škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kar Çorabı

pc001 · 11 · 3695

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pc001

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Antalya da yaşadığım için kış lastiği kullanmıyorum , ancak bugün Ankara'ya aracımla gitmem icap etti. Daha önce araştırdığım matte marka kar çorabını 1.2 tsı  205 55 r16 ebatlı lastiğime kar çorabı aldım. Neyse yola çıktık bilen bilir  Toroslarda Antalya Konya arası Tınaz Tepe vardır buraya vardığımda yoğun kar ve buzdan araç kaymaya başladı ve hemen kar çorabını taktım , yolda kış lastiği olan araçlar bile gidemedi hemen önümde bir kaç araç kaldı, ben hiç sorun yaşamadım 35 km yi 50 kmh maks hızla aldım en ufak bir kayma bile olmadı, kar bitince söktüm yırtılma yada yıpranma yoktu, beni çok zor bi durumdan kurtardı tecrübelerimi merak eden arkadaşlar paylaşmak istedim iyi forumlar.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kafamdaki soriları yanıtladınız tşkkrler amcak geçen yıl bir kullanıcı yoruminda parçalandığını vs okumuştum.sanırım marka farkı markayı net olarak yazarmısınız tşkkrlr
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kar çorabından bende aldım ama kullanma fırsatım olmadı onun yerine patinaj spreyini birkaç sefer kullandım o da iş görüyor, sıvılaştırılmış bali gibi bir şey lastiğe sıkıp devam ediyorsun 10 km ye yakın kullanılıyormuş ben en fazla 1-2 km kullandım ondan sonra hep asfalta çıktım ama yolda taşların yapışıp fırladığını duyuyorum. kısa mesafeler için çok iyi zincire gerek kalmıyor

http://www.hepsiburada.com/stac-sprey-zincir-patinaj-onleyici-sprey-090175-p-OTM090175

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: pc001;558350
Antalya da yaşadığım için kış lastiği kullanmıyorum , ancak bugün Ankara'ya aracımla gitmem icap etti. Daha önce araştırdığım matte marka kar çorabını 1.2 tsı  205 55 r16 ebatlı lastiğime kar çorabı aldım. Neyse yola çıktık bilen bilir  Toroslarda Antalya Konya arası Tınaz Tepe vardır buraya vardığımda yoğun kar ve buzdan araç kaymaya başladı ve hemen kar çorabını taktım , yolda kış lastiği olan araçlar bile gidemedi hemen önümde bir kaç araç kaldı, ben hiç sorun yaşamadım 35 km yi 50 kmh maks hızla aldım en ufak bir kayma bile olmadı, kar bitince söktüm yırtılma yada yıpranma yoktu, beni çok zor bi durumdan kurtardı tecrübelerimi merak eden arkadaşlar paylaşmak istedim iyi forumlar.

Hocam resim varsa paylaşabilir misiniz?

Çevrimdışı murat aktaş

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kırmızı corapli beyaz octavia..
Karda güzel görünüyor :)

Çevrimdışı pc001

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı pc001

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muallim45;558377
Kafamdaki soriları yanıtladınız tşkkrler amcak geçen yıl bir kullanıcı yoruminda parçalandığını vs okumuştum.sanırım marka farkı markayı net olarak yazarmısınız tşkkrlr

sürekli kullanma dayanmaz hangi marka olursa olsun bez sonuçta anlık 40 -50 km anlık can kurtarır bizim öyle oldu .

ürün bu : http://urun.n11.com/lastik-zinciri/matte-oto-kar-corabi-buz-cozucu-hediyeli-P89084762

imkanı olan ben en iyisini almak istiyorum diyen bundan alablir: http://www.hepsiburada.com/bottari-evolution-guclendirilmis-anti-kar-buz-corabi-medium-2-ad-made-in-italy-p-OTEV8016038680567
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2016, 16:18:59 Gönderen: pc001 »

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Anladığım kadarıyla sıcak asfaltta ve patinajsız yollarda iş görüyor. Yani şehir içi kullananların memnun kalmamalarının sebebi bu olsa gerek.

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: pc001;558470

resim attım ama oldu mu acaba.

Güzel görünüyor denemek lazım :)

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ELYASA;558595
Güzel görünüyor denemek lazım :)

Bunu dört tekere taksak olur mu acep?

Çevrimdışı pc001

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;558626
Bunu dört tekere taksak olur mu acep?

muhteşem olur yerinden oynamaz araba :))