škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SmartLink Kampanyası

ELYASA · 122 · 49727

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı By_Carizma

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Avek oto da bugün sordum 750 lira dedi ama gereksiz dedi değmez dedi ordaki satış danışmanı tam uyumlu olmadığını söyledi

Çevrimdışı pumperking

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Trabzon çkr otodan 750 liraya siparişi verdim.aylardır carplay haritaları bekliyordum bu haftaya kısmetmiş

Çevrimdışı Vetmustafa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Keşke yüce Otodan kod satın alsaydınız 525 tl ayrıca ellerinde de vardı Trabzon çakırda da aktive ederdiniz

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Vetmustafa;565443
Keşke yüce Otodan kod satın alsaydınız 525 tl ayrıca ellerinde de vardı Trabzon çakırda da aktive ederdiniz

Mustafa bey, yüce otodan kodu satın alıp konyada aktif etme imkanımız varmı, konuyu biraz açabilirmisiniz

Çevrimdışı pumperking

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Vetmustafa;565443

Uğraşmak ve beklemek istemedim.aslında en güzeli çek cumhuriyetinden sipariş vermek.bazı kullanıcılar çekten aksesuar sipariş edip (orjinal) çakırlarda montaj yaptırıyorlarmış.

Bi bizim ön park sensörünün montajını reddederler zaten:(:(

Çevrimdışı Vetmustafa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kod dediğiniz şey kapalı cd kutusu en fazla işçilik almaya kalkarlar onuda doğuş ve yüceye şikayet edersiniz seve seve yapmak zorunda kalırlar

Çevrimdışı pumperking

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Siri tam randımanlı değil.daha oturmadı.ama memnunum :)

« Son Düzenleme: 19 Mart 2016, 12:24:15 Gönderen: pumperking »

Çevrimdışı Vetmustafa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun birde deezer ı yükleyin yada spotiy i o Zaman daha başka

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Carplay için para mı ödeniyor yoksa ben mi anlayamıyorum mevzuyu. Sıfır araç için kapora verdim style paket. Carplay çalışmıycak mı?

Çevrimdışı airyucel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;566092
Carplay için para mı ödeniyor yoksa ben mi anlayamıyorum mevzuyu. Sıfır araç için kapora verdim style paket. Carplay çalışmıycak mı?

Bildiğim kadarı ile sipariş esnasında bu opsiyonel donanımı ekletmek gerekiyor. Eğer fabrikadan sipariş onayı gelmedi ise belki onay gelmeden sipariş üzerinde bayi değişiklik yapabilir.
sipariş onayı fabrikadan geldi ise araç gelince sonradanda alabilirsiniz tabiki biraz daha maliyetli olur düşüncesindeyim. kod satın alıyorsunuz serviste yaklaşık 700tl gibi bir ücreti var. bu kodu servis kendisi giriyor. yanlız bu kodlar fabrikadan sizin aracınıza özel düzenleniyor ve yaklaşık 1 hafta gibi bir işlem süresi var diye öğrenmiştim. tabi uygulama değişmişte olabilir bunu 5 ay önce servise sormuştum. sizin gibi sonradan eklettirmek istedim sipariş onayı geldi değişiklik yapamayız demişlerdi bana.

Çevrimdışı pumperking

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Spotify premium kullanıcısıyım.320 kbps'nin tadı bir başka. Keşke canton alsaymışız

Çevrimdışı Vetmustafa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2015 haziran çıkışlıysa cantona gerek yok sistem gayet iyi

Çevrimdışı Mehmet53

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ,

Forumu okudum ama pek sağlıklı anlayamadım.
Şimdi benim bolero ekranım var . Bu ekran bir haltta yaramıyor 2015 Optimal aracım TDI DSG. 2015 nisan cıkıslı araç.

Bendeki bolero ekrana telefon yansıtma gibi veya smartlink gibi bir özellik yok. Bu özelliği suan dist lerden parası karşılığında arayüz satın alarak mı aktif edebiliyorum. Vag com ile kodlama falan mı yapıyorlar. Bu özellik paralı ise ne kadar ve bu özellik sonunda örnek verelim.

Yandex veya ibb haritası bolero ekranda gözüküyor mu veya youtube dan izlediğim bir videoyu telefondan ekrana yansıtabiliyor muyum vs yardımcı olursanız sevinirim

Çevrimdışı Vetmustafa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mehmet53;566243
Arkadaşlar ,

Forumu okudum ama pek sağlıklı anlayamadım.
Şimdi benim bolero ekranım var . Bu ekran bir haltta yaramıyor 2015 Optimal aracım TDI DSG. 2015 nisan cıkıslı araç.

Bendeki bolero ekrana telefon yansıtma gibi veya smartlink gibi bir özellik yok. Bu özelliği suan dist lerden parası karşılığında arayüz satın alarak mı aktif edebiliyorum. Vag com ile kodlama falan mı yapıyorlar. Bu özellik paralı ise ne kadar ve bu özellik sonunda örnek verelim.

Yandex veya ibb haritası bolero ekranda gözüküyor mu veya youtube dan izlediğim bir videoyu telefondan ekrana yansıtabiliyor muyum vs yardımcı olursanız sevinirim

bolerada mirrorlink/smartlink diye bir menü varsa servisten 500-700 tl arasında aktivasyon kodu yüklettiriyorsun ayrıca anroid telefonun varsa( sony varsa daha iyi ) yukarıda saydığın harita youtube gibi uygulamaları açabilirsin

Çevrimdışı airyucel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracınız 2015 nisan olduğu için menüde yer almaz. Bolero ve kontrol ünitesinin güncel halini satın almak gerekiyor. Yani sizin aracınızda 500-600 tl verip kod satın alsanızda bir işe yaramaz. Türkiye sevkiyatlarında 2015 hazirandan sonra üretilen araçlarda smartlink/mirrorlink destekli bolero gelmeye başladı. smartlink/mirrorlink illaki ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız 2. el çıkma smartlink destekli bolera seti almalısınız. sıfırlarının ücretinin fazla olduğu için gereksiz ücret olduğunu düşünüyorum.
Benim araç fabrika çıkışı temmuz 2015. smartlink menüsü var ama 500-600 lira verip o menüyü açtırmak benim şuandaki düşüncelerimle gereksiz. Verilen parayı hak edecek çok büyük bir özellik değil. Cama vantuzumu yapıştırıyorum. Note4 dende açıyorum yandex haritayı ohh miss. Ama tabi bu benim görüşüm. Kodu satın alıp kullanan arkadaşlarda var.