dönmeden hakannın radarına girecekler 500 mt sonrada buluşma noktasındalar.

buluşma yeri fotoları ve derin bilgilere haiz linkleri 3 sayfa önce verdim herkeş baksın
5 kg tavuk 5 kg domates 5 kilo salatalık biber kömür mangal hazırlığını yapayım bende önceden malum söz verdik
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2009, 17:47:04 Gönderen: mdindas »

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu buluşma yerinin googlemaps'ten yerini ekleyebilirmisiniz..Ona göre Googlemaps bana yolu tarif edecek..:)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Google Maps bakayım tabide, seni en kısa yoldan götürür o, Allah var google mapsin aklınıda alırdım ya neyse, iş karışmasın, çevre yolu kullanalım lütfen :hih: :hih:

http://maps.google.com/

Ben buldumda nası göstercem ki :D
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2009, 18:07:10 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;53033
Şu buluşma yerinin googlemaps'ten yerini ekleyebilirmisiniz..Ona göre Googlemaps bana yolu tarif edecek..:)

googlemaps e harikalar diyarı yazınca çıkıyo...:ok:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

hakanerdogan

• Ziyaretçi
O seni Etimesguttan çıkardı işte dedim, :D ordan çık istersen ama ben Istanbul ekibiyle bir sonraki çıkışta olacağım, Mehmet Abi alırsa sizi ona takılabilirsiniz.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;53040
O seni Etimesguttan çıkardı işte dedim, :D ordan çık istersen ama ben Istanbul ekibiyle bir sonraki çıkışta olacağım, Mehmet Abi alırsa sizi ona takılabilirsiniz.

gökhanda bi sonraki çıkıştan çıkar... hep beraber aynı yerde buluşuruz....:ok::wnk: