škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SUPERB geri çağırma

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cengizhan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: promethe;558961
Cengiz bey sizin araç da çağrılıyor bu ifadeye gore. Servisi aradığımda 15 yirmi dk lik bir işlem olduğu söylendi. Muhtemelen Cuma öğleden sonra gideceğim ben. Aracınız hayırlı olsun sizin de.

Teşekkür ederim Yusuf bey sizin araç ta hayırlı olsun sonuçtan haberdar edersen sevinirim. Bu hafta çok yoğunun artık gelecek haftaya giderim bende heralde.

Çevrimdışı cello123

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;558959
Konmardan mi aldınız hocam... Ben o bayinin artık yaptığı hiçbir ise guvenmiyorum umarım ararlar

Konmarla ne gibi bir sıkıntı yaşadınız hocam?

Çevrimdışı levogrande

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;558959
Konmardan mi aldınız hocam... Ben o bayinin artık yaptığı hiçbir ise guvenmiyorum umarım ararlar

hayır konmardan almadım, maraştaki bayiden aldım. benimde konmarla ilgili izlenimlerim çokiyi değil maalesef...

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende konmara araç incelemeye gittim. Sağolsun ordaki s.t ne donanim ekletmeme izin verdi nede fiyat düştü. Odun gibi biseydi . Bende gaziantep aldim

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Konmar satis bolumu iyi ama servis bolumu kotu. Araci konmar dan alan biri olarak izlenimim bu.

Çevrimdışı cello123

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abeyy;559104
Konmar satis bolumu iyi ama servis bolumu kotu. Araci konmar dan alan biri olarak izlenimim bu.

Bizde konmardan aldık teslim alacağımız gün servisin içinden geçtik sanayi gibiydi içindeki elemanlarıda beğenmedim ama taşınacaklarmış oradan inşallah düzgün adamlarda alırlar

Çevrimdışı Style

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar yeni sorunlar bunun içinde sizi servise çağırabilirler
* bagaj kapalı olduğu halde bagaj lambası açık kalma
* iç dikiz aynası bölgesinde izolasyon sorunu
Skoda bunun için bülten çıkarmış.açıkcası ben iç dikiz aynası bölgesini söktürmek istemem
Ayrıca piano black kısımlarında tozlar çizikler oluşturuyor ve engelliyemiyorum.Aracım daha 1300 km ama sanki yıllarca hor kullanılmış gibi çizik dolu. buda benim moralimi çok bozuyor zaten donanım güncellemesinden dolayı yediğimiz kazığı hazmedemedik bide bu olması tuzu biberi oldu.B2 superb imin piano black kısımları 5 yıl geçmiş olmasına rağmen hala tertemizdi o kadar tozda tek çizik oluşmadı buda bende malzeme kalite algısını sorgulamama neden oluyor.sizler bunun için Nasıl Bi çözüm buldunuz