škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Yaz Bakım Kampanyası

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı resul_100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar aracımın 45.000 bakımı yaklaşıyor. Bu Skoda'nın yaz bakım kampanyası oluyor mu? Tarihleri aşağı yukarı belli mi? Servislerden özel indirim alınabiliyor mu? özel indirim alan varsa nasıl aldı? şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Forumun "Arama" özelliğini kullanırsanız az çok kanaat getirebilirsiniz geçmiş konulardan...

http://www.skodaturkey.com/search.php?searchid=1196101
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen sene 15 Haziran'da başlamıştı hocam yaz kampanyası, genelde Haziran ayında yapıyolar. Aracınız dizel anladığım kadarıyla, servisler normal zamanlarda çok indirim yapmıyor ancak pazarlık payı her zaman için mevcut genel olarak.
Tahminen 700₺ civarı bir mebla tutacaktır 45.000 bakımınız.

Çevrimdışı muca_hit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
geçen gün ufak bir işlem için servise uğradığımda 60.000 bakım yaklaştığı için fiyatını sordum,700 tl civarında tutacağını söylediler. demekki çok farketmiyor.

Çevrimdışı vatan38mekan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 30000 bakımını geçen hafta ankara and da yaptırdım 731 TL tuttu. Efeye sorduğumda onlar da 720-730 tl demişlerdi. Bu fahiş fiyatlar nedeniyle kalan 14 aylık garantimi yakma pahasına servislere gitmemeyi düşünmeye başladım :(

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vatan38mekan06;559162
Ben 30000 bakımını geçen hafta ankara and da yaptırdım 731 TL tuttu. Efeye sorduğumda onlar da 720-730 tl demişlerdi. Bu fahiş fiyatlar nedeniyle kalan 14 aylık garantimi yakma pahasına servislere gitmemeyi düşünmeye başladım :(

Fiyatlar hakikaten uçmuş durumda, bu nedir Allah aşkına...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı vatan38mekan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;559167
Fiyatlar hakikaten uçmuş durumda, bu nedir Allah aşkına...

Üstelik cam suyu koymayın dedim. Cam suyu da konsaydı 750 yi geçerdi heralde. Dışarıda en fazla 300 TL ye yaptıracağın bakıma %150 fazla para vermek insanın içini acıtıyor

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Maalesef bakım fiyatları Audi ile yarışır vaziyette. En son gittiğimde motor yağına 200 küsür lira yazmışlardır. Bakım zamanını geçirince de tersliyolar utanmadan. Skoda'da da resmen söğüşleme moduna geçmiş durumda.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende eveli hafta vismer de 30 bin bakımı 760 tl verdim birde önpacalık için 56 verdim sonra ist da arka paçalıkları 25 elif tuning de taktırdım ama şuda varki servisin taktıgı her parça garantili bunuda ihmal etmemek gerek
2020 Karoq 1.6 TDI