škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SUPERB geri çağırma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drivetome

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Öyle yazınca bi an yanlış yere mi yazdım dedim superb konusuydu diye ama doğru yazmışım =)

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Duyuru superbleri kapsıyor. motor farketmiyor.
bugün gittim. çok kısa bir kontrol yaptılar. aracın iç kısmında direksiyonun altında bir soketi kontrol ettiler. sonra da akü voltajı kontrol edildi. sorun yok dendi. ben de yağı kontrol ettirdim.
97bn imiş geri çağırmanın kodu. servis skodaya bu kontrol için 15 tl bir fatura kesecek. başka merak ettiğiniz bir şey varsa yazabilirsiniz. gitmişken daha önce alamadığım çift taraflı bagaj koruyucuyu aldım.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;558278
Duyuru superbleri kapsıyor. motor farketmiyor.
bugün gittim. çok kısa bir kontrol yaptılar. aracın iç kısmında direksiyonun altında bir soketi kontrol ettiler. sonra da akü voltajı kontrol edildi. sorun yok dendi. ben de yağı kontrol ettirdim.
97bn imiş geri çağırmanın kodu. servis skodaya bu kontrol için 15 tl bir fatura kesecek. başka merak ettiğiniz bir şey varsa yazabilirsiniz. gitmişken daha önce alamadığım çift taraflı bagaj koruyucuyu aldım.

Özdil bey manisada olduğunuzu gördüm sevindim bende merkezde yim yolunuz düşerse buralardayım eski emniyet md karşısında meslek lisesi makine atölye öğretmeniyim ç.amba p.embe cuma full atölyediym beklerim
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çağırma(araç) detaylarına bakıldığında 1759 aracı kapsadığı görülüyor. Kanaatimce 7 ayda fabrikada bu sayıdan fazla superb üretildiğine göre, bu durumda çağırma tüm araçları kapsamıyor. çağrılmayanların endişelenmesine gerek yok bence.

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öyle düşünmemek lazim hocam, maalesef çağrılıp cagrilmamak tamamen servisin nasıl çalıştığı, müşteriye bakış açısıyla ilgili. Ben bugün Kayseri bayiisini aradım, servise bağlanıyorum, herkes birbirine aktarıyor kimsenin bilgisi yok en sonunda birisiyle görüştüm O şasi no falan  hiç birşey sormadan gelmeniz gerekiyor dedi. Ben de daha önceden zaten internet üzerinden araştırma yapmıştım. Şasi nosunu girdiğinizde gerekli bilgi çıkıyor. Başka bir arkadaş da linki paylaymış zaten. Ben de bu başlığa adresi vereyim.
http://master.skoda-auto.com/mini-apps/recall-actions
Benim araç da çağrilanlar arasında. Sivastayim artik bir gün izin alıp gideceğiz, ya da c.tesi işten erken çıkıp halledeceğiz.

Çevrimdışı Cengizhan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yusuf bey bende Sivas tayım yukarıda vermiş olduğunuz linke girip sorgulama yaptığınızda nasıl bir ibare aldınız? Bende
Dear customer,
a recall campaign has been found for the entered VIN diye çıktı.Cevirisinde böyle bir geri çağırma kodu bulunamadı gibi bir şey  çıkıyor. Sizinkinde tam olarak ne çıkıyor paylaşırsaniz sevinirim.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cengizhan;558912
Yusuf bey bende Sivas tayım yukarıda vermiş olduğunuz linke girip sorgulama yaptığınızda nasıl bir ibare aldınız? Bende
Dear customer,
a recall campaign has been found for the entered VIN diye çıktı.Cevirisinde böyle bir geri çağırma kodu bulunamadı gibi bir şey  çıkıyor. Sizinkinde tam olarak ne çıkıyor paylaşırsaniz sevinirim.

Yanlış çeviri olmuş. Yazdığınız ifadeye göre sizin aracınız da geri çağırılan araçlardan.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı levogrande

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bende kasım da almıştım şasi no ile sorguladığımda servis kontrolü gerektiği çıkıyor, arayıp çağırmalarını bekliyeceğim.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende kasım da aldım benim araçta cagiriliyo bakalım neznm arayacaklar serviste yok bulundugum ilde

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: levogrande;558940
bende kasım da almıştım şasi no ile sorguladığımda servis kontrolü gerektiği çıkıyor, arayıp çağırmalarını bekliyeceğim.

Konmardan mi aldınız hocam... Ben o bayinin artık yaptığı hiçbir ise guvenmiyorum umarım ararlar

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cengizhan;558912
Dear customer,
Cengiz bey sizin araç da çağrılıyor bu ifadeye gore. Servisi aradığımda 15 yirmi dk lik bir işlem olduğu söylendi. Muhtemelen Cuma öğleden sonra gideceğim ben. Aracınız hayırlı olsun sizin de.

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ali729;558948
Bende kasım da aldım benim araçta cagiriliyo bakalım neznm arayacaklar serviste yok bulundugum ilde
Bence siz arayın aracı aldığınız ya da size yakin bir şehirdeki servisi ve aracınızı kontrole götürün. Servise kalırsa is uzun sürebilir.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: promethe;558962
Bence siz arayın aracı aldığınız ya da size yakin bir şehirdeki servisi ve aracınızı kontrole götürün. Servise kalırsa is uzun sürebilir.
Aracı gaziantep ten aldım. yarın konya veya kayseri yi arayim nediyecekler bakalım

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
@yibir adli kullanıcının  verdiği linke bakılırsa sorunun " sigorta kutusundaki yanlış şekilde bağlanmış olan bir kablo kelepcesinden kaynaklandığı, bu durumun aracı çalıştırılması , bagaj kapağı ve gösterge paneli gibi fonksiyonların düzgün çalışmayabilecegi hatta motorun stop edebilecegi" yazıyor. Etkilenmiş  olabilecek araclarda Bu kablo kelepcesinin düzgün şekilde takılmasıyla sorunun düzeleceği yazıyor.