škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SmartLink Kampanyası

ELYASA · 122 · 49443

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İos sisteminde jailbreak yaparak çeşitli eklentilerle çözülebilir buna fake konum bilgisi dahildir,çözülemez diye bişey yok ama uğraşmak lazım,sonuçta yasal olmayan uygulama olacak ne derece değer orası ayrı konu

Çevrimdışı Akın55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer oluyorsa Bizim 2014 bolero'lara smartlink yükleyebilecek servis ya da özel kişiler olsa ben de parasında değilim. Keşke olsa. Neden sadece 2015 modellere yükleniyor ki?

Çevrimdışı pumperking

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Octavia2015;560194
İos sisteminde jailbreak yaparak çeşitli eklentilerle çözülebilir buna fake konum bilgisi dahildir,çözülemez diye bişey yok ama uğraşmak lazım,sonuçta yasal olmayan uygulama olacak ne derece değer orası ayrı konu

Fake konum olayını ben de düşündüm ancak başlangıç noktasını ayarlayamayız.videoda fake konum yok :(

İphone kullanıcıları için kusursuza yakın navigasyon olacak.kesinlikle değer.
Ancak çözüm nedir...

Çevrimdışı ooncan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
çözüm, iphone içindeki carplay yazılımın manipüle edebilen bir jailbreak yazılımı. Carplay ile video vs de izlenmediği için yakın bir zamanda bu tip bir yazılım çıkabilir araştırmak lazım

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akın55;560215
Eğer oluyorsa Bizim 2014 bolero'lara smartlink yükleyebilecek servis ya da özel kişiler olsa ben de parasında değilim. Keşke olsa. Neden sadece 2015 modellere yükleniyor ki?

Hocam bu üreticiyle alakalı bir durum 2013 de Octavia III çıktığından 2015 mayısa kadar üretilen Bolero larda yok 2015 Mayıs dan sonra üretilen Bolero 2 olarak geçiyor. Bunların hem ekranları biraz daha büyük hemde içinde ki donanımsal parçalar değişik zaten bu değişiklikten sonra bir üretim serisinde ki Bolero 2'ler sorunlu ve insanlar müzik dinlerken kapanıyor filan sonra değişimle çözüyorlar.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ELYASA;560336
Hocam bu üreticiyle alakalı bir durum 2013 de Octavia III çıktığından 2015 mayısa kadar üretilen Bolero larda yok 2015 Mayıs dan sonra üretilen Bolero 2 olarak geçiyor. Bunların hem ekranları biraz daha büyük hemde içinde ki donanımsal parçalar değişik zaten bu değişiklikten sonra bir üretim serisinde ki Bolero 2'ler sorunlu ve insanlar müzik dinlerken kapanıyor filan sonra değişimle çözüyorlar.

Sorunlu derken ne gibi arıza çıkıyor ortaya?

Çevrimdışı mkose

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akın55;560215
sana katılıyorum aynen varsa bunu yükleyecek yada elinde samartlik olan sürüm olan varsa bizde indirilerim yükleyelim servislere kaldı ise işimiz valla zor hiçbir şeyden haberleri yok olmadığı gibi de kafadan sallama cevap vermeleri de beni öldürüuor teşekkürler

Çevrimdışı Akın55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yazılım ile yapılabilecek bir durum değil mi yani? Öyleyse çok üzüldüm gerçekten. Smartlink çok kullanışlı olurdu. Cevap için teşekkürler.

Çevrimdışı Ozan SARAÇ

• RSS 99
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: webxxxx;559784
Ben bu görüntüyü Sony Xperia Z5 ile aktardım. Diğer telefonlarda bunu yapamadım. Digitürk üyeliğim var ve telefonuma Digitürk Dilediğin yerde uygulamasını kurdum Digitürkteki tüm kanalları Xperia üzerinden boleroya aktararak hareket halinde bile izleyebiliyorum.Apple CarPlay'in bir artısını göremedim. Samsung Note 4 ile de sadece Google Maps işe yarıyordu bende Sony telefon aldım birde Sygic Mirrorlink lisans aldım çok memnunum.

Benim tel de Z 5 Google Haritalar ı hareket halinde kapanmadan görüntüleyebiliyor musunuz?

Çevrimdışı webxxxx

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ozan SARAÇ;560477
Benim tel de Z 5 Google Haritalar ı hareket halinde kapanmadan görüntüleyebiliyor musunuz?

Android Auto üzerinden bağlantı kurarsanız hareket halinde de çalışıyor Mirrorlink üzerinden Google Maps hareket halinde kullanılamıyor

Çevrimdışı ibrahimcengiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ankara and otomotiv 520 tl dedi işçilik dahil. Çok kararsız kaldım, o kadar parayı verip bir de çalışmazsa benim telefonumla hiç anlamı olmayacak. Bugün de son günü kampanyanın

Çevrimdışı winstoncash

• 1.4 TSI 150hp
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ibrahimcengiz;560730
Ankara and otomotiv 520 tl dedi işçilik dahil. Çok kararsız kaldım, o kadar parayı verip bir de çalışmazsa benim telefonumla hiç anlamı olmayacak. Bugün de son günü kampanyanın

serviste yüklü olan araç yok mu hiç? ben çakıroğlu'nda yüklü olan bir araçta kendi telefonumla deneyip öyle karar vermiştim. İyi ki denemişim, hiçbişey çalışmadığı için vazgeçtim çünkü :)

Çevrimdışı pumperking

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Onu bunu bırakalım da iphone için maps çözğmü bulalım.bu işlerden anlayan birkaç arkadaşa ilettim astrada çözüm bulamadılar.

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;560338
Sorunlu derken ne gibi arıza çıkıyor ortaya?

Bolero 2 lerin ilk serisinde USB veya SDcard ile müzik dinlerken Bolero kapanıp açılıyor. Başka sorunlarda var mıdır bilmiyorum en azından ben ve tanıdıklarımda ki sorun buydu.

Çevrimdışı ooncan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ufak tefek sorunlar var evet, sdkart dan müzik dinlerken bazen kapanma ve ses açmak isterken bazen geç algılama vs ama çok rahatsız edici boyutta değil. Yeni update ile çözülür diye düşünüyorum. Bolero update diye google da aratın, skodanın web sayfasına araç şase numarasını yazıyorsunuz, update gelince size bilgi veriyor