škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Şehir şehir güvenilir benzin istasyonları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drokan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Herkese tekrar merhaba,
yıllarca benzinli toyota kullandım, ismini bile hatırlamadığım markaların köy yollarındaki  istasyonlarından benzin aldım hiçbir sorunla karşılaşmadım.
Şimdi dizel araç kullanmaya başladım ve haliyle yakıt kaliteside daha önemli hale geliyor.
Güvenilir yakıt diyince aklıma öncelikle shell, bp, total ve opet gelmekte.
Fakat burada daha önemlisi marka değil, bayinin kaliteli olması.
Şehir şehir önerceğiniz bayiler var mı?

Çevrimdışı MARTI

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.facebook.com/osmanlidigital/?ref=br_rs

Petrol Ofisi - Çetin Hamşioğlu Hamşioğlu Petrol  
Adres:
İstasyon Mahallesi E-5 Karayolu Üzeri İpraş Pompası Yanı Kosekoy Kocaelı

petrolofisihamiolupet@hottmail.com.tr
Telefon:
90262 3733649

Çevrimdışı vatan38mekan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
TOTAL
Doco Petrol ve Danışmanlık A. ŞTİ. (Macunköy)

Type:   DOCO
Address:   Macun Mahallesi İstanbul Devlet Yolu No:250 Yenimahalle / Ankara (Acity nin yanında)
Tel:   0312 397 80 31

Çevrimdışı ooncan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
akaryakıt ile uğraşan biri olarak şöyle diyebilirim, tüm istasyonlar EPDK ya günlük satış ve stok verilerini aktarırlar ve dağıtıcının bayiye sattığı yakıt ile bayinin stoğu eğer tutmazsa epdk ciddi cezalar kesiyor kaçak akaryakıt işlemi uyguluyor. Ancak bayilerde boş durmuyor bir yolunu buluyorlar. Sizlere tavsiyem dağıtım şirketlerinin kendi işlettikleri istasyonlardan yakıt almanız. Oralarda sorun asla olmaz. istasyonun girişinde yada içinde yazar "bu istasyon X dağıtım firması tarafından işletilmektedir". ( bu işletme biçiminin  ingilizce kısaltması DOCO yada COCO dur )

Çevrimdışı drokan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Akaryakıt istasyon tipleri

“DODO (Dealer Owned, Dealer Operated)” adı verilen  bayinin sahibi olup işlettiği istasyonlar
“COCO (Company Owned, Company Operated)”  şirketin sahibi olup işlettiği istasyon  
“CODO (Company Owned, Dealer Operated)” şirketin sahibi olduğu ancak bayiinin işlettiği istasyon

bu durumda öncelikle COCO, sonra CODO tipi bayilerden almak mantıklı

Çevrimdışı Alp_er

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracımı aldıgım günden beri yani km bazında 22,500 km dir bahceli 7.cad.BP den yakıtımı alıyorum ve az cok bilen biliyor temiz yakıt...

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Opet
püsan petrol ürünleri otom. Tur.tic.a.ş.   Eryaman mah.1.tbmm cad.no:22 etimesgut ankara   ankara
etimesgut   3122832927
3122830131

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben genelde Amasya'nın İstanbul yolu üzerindeki bulunan Gümüşhacıköy ilçesinde iç kısımda bir Opet istasyonu var oradan alıyorum. Aracım 45000 km de bir sorun ile karşılaşmadım. Eğer o yollardan geçecek olursa güvenle alabilir. En azından bir bilgi vereyim foruma üye benden başka Amasya'da oturan kimse olmadığı için yoldan geçenlere paylaşım yapmak istedim.